مقالات

ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار

ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار

لحظه ورود عروس و داماد به تالار بی‌شک یکی از باشکوه‌ترین و احساسی‌ترین لحظه‌ها در روند برگزاری مراسم عروسی می‌باشد که زوجین برای اولین بار زیبایی‌های خود را در لباس عروس و داماد برای عزیزان شان به نمایش می‌گذارند؛ از این رو در روند برگزاری مراسم عروسی بسیار مهم است که شما عزیزان برای ثبت این خاطرات مهم به بهترین شکل ممکن تمام شرایط را به بهترین شکل ممکن فراهم کنید تا در نهایت بهترین نتیجه را در اختیار داشته باشید.

انواع مختلفی از ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار را می‌توان پیاده‌سازی و اجرا کرد، البته معمولا اکثر عروس و دامادها به دنبال ایده‌های بکر هستند اما در واقع مهم‌تر از بکر بودن این موضوع، مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح جهت پیاده‌سازی ایده‌ها است.

چراکه بهترین ایده برای ورود عروس و داماد به تالار نیز، چنانچه به درستی مدیریت نشود، هیچ جذابیتی نخواهد داشت و تنها هزینه و زمان مراسم عروسی را هدر خواهد داد؛ در این مقاله هر آنچه که در اجرای بهتر هر ایده برای ورود عروس و داماد به تالار لازم است از لحظه ورود تا مدیریت مهمانان و پخش موزیک، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در این رابطه بهره‌مند شوید: تشریفات عروسی ماه / لیست قیمت تشریفات عروسی و رزرو آنلاین

6 ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار 1402

 تدارک دیدن اموری جهت پیاده‌سازی ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار، زمانی‌که همراه با برخی از کارهای جالب هم باشد، می‌تواند لحظه ورود عروس و داماد به تالار را بسیار زیباتر و با شکوه‌تر کند. برخی از این امور جالب عبارتند از:

 1. آتش بازی؛ لحظه ورود عروس و داماد را باشکوه کنید

یکی از کارهای جالبی که می‌توان هنگام ورود عروس و داماد به تالار انجام داد آتش بازی است. البته چنانچه قصد اجرای این ایده به صورت گسترده مدنظر باشد بایستی حتما در فضای باز این اقدام انجام شود اما اجرای آتش بازی در حد محدود، در ورودی تالارها هم امکان‌پذیر است.

لحظه ورود عروس و داماد

 1. گل ریزان؛ بهترین ایده برای لحظه ورود عروس و داماد به تالار

 گل ریزان را نیز می‌توان یک ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار در نظر گرفت. در این ایده فرد یا افرادی سبدی پر از گل در دست میگیرند و پیش‌تر از عروس و داماد حرکت می‌کنند و با هر قدم عروس و داماد، از درون سبد گل برداشته و ورودی آن‌ها را گل میریزند؛ البته برخی از افراد در صورت تمایل ترکیبی از گل و پول و شکلات را استفاده می‌کنند.

چگونه یک جشن عروسی با ایده بهاری زیبا برگزار کنیم؟

گل-ریزان

 1. فشفشه‌های روشن؛ از مهمانان‌تان کمک بگیرید

استفاده از فشفشه‌های روشن در دست همه مهمانان نیز یک ایده برای ورود عروس و داماد به تالار است. در پیاده‌سازی این ایده باید در دست همه مهمانان فشفه‌هایی باشد که هنگام ورود عروس و داماد، آن‌ها را روشن می‌کنند و همزمان با حرکت عروس و داماد، مهمانان فشفشه‌های روشن را در هوا می‌چرخانند و عروس و داماد از میان فشفشه‌های روشن عبور می‌کنند.

