تشریفات مجالس

یکی از خدمات مجموعه حرفه‌ای ماه گاردن، کار تشریفات مجالس به بهترین نحو است. بدون شک برای برگزاری هرگونه مراسم غم و شادی مانند مراسم ختم، جشن تولد، مراسم عروسی، نامزدی، بله برون و همچنین برگزاری مراسم‌های رسمی مانند همایش‌ها و سمینارها، اولین دغدغه‌ای که برای شما پیش می‌آید انتخاب مکانی مناسب برای برگزاری مراسم‌های خود به بهترین شکل است. اما در برگزاری مراسم، تنها مکانی که انتخاب می‌کنید اهمیت ندارد و تشریفات مجالس و نحوه ارائه خدمات نیز تعیین‌کننده کیفیت مراسم شما است.

تشریفات مجالس شامل کلیه خدماتی است که برای برگزاری مراسمی عالی ارائه می‌شوند. دیزاین، غذا و کلیه خدماتی که برگزاری یک مراسم درخور و شایسته نیاز دارد در دسته تشریفات مجالس قرار می‌گیرند.قطعاً تصور شما از برگزاری مراسم و تشریفات این است که با توجه به زمان و هزینه‌ای که صرف می‌کنید، خدمات و امکانات مناسبی دریافت کنید و پس از اتمام مراسم از نحوه برگزاری آن رضایت کامل داشته باشید.البته ممکن است به دلیل بی‌تجربه بودن افراد در انتخاب مجموعه‌ها و تشریفات مراسم عروسی، تولد، ختم و غیره، و همچنین عدم آگاهی آنان از چالش‌های پیش رو، مراسم آن‌طور که انتظار می‌رود برگزار نشود. در نتیجه بهتر است خدمات تشریفات مجالس را بر عهده مجموعه‌های باسابقه و مجرب بگذارید و با خیالی آسوده، تمامی مسئولیت‌ها را از دوش خود بردارید.

مجموعه‌های معتبر و باتجربه، با برعهده گرفتن تمامی مسئولیت‌های برگزاری مراسم، از دیزاین و دکوراسیون گرفته تا پذیرایی حرفه‌ای و باکیفیت از میهمانان شما، تلاش می‌کنند تمامی جشن‌ها و مراسم‌های شما را به بهترین شکل برگزار کنند.شما می‌توانید با بررسی سوابق مجموعه‌ها در برگزاری انواع مراسم، شرکت در برخی از مراسم‌هایی که این مجموعه‌ها برگزار می‌کنند، جمع‌آوری و تحقیق از طریق شبکه‌های اجتماعی و بررسی نظرات کارفرمایان قبلی و همچنین تعداد مراسم‌هایی که برگزار کرده‌اند، مجموعه‌های ارائه دهنده تشریفات مجالس عروسی و سایر مراسم ها را مورد سنجش قرار دهید.

چرا انتخاب تشریفات مجالس اهمیت بسیار دارد؟

در فرهنگ ما ایرانیان، برگزاری مراسم و پذیرایی از میهمانان به نحو شایسته و مناسب بسیار اهمیت دارد و همه افراد تمام تلاش خود را می‌کنند تا میهمانان از مراسم و کیفیت تشریفات راضی بوده و خاطره خوبی در ذهنشان ثبت شود. ممکن است شما برای برگزاری مراسم بسیار هزینه کنید و حتی لوکیشنی مجلل و لاکچری انتخاب کرده باشید؛ اما تشریفات مجالس آن‌طور که پسند شما و میهمانان شما است، نباشد، تمامی هزینه، وقت و تلاشی که صرف برگزاری مراسم کرده‌اید هدر خواهد شد. همچنین مدیریت مراسم که یکی از اصلی‌ترین خدمات تشریفات مجالس است، به شما کمک می‌کند که بدون نگرانی و استرس، از مراسم لذت ببرید و تمام کارها و خدمات پذیرایی را به مجموعه بسپارید؛ بنابراین انتخاب مناسب‌ترین مجموعه برای برگزاری مراسم و تشریفات اهمیت بسیار بالایی دارد.

تشریفات مجالس

خدمات تشریفات مجالس مجلل

بهتر است پیش از آنکه به برگزاری مراسم‌هایی که برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند بپردازید، با آگاهی و کسب اطلاعات کامل در رابطه با خدمات تشریفات مجالس، تصمیم‌گیری کنید. امروزه با تعدد مجموعه‌هایی که خدمات تشریفات مجالس را ارائه می‌دهند، انتخاب بهترین مجموعه کمی دشوار است. همچنین هر مجموعه خدمات متفاوتی از مجموعه‌های دیگر را ارائه می‌دهد. بسیاری از افراد صرفاً با تکیه بر نظرات و پیشنهادها آشنایان و اقوام خود، یک مجموعه برای ارائه تشریفات مجالس را انتخاب می‌کنند. اما باید توجه داشته باشید که سلیقه و انتظارات افراد در برگزاری مراسم با یکدیگر بسیار متفاوت است. در نتیجه بهتر است با تحقیق و بررسی بیشتری نسبت به انتخاب مجموعه موردنظر و تأیید خود اقدام کنید و شاید گاهی لازم باشد به‌عنوان ناظر در برخی مراسم‌هایی که توسط مجموعه‌های تشریفات مجالس برگزار می‌شوند نیز شرکت کنید. برخی از خدمات تشریفات مجالس که تعیین‌کننده سطح ارائه خدمات یک مجموعه هستند به شرح زیر هستند:

خدمات لوکیشن برگزاری مراسم

جدا از تشریفات مجالس در منزل، اگر قصد داشته باشید مکانی غیر از منزل خود را به‌عنوان محل برگزاری مراسم در نظر بگیرید، لازم است با توجه به نوع مراسم، تالار، سالن اجتماعات، روف گاردن، سالن همایش، باغ تالار و عمارت‌های لوکس را انتخاب کنید. شناسایی و انتخاب مکانی مناسب برای برگزاری مراسم‌های مهم، نیاز به تجربه دارد و تنها افرادی که در حرفه ارائه خدمات تشریفات مجالس فعالیت دارند می‌توانند با توجه به توقعات شما، بهترین مکان را به شما پیشنهاد دهند. بهترین مجموعه‌ها در این حوزه، با ارتباطات و شناخت گسترده‌ای که دارند می‌توانند چندین لوکیشن برتر را در اختیار شما بگذارند تا با بررسی و تأیید هرکدام، مراسم خود را در محلی مناسب و شایسته برگزار کنید.

تشریفات مجالس

خدمات کترینگ و پذیرایی تشریفات مجالس

یکی از مهم‌ترین مواردی که تعیین‌کننده سطح تشریفات مجالس است، کیفیت و تنوع کترینگ غذایی در پذیرایی از میهمانان مجالس است. هرچقدر هم که برخی مجموعه‌ها با منوهای رنگین و متنوع پذیرایی کنند و هرچقدر که هزینه کنید؛ اما غذا آن طمع و عطر مطبوع را نداشته و نه شما و نه میهمانان از کیفیت غذا راضی نباشند، تمامی تلاش شما برای برگزاری مراسمی باشکوه و شایسته زیر سؤال خواهد رفت و تجربه‌ای بد را برای شما رقم خواهد زد؛ بنابراین لازم است علاوه بر تنوع غذایی، سطح کیفیت منو غذا را نیز امتحان و بررسی کنید و مجموعه‌ای را انتخاب کنید که انتظارات و سلیقه شما را از طمع و کیفیت غذا به نحو احسنت برآورده کند.

خدمات کترینگ و پذیرایی تشریفات مجالس یکی از مهم‌ترین جوانب برگزاری مجالس و رویدادها می‌باشد. این خدمات به طور کلی شامل تامین و ارائه مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، نظافت، تزئینات و سرویس‌دهی به مهمانان هستند. مجموعه کترینگ عروسی ماه گاردن،جز بهترین کترینگ عروسی در دسته خدمات تشریفات مجالس و عروسی است. این مجموعه برنامه های کترینگ مجالس عروسی را به شرح زیر برگزار می کند:

چیدمان و دیزاین سفره عقد :

چیدمان و دیزاین سفره عقد یکی از جزئیات مهم و زیبا در مراسم‌های عروسی است که لازم است به آن توجه کرد. انتخاب رنگ‌هایی که با تم عقد و دکوراسیون مراسم همخوانی دارد، بسیار مهم است.  منوی سفره عقد می‌تواند شامل غذاهایی باشد که مورد علاقه شما و مهمانان هستند. همچنین، از غذاهای خاص که در مراسم‌های عروسی معمولاً سرو می‌شوند نیز می توان استفاده کرد. همچنین استفاده از دکوراسیون‌های مناسب و زیبا برای تزیین میز سفره عقد می‌تواند جذابیت ظاهری بیشتری به محیط ببخشد.استفاده از میز‌ها و صندلی‌های مناسب و زیبا برای مهمانان نیز از نکات مهم می باشد. علاوه بر این ها، توجه به تمیزی میز و لوازم مورد استفاده، اندازه‌گیری مناسب محل برای چیدمان میز سفره عقد از نکاتی است که باید به آن توجه کرد.

برنامه ریزی مجالس:

خدمات کترینگ و پذیرایی تشریفات مجالس یکی از مهم‌ترین جوانب برگزاری مجالس و رویدادها می‌باشد. این خدمات به طور کلی شامل تامین و ارائه مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، نظافت، تزئینات و سرویس‌دهی به مهمانان هستند. یکی از مهمترین موضوعات در مورد کترینگ عروسی، برنامه ریزی اصولی و کاربردی برای مجلس عروس و داماد است. زیرا اگر برنامه ریزی درست نباشد، خسارت زیادی به عروس و داماد وارد می شود.

