گل آرایی ماشین

یکی از اقدامات پیش از برگزاری جشن عروسی، انتخاب گل برای تزیین ماشین عروس می‌باشد. در واقع در بسیاری مناطق دنیا رسم است که عروس و داماد با ماشینی خاص و تزیین شده به سوی خانه پر عشق خود راهی شوند. به همین دلیل بسیاری از زوج‌های جوان علاقمند به اجاره کردن ماشین‌های بسیار لوکس و یا ماشین‌های قدیمی هستند تا شب عروسیشان خاص و ماندگار شود. در گذشته برای تزیین ماشین عروس از ربان و تور‌های رنگی استفاده می‌شود. اما اکنون صدها مدل گل آرایی‌های بسیار مدرن و جذابی برای ماشین عروس وجود دارد که شما عزیزان می‌توانید یکی از آن‌ها را برای تزیین ماشین عروس خود انتخاب کنید. ما سعی کرده‌ایم برای آشنایی بهتر شما با خدمات گل آرایی ماشین عروس ، اطلاعات مفیدی خدمتتان ارائه دهیم. پس اگر قصد دارید برای مراسم عروسیتان ماشین عروس شیک و جذابی داشته باشد، حتما تا انتها با ما همراه باشید.

مهم‌ترین نکات گل آرایی ماشین عروس

قبل از انتخاب گل و مدل، لازم است نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید بهترین و زیبا‌ترین انتخاب را داشته باشید. مهم‌ترین این نکات عبارتند از:

⇐ وضعیت آب و هوا را چک کنید:

وقتی به بازار گل وارد می‌شوید صد‌ها نوع گل را مشاهده خواهید کرد که هر کدام در شرایط خاصی نگهداری می‌شوند. به عبارتی بهتر برخی از گل‌ها در هوای گرم خیلی سریع پژمرده شده و از بین می‌روند. در مقابل اما گل‌هایی وجود دارند که طاقت هوای سرد را نداشته و در سرمای هوا زیبایی خود را از دست می‌دهند. بنابراین شما پیش از انتخاب گل برای ماشین عروس باید درباره وضعیت هوای در روز مراسم تحقیق کرده و بعد بر اساس آن گل را انتخاب کنید.

گل آرایی ماشین عروس

⇐ مدل مناسب ماشین خود را انتخاب کنید:

همانطور که اشاره شد مدل‌های زیادی برای گل آرایی ماشین وجود دارد؛ اما یک مدل خاصی از گل آرایی برای تمامی خودرو‌ها مناسب نخواهد بود. البته شما به عنوان یک مشتری حق دارید هر مدلی را که دوست دارید انتخاب کنید اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن از مدل انتخابی شما با مدل ماشینتان هم خوانی نداشته باشد و شما را دچار مشکل کند. برای مثال تزیین عقب ماشین عروس نباید به گونه‌ای باشد که دید راننده را دچار مشکل کند؛ بنابراین با توجه به نوع ماشین مدل گل آرایی عقب آن متفاوت خواهد بود.

⇐ رنگ گل را متناسب با ماشین انتخاب نمایید:

دقت داشته باشید که گل آرایی باعث زیبا‌تر شدن هر ماشین عروسی خواهد شد اما اگر در انتخاب رنگ زیرکانه عمل کنید، جلوه ماشین شما بیشتر خواهد شد. برای مثال اگر رنگ خودروتان سفید می‌باشد، بهتر است از گل‌هایی با رنگ سفید استفاده نکنید. در واقع وجود رنگ‌های متضاد و متناسب با یکدیگر جلوه زیبا‌تر و جذاب‌تری از تزئین و گل آرایی ماشین عروس را به نمایش خواهد گذاشت. در ادامه لیست پییشنهادی از رنگ ماشین، و رنگ گل متناسب با آن را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

  • ماشین عروس سفید: گل‌های با رنگ‌های صورتی کم رنگ، لیمویی و یاسی
  • ماشین عروس مشکی: گل‌هایی به رنگ قرمز، سفید و زرد
  • ماشین عروس طوسی(یا نقره‌ای): گل‌هایی به رنگ صورتی، سفید و لیمویی
  • ماشین عروس قرمز: گل‌هایی با رنگ سفید

به این ترتیب شما عزیزان با در نظر گرفتن نکات فوق می‌توانید بهترین گل و بهترین مدل گل آرایی را برای ماشین عروس خود انتخاب کنید.

همانطور که مشاهده کردید، گل آرایی ماشین عروس نیز به برنامه ریزی و مدیریت مناسب نیاز دارد. از آنجا که پیش از برگزاری مراسم، عروس و داماد درگیر مشکلات خاص خود هستند و استرس دارند، بهتر است این کار را به مجموعه‌های ارائه دهنده خدمات مجالس بسپارید که در این زمینه تجربه بسیار داشته و می‌توانند نسبت به سلیقه و بودجه شما، بهترین دیزاین گل آرایی ماشین عروس را ارائه دهند.

