موزیک

از مهم‌ترین نکاتی که هر عروس و دامادی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عروسی باید در نظر داشته باشند، انتخاب موزیک عروسی است. میزبانان می‌توانند گروه موسیقی زنده یا بند موزیک را به مراسم دعوت کنند یا بخش موسیقی عروسی را به دست دی جی حرفه‌ای بسپارند. موسیقی مناسب می‌توانند هیجان مراسم عروسی را دوچندان کرده و با ایجاد فضایی شاد، لحظات خاطره انگیزی را برای عروس و داماد و میهمانان رقم بزند.

مجموعه ماه گاردن با ارائه بهترین خدمات عروسی می‌تواند شما را در این امر یاری کند تا مجلس عروسی خود را به بهترین نحو برگزار کنید.

ارکستر زنده و بند موسیقی

برخی عروس‌ها و دامادها ترجیح می‌دهند در برگزاری مراسم خود از گروه موسیقی زنده استفاده کنند. گروه موسیقی زنده شامل نوازندگان و خواننده می‌شود که جذابیت منحصر به فردی دارد. علاوه بر این، گروه موسیقی زنده نیاز به تجهیزات صوتی تخصصی و نورپردازی مناسب دارد بنابراین ممکن است نسبت به سایر خدمات موزیک عروسی هزینه بیشتری بپردازید. همچنین ممکن است گروه موسیقی عروسی به صورت زنده، برای میهمانان خسته کننده باشد بنابراین مجموعه‌های خدماتی پیشنهاد می‌کنند که در کنار موسیقی زنده، دیجی برای عروسی نیز در نظر بگیرید تا مراسم شما ریتم یکسانی نداشته و هیجان بیشتری را به فضا ببخشد.

گروه موسیقی سنتی برای عروسی

برخی عروس و دامادها سلیقه خاصی در انتخاب تم موزیک عروسی به خرج می‌دهند. علاقه این افراد به موسیقی سنتی برای عروسی، فضای متفاوت‌تری ایجاد می‌کند. می‌توان در انتخاب  گروه موسیقی سنتی برای عروسی از نوازندگان دف و تنبک نیز دعوت به عمل آورد. البته باید در نظر داشته باشید که امروزه جوانان بیشتر به موسیقی‌های هیجان انگیز و پاپ علاقه‌مند هستند و اگر در انتخاب گروه موسیقی سنتی برای عروسی اصرار دارید، بهتر است تنها بخشی از مجلس را به این نوع موسیقی اختصاص دهید تا میهمانان نیز از مراسم راضی باشند و لحظاتی شاد را سپری کنند.

دیجی عروسی

دیجی عروسی

حضور دیجی در تالار عروسی، حس و حال فوق‌العاده شورانگیزی را به مراسم شما می‌بخشد. دیجی در عروسی تنوع موزیک بیشتری دارد و پلی لیست آهنگ‌های دیجی عروسی شاد و مورد پسند تمامی میهمانان خواهد بود. دیجی عروسی حرفه‌ای به خوبی می‌داند، چه موزیکی را در چه زمانی پخش کند و همچنین عروس و دامادها با ارائه پلی لیست محبوب خود می‌توانند از پخش موزیک‌های موردپسندشان در مراسم لذت ببرند. دیجی عروسی، شومن فوق‌العاده‌ای است و می‌توانند مجلس عروسی شما را گرم کند و لحظاتی فراموش نشدنی برای میهمانان شما بسازد. همچنین به دلیل اینکه دیجی عروسی آزادی عمل بیشتری در پخش موسیقی دارد می‌تواند ترکیبی از موزیک سنتی و موزیک پاپ قدیمی و جدید را در مراسم به بهترین نحو پخش کند تا هم پدربزرگ و مادربزرگ‌ها و هم جوانان مجلس لذت ببرند.

دیجی زن برای عروسی

برای موزیک مراسم عروسی در بخش بانوان و یا برگزاری پاتختی که میهمانان خانم‌های فامیل هستند، دیجی عروسی زنانه بهترین انتخاب است. بسیاری از مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات و تشریفات عروسی، بهترین و حرفه‌ای‌ترین دیجی زن برای عروسی را به شما معرفی خواهند کرد. دیجی خانم در تالار عروسی در بخش بانوان می‌تواند فضایی جذاب را با پخش موزیک مناسب امروزی و موردپسند بانوان ایجاد کند. همچنین در کنار دیجی عروسی می‌توانید با رقص نور، نورپردازی حرفه‌ای و دود و مه، هیجان فضا را چندین برابر کنید. انتخاب دیجی در عروسی، هزینه کمتری نسبت به گروه موزیک عروسی برای شما به همراه خواهد داشت.

در کنار انتخاب گروه موسیقی زنده یا دیجی برای عروسی می‌توانید پخش موزیک در هر بخش را برنامه ریزی کنید:

موزیک ورود عروس و داماد:

بسته به نوع ورود عروس و داماد که قرار است به صورت رسمی یا همراه با حرکات موزون باشد، می‌توانید انتخاب کنید که نوع موسیقی مناسب این بخش است و از بند موزیک یا دیجی عروسی بخواهید که آن را پخش کند.

موزیک رقص دونفره عروس و داماد:

انتخاب و نحوه پخش موزیک این بخش از مراسم اهمیت ویژه‌ای دارد. چرا که عروس و داماد برای لحظه رقص تانگو تمرین کرده‌اند و می‌خواهند این بخش بدون هیچ گونه کم و کاستی اجرا شود. بنابراین انتخاب بهترین مجموعه تشریفات در ارائه گروه موسیقی یا دیجی عروسی مهم است.

موزیک محلی عروسی:

در مراسم عروسی ممکن است میهمانان عروس و میهمانان داماد از دو قومیت متفاوت باشند و چه زیبا خواهد شد اگر پیوند قومیت‌ها را با پخش موسیقی محلی مخصوص هرکدام تحکیم بخشید. شما می‌توانید از بند موسیقی عروسی یا دیجی عروسی بخواهید بخشی از مراسم را به پخش آهنگ‌های آذری، کردی، لری، جنوبی و شمالی اختصاص دهد تا مراسم شما هرچه باشکوه‌تر و جذاب‌تر برگزار شود.

در انتخاب بند موزیک عروسی یا دیجی عروسی بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • پیشنهاد می‌کنیم نام و اسامی پدر و مادر عروس و داماد، ساقدوش‌ها، برادر یا خواهر عروس و داماد را در اختیار بند یا دیجی قرار دهید تا فضای صمیمانه‌تری ایجاد کنند.
  • اگر موسیقی خاصی را می‌پسندید یا از برخی سبک‌ها خوشتان نمی‌آید، بهتر است آن‌ها را به دیجی عروسی یا بند موزیک ارائه دهید تا طبق سلیقه شما پیش بروند.
  • نمونه کارهای دیجی و اجرای بند موسیقی را بررسی کنید تا بتوانید بهترین‌ها را انتخاب کنید.
  • لازم است برخی نکات، اصول و قواعد، باز یا سربسته بودن فضا برای انتخاب تجهیزات مناسب و همچنین ساعت شروع و پایان مراسم با بند موزیک یا دیجی هماهنگ شود که البته مجموعه خدماتی حرفه‌ای تمامی این امور را مدیریت خواهد کرد.

در رابطه با هزینه موزیک عروسی نمی‌توان قیمت مشخصی را تعیین کرد چرا که قیمت دیجی عروسی یا بند موزیک زنده برای عروسی با توجه به فضا، مدت زمان مراسم و نوع تجهیزات و غیره متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه ماه گاردن در تماس باشید.

مجموعه ماه گاردن با در اختیار داشتن کادری حرفه‌ای و باتجربه، سعی دارد در ارائه خدمات با کیفیت و مناسب با بودجه شما، مراسم عروسی شما را به بهترین نحو برگزار کرده و شبی خاطره انگیز برای شما و میهمانان رقم بزند. در انتخاب بهترین دیجی عروسی و بند موزیک زنده، می‌توانید از خدمات مجموعه ماه گاردن بهره‌مند شوید تا متناسب با فرهنگ و سلیقه میهمانان، موسیقی مراسم شما به نحو احسنت اجرا شود.