ارائه باغ، تالار و سالن اجتماعات:

ارائه باغ، تالار و سالن اجتماعات در کترینگ عروسی به عنوان مکان‌ برگزاری مراسم عروسی یکی از انتخاب‌های مهم و تأثیرگذار در برگزاری این رویداد خاص است. این مکان‌ها باید به طور کامل متناسب با تم و نیازهای مراسم عروسی باشند و خدمات کترینگ مناسب و مطلوب را ارائه دهند. سالن مناسب جهت مراسم عروسی باید دارای سیستم تهویه هوای مناسب، دارای میز و صندلی‌های شیک،  و تمیز،مجهز به نورپردازی، دارای سن رقص و جایگاه ارکس، دکوربندی مناسب و… باشد و بتواند احساس خوبی به مهماان و عروس و داماد بدهد. همچنین امکان برگزاری مراسم در فضای باغ نیز وجود دارد.

خدمات گل آرایی:

خدمات گل‌آرایی یکی از جنبه‌های مهم و زیبای هر مراسم عروسی است. گل‌آرایی در کترینگ عروسی به منظور زیباسازی و ایجاد اتمسفری جذاب و شاداب در مراسمات انجام می‌شود. این خدمات شامل انتخاب و تزئین گل‌ها و گیاهان برای تزیین میزهای مهمانان، میز عقد، میز غذا و فضای دیگر می‌شود.

خدمات دیزاین سفره عقد:

خدمات دیزاین سفره عقد در تشریفات عقد ماه گاردن، برای ایجاد سفره عقدی زیبا، رمانتیک برای مراسم عقد عروس و داماد اختصاص دارد. این خدمات شامل طراحی و تزئین سفره عقد به شکلی که با تم و سبک مراسم هماهنگی داشته باشد و احساس دلپذیری برای زوجین  ایجاد کند. انتخاب دکوراسیون مناسب، نورپردازی و استفاده از وسایل شیک از پارامترهایی است که تشریفات ماه گاردن به آن توجه دارد.

تهیه کیک مخصوص عروس و داماد:

تهیه کیک مخصوص عروس و داماد در کترینگ عروسی، یکی از جنبه‌های مهم و دلنشین برگزاری مراسم عروسی می‌باشد. کیک عروس و داماد یک نماد زیبا و جذاب از اتحاد و عشق آن‌هاست و به عنوان نقطه‌ی زنده‌ای از مراسم عروسی در نظر گرفته می‌شود. این کیک‌ها با طراحی‌ها و تزیینات منحصر به فردی که به سلیقه و تم مراسم هماهنگ می‌شوند، ارائه می‌شوند. دیزاین و مدل کیک با توجه به سلیقه عروس و داماد تهیه می‌شود.

خدمات عکاسی و فیلم برداری:

ثبت خاطرات مراسم عروسی از اهمیت زیادی برخوردار است و از مواردی است که شامل کترینگ عروسی می‌باشد. تشریفات مجالس ماه گاردن دارای تیم تخصصی و حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری است.

موسیقی:

خدمات موسیقی در کترینگ عروسی به ایجاد فضای موسیقیایی زنده و شاداب در مراسم عروسی اختصاص دارد. این خدمات شامل انتخاب و اجرای موسیقی مناسب با توجه به سلیقه و تم مراسم، انتخاب گروه‌های موسیقی یا دی‌جی‌های حرفه‌ای، مجهز بودن به سیستم صوتی مناسب و ایجاد اتمسفری شاد در محل برگزاری مراسم می‌باشد.

از دیگر خدمات کترینگ عروسی در تشریفات مجالس این مجموعه می توان به ارائه مشاوره به عروس و داماد متناسب با بودجه و هزینه در نظر گرفته شده، برنامه های آتش بازی، منو شام، پذیرایی ویژه از مهمانان را نام برد.

خدمات تشریفات مجالس عروسی تهران

برگزاری مراسم عروسی که یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی زوج‌های جوان است، نیازمند انتخاب بهترین شرکت تشریفات مجالس است که بتوانند به بهترین شکل، مراسمی باشکوه و مجلل را برگزار کرده و شبی رؤیایی را برای عروس و دامادها رقم بزنند. از خدمات تشریفات مجالس عروسی می‌توان به گل‌آرایی، شمع آرایی، بادکنک آرایی، پرسنل باتجربه و کارآزموده برای پذیرایی از میهمانان، تنوع و کیفیت عالی منو غذای ایرانی و فرنگی، تزیین سفره عقد، مراسم آتش‌بازی، ارائه موسیقی زنده و سایر تزیینات و خدمات متنوع اشاره کرد.

مجموعه ماه گاردن، با ارائه خدمات تشریفات عروسی، جشن تولد، مراسم‌های رسمی، ختم و سالگرد به بهترین نحو، مراسم شما را با توجه به بودجه موردنظر و انتظاراتی که از برگزاری مراسمی مجلل و شایسته دارید، برگزار خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه ماه گاردن تماس حاصل فرمایید.