قیمت  گل آرایی ماشین عروس

قطعا یکی از پرسش‌های افراد درباره ماشین عروس، هزینه گل آرایی آن می‌باشد. برای پاسخ به این سوال باید گفت که براورد هزینه گل آرایی ماشین عروس به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش درباره این عوامل صحبت خواهیم کرد.

  1. نوع گل: گل‌های مختلف با توجه به شرایط نگهداری، ماندگاری، نادربودن و یا نبودن گل و هزینه لازم برای پرورش گل قیمت گذاری می‌شوند. با توجه به این که گل‌های زیادی در بازار موجود است، طیف وسیعی از قیمت هم وجود خواهد داشت. بنابراین با توجه به این که شما عزیزان چه نوع گلی را برای تزیین ماشین عروس خود مد نظر داشته باشید، قیمت آن متفاوت خواهد بود. برای مثال گل رز نسبت به گل داوودی قیمت بیشتری دارد بنابراین اگر گل انتخابی شما برای تزیین ماشین عروستان گل رز باشد، طببعتا باید هزینه بیشتری را بپردازید.
  2. مدل گل آرایی: مورد دیگری که در قیمت ماشین عروس تاثیر گذار است، مدل گل آرایی می‌باشد. هر چه که مدل انتخابی شما شلوغ‌تر باشد، لازم است از تعداد گل‌های بیشتری برای اجرای آن استفاده شود و هر چه تعداد گل بالا‌تر برود، هزینه نهایی ماشین عروس نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین برای گل آرایی ماشین عروس ارزان ، بهتر است مدل‌های ساده‌‌تر را انتخاب نمایید.
  3. دستمزد اشخاص: گل آرایی یک کار هنری می‌باشد که نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. قطعا هر چه شخص اجرا کننده، تجربه و مهارت بیشتری داشته باشد، ماشینی زیبا‌تر و شکیل‌تر را به مشتری ارائه خواهد داد و در مقابل نیز دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد.

گل آرایی ماشین

خلاقیت در تزیین ماشین عروس

برخی از افراد دوست دارند که ماشین عروسشان بسیار خاص و متفاوت‌تر سایر افراد باشد. بنابراین این افراد به اجرا طرح‌های خلاقانه در تزیین ماشین عروس بسیار اشتیاق نشان می‌دهند. برخی از ایده‌های جدید و خاص برای تزیین ماشین عروس را در ادامه به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم:

  1. تزیین ماشین عروس با بادکنک: شاید این مورد را زیاد مشاهده کرده باشید که داخل ماشین عروس رو پر از بادکنک می‌کنند اما در برخی از موارد افراد به جای استفاده از گل بر روی ماشین عروس از بادکنک‌های رنگی استفاده می‌کنند.
  2. تزیین ماشین عروس با نقاشی کشیدن بر روی بدنه آن: برای تزیین ماشین عروس به شکلی خاص‌تر می‌توانید تزیین آن را به یک نقاش سپرده تا کشیدن طرح‌های زیبا بر روی بدنه ماشین آن را به زیبا‌ترین حالت تزیین کند.
  3. تزیین ماشین عروس با عروسک: تزیین ماشین عروس با عروسک‌های بزرگ و کوچک یکی دیگر از ایده‌‌های خاص و جدید می‌باشد. بجز عروسک شما عزیزان بر اساس سلیقه خود می‌توانید با وسایلی نظیر گیتار، کفش دوزک و … ماشین عروستان را به شکلی متفاوت‌ترتزیین نمایید. برای مثال شما می‌توانید پس از گل آرایی ماشین به شکل معمول، عروسکی را بین گل‌ها قرار دهید تا جلوه خاص‌تری از ماشین عروس را داشته باشید.

برای اجرای تمامی این موارد، می‌توانید از مجموعه حرفه‌ای و تیم مجرب ماه گاردن کمک بگیرید.

کلام آخر

انتخاب ماشین عروس و گل آرایی آن یکی دیگر اقداماتی است که با نظر عروس و داماد پیش از برگزاری مراسم باید انجام شود. البته تزیین ماشین عروس مختص مراسم عروسی نمی‌شود؛ بلکه شما عزیزان می‌توانید برای جشن‌های مختلف مثل، نامزدی، حنابندان، جشن عقد و… نیز به صورت دلخواه ماشین خود را تزیین کنید. فراموش نکنید که رعات نکات گفته شده قطعا به شما در تصمیم‌گیری بهتر کمک خواهد کرد.

مجموعه ماه گاردن با در اختیار داشتن افراد حرفه‌ای و باتجربه، می تواند شما را در گل آرایی ماشین عروس و ارائه سایر خدمات برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عروسی، شما را یاری نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گل آرایی ماشین عروس می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه ماه گاردن در تماس باشید.