فشفشه‌های روشن

 1. ربان‌های رنگی؛ به لحظه ورود خود زیبایی ببخشید

 استفاده از ربان‌های رنگی نیز یک ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار است که می‌تواند بسیار جذاب اجرا شود. در این ایده بر روی یک چوب دستی ربان‌های رنگی بسته می‌شود و در دست مهمانانی که در صف انتظار ورود عروس و داماد هستند داده می‌شود. با ورود عروس و داماد، همزمان با پخش موزیک، مهمانان ربان‌های رنگی را در هوا تکان می‌دهند و عروس و داماد از بین ربان‌های رنگی عبور می‌کنند تا در جایگاه خود قرار بگیرند.

لحظه ورود عروس و داماد

 1. از دستگاه حباب ساز استفاده کنید

استفاده از دستگاه حباب‌ساز نیز یک ایده برای ورود عروس و داماد به تالار است. در این ایده با ورود عروس و داماد حباب‌هایی در هوا پخش می‌شوند و عروس و داماد از میان حباب‌های فراوان عبور می‌کنند تا به جایگاه خود برسند.

 1. ورود ساقدوس‌ها پیش از عروس و داماد

 از وجود ساقدوش‌ها نیز می‌توان جهت اجرای یک ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار استفاده کرد. به این شکل که ساقدوش‌ها دو به دو قبل از عروس و داماده با سبدهایی از گل و شکلات وارد تالار می‌شوند و ورود عروس و داماد را اعلام می‌کنند و پشت سر آن‌ها هم عروس و داماد وارد تالار می‌شوند.

 نکات مهم لحظه ورود عروس و داماد به تالار عروسی

ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار می‌تواند مواد متعددی باشد اما چنانچه در پیاده‌سازی هر ایده‌ای ولو خاص‌ترین ایده، مدیریت و برنامه‌ریزی نباشد، قطعا آن ایده محکوم به شکست خواهد بود. از این رو لازم است در اجرا ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار برخی نکات اساسی را رعایت کرد.

 • پخش موزیک هنگام ورود عروس و داماد

 از مهم‌ترین قسمت‌های پیاده‌سازی ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار، پخش موسیقی است. در واقع هرچقدر این موسیقی نوستالژیک‌تر و خاطره‌انگیزتر باشد، ورود عروس و داماد به تالار را زیباتر می‌کند؛ یکی از برترین آهنگ‌های نوستالوژی عروس و داماد که چند دهه با آن خاطره دارند و از نظر اغلب افراد شناخته شده است، آهنگ ورود عروس و داماد از محمد نوری است.

متن این آهنگ فوق‌العاده زیبا و پرمحتواست و چنانچه از گروه ارکس در جشن عروسی دعوت شده است. بهتر است هماهنگی صورت گیرد که در لحظه ورود عروس و داماد به تالار این موزیک پخش شود و یا توسط خواننده مراسم بازخوانی شود؛ طبق آمار این آهنگ برای اکثر افراد پر از احساس و حس خوب است. فلذا انتخاب این اهنگ جهت ورود عروس و داماد به تالار می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

این نکات عبارتند از:

 • پیش از ورود عروس و داماد به تالار باید به مهمانان اطلاع داده شود.
 • چنانچه در مراسم عروسی ساقدوش وجود دارد، بایستی با توازن و هماهنگی پیش از عروس و داماد و یا پشت سر آن‌ها وارد تالار شوند.
 • موزیک ورود عروس و داماد به تالار، باید به موقع پخش شود و ورود عروس و داماد را اعلام کند.
 • مدیریت شود که بچه‌ها در ورودی درب تالار تجمع نکنند.
 • لازم است که عروس و داماد در هنگام ورود تا رسیدن به جایگاه به آهستگی قدم بردارند و لبخند را فراموش نکنند.

اگر میخواهید با انواع اکسسوری عروس آشنا شوید با ما همراه باشید.

جهت پیاده‌سازی  هر ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار بایستی با مهمانان نیز برخی هماهنگی‌ها را انجام داد. بدیهی است که لحظه ورود عروس و داماد لحظه هیجان‌انگیزی است و همه مهمانان دوست دارند جز اولین افرادی باشند که عروس و داماد را در لباس عروسی و دامادی می‌بینند اما از طرفی دیگر هم برای عروس و داماد، این لحظه مهم محسوب می‌شود و دوست دارند که لحظه با شکوهی را تجربه کنند. از این رو فردی باید وظیفه مدیریت مهمانان در مراسم ورود عروس و داماد را بر عهده بگیرد.

لحظه ورود عروس و داماد

لازم است که مهمانان در مسیر ورودی عروس و داماد دو صف موازی را ایجاد کنند و بهتر است که پدر و مادر و خواهر و برادرهای عروس و داماد در اول صف قرار بگیرند؛ بهتر است که صف ورودی عروس و داماد خیلی طولانی نباشد. از این رو نیاز نیست همه مهمانان در صف حضور داشته باشند.

به جهت چینش بهتر صف بهتر است مدیریت شود که کودکانی که در مراسم حضور دارند در صف ورودی عروس و داماد نباشند و یا دست‌کم با همهمه و تجمع در جلوی عروس و داماد برای برداشتن پول و شکلاتی که ممکن است بر سر عروس و داماد ریخته ‌شود، توازن جمع را بر هم نزنند.

بهتر است از مهمانان خواسته شود که هنگام ورود عروس و داماد از روبوسی، دست دادن، در آغوش گرفتن و صحبت با عروس و داماد خودداری کنند، چراکه این مسئله سبب طولانی شدن لحظه ورود عروس و داماد می‌شود و در فیلم عروسی نیز نمای خوبی نخواهد داشت.

اگر در حال برنامه ریزی برای مراسم ازدواجتان هسید، حتما بلاگ لیست کامل هزینه‌های عروسی ۱۴۰۲ را مطالعه کنید.

 • تزئینات مسیر حرکت عروس و داماد

در ردیف بهترین ایده لحظه ورود عروس و داماد می‌توان به تدارک دیدن تزئیناتی در مسیر حرکت عروس و داماد اشاره کرد. در این ایده می‌توان از گل‌آرایی استفاده کرد و یا اینکه ورودی عروس و داماد را با چراغ‌های رنگی و یا شمع‌های بزرگ روشن تزئین کرد.

البته در اکثر باغ تالارها ورودی مسیر حرکت عروس و دامادها  از قبل تزئین شده هستند اما تنها در برخی از این مکان‌ها ممکن است عروس و داماد این امکان را داشته باشند که تزئینات ورودی مسیر حرکت خود را طبق سلیقه خود انتخاب کنند.

باغ تالار و مرکز تشریفات عروسی ماه گاردن، یکی از مجموعه‌هایی است که این امکان را برای عروس و دامادها فراهم کرده است که بتوانند از بین چندین دیزاین مختلف، تزئینات دلخواه خود را برای مسیر ورودیشان انتخاب کنند.

 البته لازم به ذکر است که چنانچه عروس و داماد دارای ایده خاصی نیز باشند، کادر متخصص ومتبحر ماه گاردن می‌توانند همان ایده را برای عروس و داماد تدارک و اجرا کند. جهت مشاهده نمونه دیزاین‌های مجموعه می‌توانید با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۶۸۶۵۱۳ تماس برقرار کنید تا کارشناسان مجموعه شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

 

مقاله پیشنهادی: رنگ لباس ساقدوش عروس

سخن پایانی

در این مقاله چندین ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار مورد بررسی قرار گرفت. برخی نکات تکمیلی نیز جهت مدیریت و برگذاری بهتر مراسم عنوان شد. بدیهی است که رعایت موارد گفته شده می‌تواند در کیفیت جشن، تاثیر بسیار بالایی داشته باشد و از طرفی دیگر خاطره بسیار به یاد ماندنی را از لحظه ورود عروس و داماد به تالار در ذهن همگان ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *