آتلیه

عکاسی و فیلم برداری از لحاظات شاد زندگی تنها راه برای ماندگار کردن خاطرات است. پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه عکاسی باعث شده است که ما اکنون بتوانیم لحظات مهم زندگیمان را با بهترین کیفیت ممکن ثبت نماییم. البته باید به این نکته اشاره کرد که عکاسی حرفه‌ای یک تخصص است و به تحصیلات، تجربه و مهارت بالا نیاز دارد. بنابراین برای عکاسی و فیلم برداری از مجالس مهم مثل عروسی، عقد و … باید به یک آتلیه عکاسی در تهران مراجعه کنید. در واقع در آتلیه عکاسی از تجهیزات با کیفیت و افراد حرفه‌ جهت ثبت لحظات استفاده می‌شود.

آتلیه‌ های تهران خدمات حرفه‌ای و تحصصی را ارائه می‌دهند. برای مثال برخی از آتلیه‌ها صرفا به عنوان آتلیه عکاسی تولد در تهران شناخته می‌شود و برخی دیگر به عنوان آتلیه عروس . البته آتلیه‌هایی بزرگ و مجهز زیادی هستند که در تمامی شاخته‌های عکاسی از تولد گرفته تا عروسی و فرمالیته فعالیت می‌کنند و تیم‌های مختلف و حرفه‌ای را در مجموعه خود دارند.

برای آشنایی بیشتر با آتلیه عروس و داماد ، قیمت عکس آتلیه و خدمات مختلف آتلیه عکاسی تولد در کرج و تهران ما را همراهی بفرمایید.

خدمات آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند و دارای پکیج‌های مختلفی جهت فیلمبرداری عروسی، تولد و … می‌باشند. شما عزیزان با توجه به بودجه‌ای که دارید، می‌توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و از خدمات آن‌ها بهرمند شوید.

آتلیه عروس و داماد

֎ استفاده از دوربین فیلم برداری:

برای فیلمبرداری و تهیه کلیپ عروسی و یا فرمالیته از دوربین مخصوص این کار استفاده می‌کنند. با توجه به پیکیج انتخابی شما، آتلیه عکاسی عروسی ممکن است از دو یا چند دوربین فیلم برداری جهت ضبط کلیپ استفاده کند. کیفیت دوربین نیز در نتیجه فیلم برداری و قیمت پکیج انتخابی تاثیر خواهد داشت.

֎ استفاده از دوربین اسلوموشن:

یکی از خدماتی که آتلیه عروس ارائه می‌کند، ثبت تصاویر با دوربین اسلوموشن می‌باشد. این دستگاه تصویر برداری را با سرعت بسیار پایینی انجام داد و سبک خاصی از ثبت تصویر را به نمایش می‌گذارد. استفاده از این دوربین مخصوص در فیلم برداری عروسی باعث می شود تا ریز ترین واکنش‌های احساسی عروس و داماد ثبت بشود و هنگام تدوین کلیپ عروسی، پلان‌های فوق العاده‌ای پدیدار شود. اگر به ثبت لحظات عاشقانه و رومانتیک و تهیه کلیپ پروژکشن اهمیت می‌دهید، حتما استفاده از این دوربین را در پکیج درخواستی خود قرار دهید.

֎ استفاده از کرین:

کرین یک ابزار حرفه‌ای در عکاسی می‌باشد که به معنای بالابر است. این وسیله به فیلمبردار آتلیه کمک می‌کند که او بتواند از زوایای بسیار خاصی فیلم برداری کرده و کلیپ فوق العاده‌ای را بسازد. در واقع دوربین فیلم برداری روی این وسیله نصب می‌شود و به کمک آن فیلم بردار می‌تواند تمامی زوایه بالا و پایین محدودی فیلمبرداری را ثبت کند. توجه داشته باشید که کرین از تجهیزات گران قیمت به حساب می‌آید. بنابراین اگر استفاده از کرین در پکیج  آتلیه عکاسی عروس وجود داشته باشد، قطعا هزینه آن بالا‌تر خواهد بود. البته برخی از تالار‌های عروسی، مجهز به کرین بوده و به شما و گروه فیلم برداریتان اجازه استفاده از آن را خواهند داد.

֎ استفاده از استابلایزر:

استابلایزر وسیله‌ای است که از ایجاد لرزش در فیلمبرداری جلوگیری می‌کند. در واقع فیلم بردار آتلیه عکاسی تهران ، دوربین خود را روی این وسیله‌ی روباتیک نصب کرده و بعد فیلم برداری را آغاز می‌کند. به این ترتیب دیگر هیچ گونه لرزشی در هنگام فیلمبرداری ثبت نخواهد شد. از این وسیله بیشتر در پیکچ‌های مربوط به ساخت کلیپ فرمالیته به خصوص در لولیشن‌های طبیعت استفاده می‌شود.

֎ استفاده از هلی شات:

یکی دیگر از تجهیزات مدرن و گران قیمت که در سال‌های اخیر به پکیج‌های عروسی آتلیه عکاسی اضافه شده است، استفاده از هلی شات می‌باشد. فیلمبردار با استفاده از این وسیله می‌تواند از نمای بالای سر سوژه فیلم برداری کند و زوایای دیدنی و زیبایی را ثبت کند. هلتی شات‌ها می‌توانند مسافرت زیادی را به بالا پرواز کنند و تصاویر منحصر به فردی را ضبط نمایند.

֎ چاپ عکس و طراحی آلبوم:

آتلیه عکاسی خوب در تهران و یا سایر شهر‌ها خدمات مختلفی را در خصوص چاپ عکس در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. چاپ آلبوم، چاپ عکس بر روی شاسی و چاپ عکس به صورت ساده از جمله خدماتی هستند که آتلیه عکس آن‌ها را ارائه می‌دهد. البته در صورتی که مایل به چاپ عکس نباشید، می‌توانید تنها فایل عکس‌ها را دریافت نمایید.

֎ تدوین کلیپ:

ساخت کلیپ و تیزر‌های حرفه‌ای و زیبا از مهم‌ترین خدماتی است که یک آتلیه عکاسی حرفه ای آن را انجام می‌دهد.

موارد فوق از جمله خدمات آتلیه خوب در کرج، تهران و دیگر شهر‌ها می‌باشد. البته این نکته را هم باید اضافه کرد که شما برای مراسم‌هایی مثل تولد، عقد و… نیز می‌توانید از خدمات بالا بهرمند شوید. در واقع شما بصورت دلخواه می‌توانید از آتلیه عکاسی تولد مد نظر خود بخواهید که از این تجهیزات جدید و مدرن برای ساخت کلیپ تولدتان استفاده کند.

آتلیه عکاسی

فیلمبرداری و عکاسی عروسی

فیلمبرداری از مراسم عروسی شامل موارد متعددی می‌شود. در متد‌های جدید و امروزی فیلمبرداری عروسی ، دیگر فیلم برداری از گل فروشی و آرایشگاه عروس مرسوم نبوده و عروس و داماد پس از آن که آماده عکاسی شدند به همراه تیم آتلیه به لوکیشن فیلم برداری(باغ و عمارت) می‌روند. پس از اتمام کار فیلمبرداری و عکاسی در لوکیشن مورد نظر گروه آتلیه تهران همراه با عروس داماد به تالار برگزاری عروسی می‌روند تا تمامی لحظات جشن عروسی را به ثبت برسانند. آتلیه عکاسی عروس و داماد گاهی برای فیلم برداری به خارج از تهران سفر می‌کنند تا در لوکیشن‌های خاص‌تری از هنر خود استفاده کنند.

مجموعه ماه گاردن با در اختیار داشتن افراد حرفه‌ای و متخصص در زمینه عکاسی فیلمبرداری عروسی در لوکیشن‌های مختلف در کشور ایران و در ترکیه، به شما عزیزان در ثبت لحظات باشکوه و خاطره انگیز کمک می‌کند.

هزینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی

اما یکی از موضوعات مهم برای عروس و داماد جهت انتخاب آتلیه در کرج یا تهران، هزینه آتلیه عکاسی می‌باشد. همانطور که اشاره شد آتلیه خوب در تهران پیکیج‌های مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد و بر اساس انتخاب شما هزینه نهایی فیلم برداری و عکاسی از مراسم عروسی مشخص خواهد شد.

در واقع هزینه فیلمبرداری یک مراسم بر اساس تجهیزات که برای ثبت تصویر استفاده می‌شود تعیین می‌شود. هر چه از دوربین‌های حرفه‌ای‌تر و با کیفیت‌تر جهت فیلم برداری و عکاسی استفاده شود، هزینه آن‌هم بالا‌تر خواهد بود. برای مثال آتلیه عکاسی قیمت مناسب از تجهیزاتی مثل هلی شات، دوربین فور کی و کرین جهت ساخت کلیپ استفاده نخواهد کرد.

سخن پایانی

برای ماندگاری خاطرات جشن عروسی عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای از مراسم اهمیت زیادی دارد. پس هماهنگی با آتلیه از مهم‌ترین اقدامات برگزاری عروسی می‌باشد. برای آن که از کیفیت کار یکی آتلیه مطمئن شوید لازم است تا به صورت حضوری با سرپرست تیم گفت و گو کنید و نمونه کار‌های آتلیه را مورد بررسی قرار دهید.

در انتها به شما برای بهرمندی از خدمات آتلیه عکاسی عروس با قیمت مناسب پیشنهاد می‌کنیم زمان فیلم برداری را کاهش دهید و یا از چاپ آلبوم صرفه نظر کرده و به دریافت فایل عکس‌ها بسنده کنید.

برای فیلمبرداری و عکاسی عروسی به سبک مجلسی و اسپرت، می‌توانید از خدمات مجموعه ماه گاردن برخوردار گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه ماه گاردن تماس حاصل فرمایید.