سفره عقد

یکی از ارکان اصلی تشریفات عقد و عروسی، تزیین سفره عقد است. چینش سفره عقد از دیرباز از آداب و رسوم خانواده‌های ایرانی به شمار می‌رود. از قدیم‌الایام اعتقاد بر این بوده است که هر آیتم سفره ، به مظهر نماد و سمبلی برای خوشبختی عروس و داماد است که عاقبت به خیری و برکت را به زندگی زوج‌های جوان می‌بخشد. در مراسم عقد، چینش سفره از اهمیت بسیاری برخوردار است و امروزه، مدل‌های سنتی و جدید متنوعی برای چینش سفره عقد وجود دارد که عروس‌ها و دامادها با توجه به سلیقه و بودجه خود می‌توانند انواع تزیینات سفره را بررسی کرده و بهترین چینشی که با تم مراسم عروسی و فرهنگشان تناسب دارد را برگزینند.

مجموعه ماه گاردن با داشتن انواع متنوع و باشکوه مدل‌های سنتی و جدید، در دیزاین سفره عقد شما عزیزان را یاری می‌نماید.

تشریفات مربوط به مراسم عقد و چینش سفره عقد تهران توسط مجموعه‌های تشریفاتی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عروسی به عروس و دامادها ارائه می‌شود و زوج‌های جوان می‌توانند با مراجعه و مشاوره به مؤسسات تشریفاتی، از خدمات متنوع این مجموعه‌ها، بر اساس بودجه و انتظاراتی که دارند، بهره ببرند.

در گذشته رسم بر این بوده است که سفره عقد توسط خانواده عروس و داماد چینش شود. اما امروزه زوج‌های جوان ترجیح می‌دهند با مراجعه به مؤسسات تشریفاتی که در برگزاری مراسم عقد و عروسی تجربه بسیار دارند، چینش و دیزاین سفره عقد را به افراد حرفه‌ای این مجموعه‌ها بسپارند و بهترین مدل سفره را از میان انواع دیزاین کلاسیک و مدرن امروزی انتخاب کنند.

سفره عقد

زمانی که شما بهترین مؤسسات تشریفاتی را برای ارائه خدمات چینش سفره ی عقد انتخاب می‌کنید، افرادی حرفه‌ای و باتجربه، فضای سالن عقد و سفره ی عقد را به شکلی ماهرانه و شیک برای مراسم شما طراحی و تزیین می‌کنند. از جمله خدمات تزیین سفره ی عقد می‌توان موارد زیر را نیز در نظر گرفت:

  • گل آرایی سفره عقد
  • طراحی سفره عقد لاکچری و سنتی
  • طراحی و دیزاین سفره عقد در خانه
  • طراحی و دیزاین سفره عقد در باغ تالار
  • شمع آرایی فضا و سفره ی عقد
  • میوه آرایی سفره ی عقد
  • استفاده از ظروف سفالی، کریستال یا قلم کاری
  • دیزاین و چینش خلاقانه آیتم های سفره ی عقد
  • ارائه مدل‌های ژورنالی کلاسیک و مدرن در دیزاین سفره عقد

خدمات دیزاین سفره عقد در خانه

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید مراسم عقد را در منزل برگزار کنید، همچنان می‌توانید از خدمات دیزاین سفره عقد مؤسسات تشریفاتی برای چینش سفره بر اساس سلیقه و هزینه‌ای که در نظر دارید بهره ببرید. تنها کافی با مجموعه ماه گاردن در تماس باشید تا پس از مشاوره و انتخاب دیزاینی که باب میل شما است، افراد حرفه‌ای و ماهر در این امر شما را یاری کنند.

