مقالات

ارائه بهترین کترینگ عروسی را از ماه گاردن بخواهید

کترینگ عروسی،  به مجموعه اقدامات و تدارکاتی گفته می‌شوند که جهت برگذاری یک جشن عروسی به‌یاد ماندنی و بی‌کم و کاست بایستی انجام گیرند. در واقع کترینگ عروسی می‌تواند شامل اقدامات بزرگ و کوچکی باشد که هر کدام از آنها در برپایی یک جشن عروسی بی‌نظیر تاثیرگذار هستند.

در این مقاله ابتدا به سوال کترینگ عروسی چیست، پاسخ داده می‌شود. سپس لیست خدمات کترینگ عروسی مجموعه ماه گاردن معرفی می‌شوند. در نهایت نیز در قسمت گالری مقاله، تصاویر نمونه دیزاین‌های مجموعه قابل مشاهده خواهد بود.

 البته بایستی به این نکته توجه داشت که مجموعه ماه گاردن، خدمات کترینگ عروسی را متناسب با نیاز متقاضیان ارائه خواهد داد. به عبارت دیگر خدمات ارائه شده هم شامل کترینگ با مجلل‌ترین تشریفات می‌شود و هم کترینگ عروسی با قیمت مناسب را در برمی‌گیرد. انتخاب نوع خدمات نیز بر عهده عروس و داماد خواهد بود.

اگر در حال برنامه ریزی برای مراسم ازدواجتان هسید، حتما بلاگ لیست کامل هزینه‌های عروسی ۱۴۰۲ را مطالعه کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 1-3.jpg است

لازم به ذکر است که در بخش مشاوره ماه گاردن،  به عروس و دامادها برای انتخاب بهترین کترینگ عروسی مشاوره کامل داده می‌شود.

کترینگ عروسی چیست؟

 در پاسخ به سوال شایع کترینگ عروسی چیست، چنین باید گفت که کترینگ عروسی به معنای خدمات تشریفات عروسی است. این خدمات شامل منوی غذا، گل‌آرایی، بادکنک آرایی، تدارکات پذیرایی، دیزاین جای عروس و داماد و… می‌شود. البته ممکن است چنین به نظر برسد که هر کدام از موارد گفته شده، یک مقوله مجزا هستند اما در واقع تمامی تشریفات عروسی به یکدیگر وابسته‌اند و چنانچه نقصی در هر کدام ایجاد شود، قطعا در باقی امور نیز تاثیر می‌گذارد. از طرفی دیگر هماهنگی و توازن بین تمامی امور تشریفات عروسی اصلا ساده نیست و نیازمند دقت و توجه فراوان است. همچنین مدیریت و ایجاد نظم بین این امور نیز مقوله دیگری است.

کترینگ عروسی چیست؟ - ماه گاردن

خدمات کترینگ جشن عروسی ماه گاردن

 ماه گاردن یک مجموعه کترینگ عروسی تهران است که انواع خدمات عروسی را برای عروس و دامادها با هر میزان بودجه‌ای که مدنظر دارند فراهم می‌کند. در واقع چه عروس و دامادها به دنبال مجلل‌ترین کترینگ عروسی باشند و چه به دنبال کترینگ عروسی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه باشند می‌توانند از خدمات مجموعه ماه گاردن استفاده کنند.

لیست برنامه‌های کترینگ عروسی ماه گاردن عبارتند از:

برنامه‌ریزی مجالس

مهم‌ترین موضوع در کترینگ عروسی، برنامه‌ریزی اصولی برای اجرای هر کدام از برنامه‌های انتخابی مدنظر عروس و داماد است. چراکه گاها عروس و داماد مبالغ قابل توجهی را هزینه می‌کنند اما به جهت نبود برنامه‌ریزی و نظم در اجرا، از برنامه‌های انتخابی نتیجه مطلوب به دست نمی‌آید.

از این رو برنامه‌ریزی مناسب و نظم حرف اول را در کترینگ عروسی می‌زند. مجموعه ماه گاردن این موضوع را کاملا اصولی مدیریت می‌کند و کادر متخصص و متبحر این مجموعه، تمام سعی و اهتمام خود را در مدیریت برنامه‌ها و برقراری نظم در مراسم جشن عروسی و پیاده سازی امور خواسته شده عروس و داماد به کار می‌گیرند.