سفره عقد ماه گاردن

خدمات دیزاین سفره عقد در باغ

بسیاری از عروس‌ها و داماد ترجیح می‌دهند مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار کنند. باغ تالارها به دلیل فضایی رؤیایی و دلبازی که دارند بسیار محبوب و موردپسند زوج‌های جوان واقع شده‌اند. از خدمات مؤسسات تشریفاتی می‌توان به دیزاین سفره عقد در فضای باز باغ تالار اشاره کرد. دیزاین سفره عقد در باغ نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار و از آنجایی که ممکن است به دلیل وسعت محیط، فضای بیشتری برای سفره عقد در نظر گرفته شود، برای دیزاین سفره عقد در فضای باز نیاز است از افراد خبره و کاربلد استفاده شود تا چینش سفره همان گونه که سلیقه عروس و داماد حکم می‌کند اجرا شود و چیزی از قلم نیفتد.

معمولاً به دلیل فضای بیشتر، در دیزاین سفره عقد در باغ از گل آرایی سفره نیز استفاده می‌شود. گل آرایی و شمع آرایی، جلوه‌ای رؤیایی و باشکوه به سفره عقد می‌بخشد و جذابیت مراسم را دوچندان می‌کند. در نتیجه بهتر است هنگام مراجعه به مؤسسات تشریفات برای دیزاین سفره ی عقد تمامی این موارد را در نظر داشته باشید.

انواع دیزاین سفره عقد

مؤسسات تشریفات مراسم عقد و عروسی، برای دیزاین سفره عقد معمولاً انواع متنوعی از مدل‌های ژورنالی سفره عقد را به عروس و دامادها ارائه می‌دهند تا بتوانند با دستی باز، طبق بودجه و سلیقه خود، مدل موردنظر را انتخاب کنند. دیزاین سفره عقد تنوع بسیاری دارد به‌گونه‌ای که نمی‌توانید دو سفره عقد شبیه به هم را پیدا کنید و برای عروس و دامادی، دیزاینی طبق سلیقه و ذائقه آنها وجود خواهد داشت. علاوه بر دیزاین کلی سفره که در انواع طرح‌های سنتی، مدرن و کلاسیک در سبک‌های طرح باستان و طرح جدید وجود دارند، می‌توانید از خدمات گل آرایی، میوه آرایی، شمع آرایی، انتخاب انواع ظروف و پارچه‌های تزیینی نیز بهره ببرید.

هزینه طراحی و دیزاین سفره عقد

همان گونه که در تزیین و دیزاین سفره عقد از مدل‌های متنوع و متفاوتی استفاده می‌شود، هزینه سفره عقد نیز متفاوت خواهد بود و نمی‌توان قیمتی ثابت برای دیزاین سفره عقد در نظر گرفت. مؤسسات تشریفات مراسم عقد و عروسی، در تعیین قیمت سفره عقد ارزان یا گران، مواردی چون مدل دیزاین سفره، لوازمی که در طراحی سفره عقد استفاده می‌شود، تشریفاتی که برای دیزاین سفره در نظر دارید مانند گل آرایی، شمع آرایی، انواع شیرینی و میوه داخل سفره، کوچک بودن یا بزرگ بودن سفره عقد را در نظر می‌گیرند. هرچه مدل ساده‌تری انتخاب کنید و از تشریفات کمتری استفاده کنید سفره عقد ارزان و هرچه این تشریفات بیشتر باشد سفره عقد به نسبت گران‌تر خواهد بود.

البته باید این مورد را در نظر بگیرید که با سپردن دیزاین سفره عقد به مؤسسات تشریفات معتبر، با هر بودجه‌ای که در نظر دارید، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات به شما ارائه خواهد شد و سفره عقد شما، حتی در ساده‌ترین شکل، جلوه‌ای باشکوه خواهد داشت.

تیم تشریفات ماه گاردن به دلیل سال‌ها تجربه در زمینه برگزاری مراسم عقد و عروسی، دانش کافی را در این زمینه داشته و کادری مجرب و حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ همچنین می‌توانید با خیالی آسوده دیزاین سفره عقد مراسم خود را به ماه گاردن بسپارید و از میان صدها مدل متنوع ژورنالی چینش سفره انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دیزاین سفره عقد می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه ماه گاردن تماس حاصل فرمایید.