گل‌آرایی

( اعم از گل‌‌‌‌آرایی جایگاه عروس و داماد و یا ورودی عروس و داماد، گل‌آرایی ماشین عروس، دسته گل عروس، گل‌آرایی سالن برگذاری مراسم)

گل‌آرایی سالن مراسم، مخصوصا جایگاه عروس و داماد و یا ورودی نقش قابل توجهی در زیبایی سالن و عکس و فیلم‌های مراسم دارد و سبب می‌شود که حس خوبی از فضای سالن به مهمانان دست می‌دهد. البته این زیبایی زمانی تکمیل‌تر می‌شود که رنگ گل‌های دسته‌گل عروس و گل‌های ماشین عروس هم با گل‌آرایی سالن ست باشند. 

 چیدمان و دیزاین سفره عقد

چیدمان و دیزاین سفره عقد هم یکی از مجموعه کترینگ عروسی محسوب می‌شود که توسط کادر متخصص و خوش ذوق ماه گاردن قابل دیزاین است. البته سفره عقدهای متعددی از پیش تهیه شده‌اند که متناسب با نیاز و سلیقه عروس و داماد قابلیت تغییر را دارند.

از طرفی دیگر چنانچه عروس و داماد برای دیزاین سفره عقد خود ایده خاصی داشته باشند، امکان اجرای این ایده توسط کادر خوش ذوق ماه گاردن فراهم است.

ارائه باغ، تالار و سالن اجتماعات

مکان برگذاری جشن عروسی از مهمترین کترینگ عروسی محسوب می‌شود. سالن مناسب جهت مراسم عروسی باید دارای سیستم تهویه هوای مناسب، دارای میز و صندلی‌های شیک، مجهز به نورپردازی، دارای سن رقص و جایگاه ارکس، دکوربندی مناسب و… باشد و در کل بتواند حس خوبی را در عروس و داماد و مهمانان ایجاد کند. ماه گاردن دارای چند سالن مجلل و مجهز است.

همچنین از فضای باغ نیز جهت مراسم عقد و یا عکاسی به خوبی می‌توان استفاده کرد. البته در صورت تمایل عروس و داماد، امکان برگذاری مراسم جشن عروسی در باغ هم امکان پذیر است.

تهیه کیک مخصوص عروس و داماد

یکی دیگر از مواردی که شامل کترینگ عروسی می‌شود کیک مخصوص عروس و داماد است. معمولا دیزاین و مدل کیک با توجه به سلیقه عروس و داماد تهیه می‌شود. البته در صورتیکه این کیک توسط کادر ماه گاردن تهیه شود، قطعا با سایر تشریفات و تم به کار رفته در مراسم هماهنگ خواهد بود. به عنوان مثال رنگ کیک را بنا به خواست عروس و داماد می‌توان با رنگ گل‌آرایی سالن و دسته گل عروس ست کرد.

مقاله پیشنهادی برای اطلاعات بیشتر: ایده هایی برای لحظه ورود عروس و داماد به تالار

خدمات عکاسی و فیلم‌برداری

بدیهی است که شب عروسی مهم‌ترین و خاص‌ترین روز زندگی هر فردی محسوب می‌شود. از این رو ثبت خاطرات این روز مهم نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از مواردی که شامل کترینگ عروسی می‌شود، تیم متخصص عکاسی و فیلمبرداری است. مجموعه ماه گاردن در لیست خدمات خود، این موضوع را نیز پوشش داده است. تیم متخصص و حرفه‌ای عکاسی و فیلم‌برداری ماه گاردن، با شناخت کامل از فضای باغ تالار و با ارائه ایده‌های جذاب، بهترین و هیجان انگیزترین لحظات را برای عروس و داماد ها ثبت می‌کنند.

موسیقی

موسیقی را هم می‌توان در لیست مهم‌ترین کترینگ عروسی محسوب کرد. مجموعه ماه گاردن سیستم صوتی بسیار مجهزی را در سالن قرار داده است که همه مهمانان می‌توانند پخش موسیقی را به طور یکنواخت در تمام قسمت‌های تالار بشنوند و از آن لذت ببرند. البته نوع و انتخاب موسیقی نیز موضوعی سلیقه‌ای و با انتخاب عروس و داماد خواهد بود.

ارائه مشاوره به عروس و داماد متناسب با بودجه و هزینه در نظر گرفته شده

 بدیهی است که هر فردی تمایل دارد که یک مراسم عروسی بی کم و کاست با بهترین دیزاین و مدیریت خوب را داشته باشد. اما بسیاری از افراد تجربه کافی در این زمینه ندارند. از این رو بایستی برای نظم بخشیدن بیشتر به امور و کترینگ عروسی، افراد با تجربه به آن‌ها مشورت بدهند. ماه گاردن، یک مجموعه کترینگ عروسی تهران است که در لیست خدماتی که به عروس و دامادها ارائه می‌دهد مشاوره را هم گنجانده است.

مسلما عروس و داماد جهت برگذاری مراسم عروسی خود، بودجه ای را در نظر می‌گیرند. هنر واقعی اینجاست که این بودجه در نظر گرفته شده به خوبی صرف شود. از این رو ماه گاردن پیش از صرف هر نوع هزینه‌ای به عروس و دامادها مشاوره تخصصی جهت مدیریت مخارج و انتخاب بهترین کترینگ عروسی تهران را ارائه می‌دهد.

آتش بازی

آتش بازی نیز از جمله برنامه‌هایی است که در لیست کترینگ عروسی مجموعه ماه گاردن گنجانده شده است. البته این برنامه مهیج دارای سطوح مختلفی است و بسته به نظر عروس و داماد ممکن است تنها در مراسم ورود و یا خروج عروس و داماد اجرا شود و یا اینکه بسیار گسترده‌تر باشد.

منو شام و تهیه انواع غذاهای متنوع

یکی دیگر از برنامه‌های کترینگ عروسی مجموعه ماه گاردن ارائه منو شام و تهیه انواع غذاهای متنوع است. مجموعه ماه گاردن تهیه غذاهای خود را در 5 دسته تقسیم بندی نموده است و لیست کامل خدماتی که در هر دسته ارائه می‌شود را نیز در اختیار عروس و دامادها قرار می‌دهد و آن‌ها متناسب با بودجه‌ای که مدنظر دارند می‌توانند منوی متناسب با نیاز خود را انتخاب کنند. این منو در 5 دسته ارائه می‌شود که عبارت است از:

منوی الماس(ارائه لوکس‌ترین و مجلل‌ترین خدمات و تشریفات مجالس )

منوی طلایی( ارائه خدمات و تشریفات با امکانات بالا)

منوی نقره‌ای( ارائه خدمات و تشریفات در حد متوسط)

منوی برنز( ارائه خدمات و تشریفات عروسی در حد عادی)

منوی اقتصادی( ارائه خدمات و تشریفات متناسب با هزینه مدنظر عروس و داماد)

در واقع چنین می‌توان گفت که عروس و دامادهایی که به دنبال کترینگ عروسی با قیمت مناسب هم هستند می‌توانند از خدمات مجموعه ماه گاردن استفاده کنند.

پذیرایی ویژه از مهمانان

تا این قسمت مقاله لیست برنامه‌های کترینگ عروسی ماه گاردن ارائه شد. اما موضوع مهمی که نباید نادیده گرفته شود، نحوه پذیرایی از مهمانان است که بخشی مهمی از کتریگ مراسم عروسی هم به حساب می‌آید  پذیرایی از مهمان مراسم باید توسط کادری آموزش دیده و خوش‌رو و خوش برخورد انجام گیرد. مجموعه ماه گاردن به کادر خود آموزش‌های لازم را در این زمینه را ارائه داده است.

گالری تصاویر

برنامه‌های کترینگ عروسی در ماه گاردن

سخن پایانی

در این مقاله توضیح داده شد که کترینگ عروسی چیست و شامل چه خدماتی می‌شود. همچنین یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز تشریفات عقد و عروسی به همراه کلیه برنامه‌های کترینگ عروسی آن‌ها بررسی شد.

 مرکز تشریفات عقد و عروسی ماه گاردن با دارا بودن کادر متخصص و متبحر خود، آمادگی خود را جهت برگذاری یک شب رویایی و به یاد ماندنی اعلام می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن های09123686513/09368829965 تماس برقرار کنید تا کارشناسان مجموعه به خوبی شما عزیزان را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *