سالن اجتماعات و روف گاردن

در سال‌های اخیر اجاره سالن اجتماعات و روف گاردن جهت برگزاری مراسم‌ها و مهمانی‌های مختلف در تهران بسیار مرسوم شده است. به عبارتی دیگر روف گاردن‌ها و سالن‌های اجتماعات زیادی در تهران وجود دارند که هر کدام برای برگزار کردن مراسم خاصی تجهیز شده‌اند و شما عزیزان می‌توانید برای اجرای مراسم‌هایی چون عقد، بله برون، تولد و … از آن‌‌ها استفاده کنید.

به طور معمول سالن اجتماعات و یا روف گاردن در تهران برای برگزاری مراسم‌هایی استفاده می‌شود که برگزاری آن در منزل سخت یا غیر ممکن است. همچنین فضای زیبا این سالن‌ها به شما امکان برگزاری مراسم در محیطی شیک، دلنشین و دیزاین شده را فراهم خواهد کرد.

در ادامه با روف‌ گاردن‌های مختلف شهر و نحوه اجاره سالن‌ اجتماعات تهران بیشتر آشنا خواهیم شد.

اجارخ روف گاردن

اجاره روف گاردن برای مراسم

اجاره روف گاردن وابسته به نوع مراسم شما متفاوت خواه بود. به عبارتی بهتر برخی از سالن‌های اجتماعات و روف گاردن‌ها برای برگزاری مراسم خاصی تدارک دیده شدند و برخی دیگر سالن‌های چند منظوره‌ای هستند که امکان برگزاری مراسم‌های مختلف در آن‌‌ها وجود خواهد داشت.

اجاره روف گاردن برای تولد

اجاره روف گاردن در تهران جهت برگزاری مراسم تولد بسیار پر طرفدار است. جشن تولد در سال‌های اخیر شکل بسیار پر تجملات و مدرنی به خود گرفته است و افراد تلاش می‌کنند تا زیبا‌ترین جشن‌ها را به مناسبت تولد خود یا عزیزانشان برگزار کنند. فضای بسیار شیک و متفاوت روف گاردن‌ این امکان را به افراد می‌دهد تا جشن تولدشان را به شکلی بسیار خاص و جذاب برگزار کنند. این نکته را هم فراموش نکنید که پیش از اجاره روزانه روف گاردن حتما وضعیت آب و هوا را بررسی نمایید تا دچار مشکل نشوید. گرفتن جشن تولد در روف گاردن تجربه بسیار متفاوتی برای هر کسی خواهد بود از این رو پیشنهاد می‌شود برای سوپرایز کردن عزیزانتان جشن تولدشان را در یک روف گاردن زیبا برگزار کنید.

اجاره روف گاردن برای بله برون

 بله برون مراسمی است که معمولا در منزل پدری عروس برگزار می‌شود. اما در سال‌های اخیر با گسترش زندگی آپارتمان نشینی، برگزاری مراسم مهم مثل بله برون در خانه کار بسیار سختی خواهد بود. از همین روی می‌توان گفت که اجاره روزانه روف گاردن در تهران جهت برگزاری مراسم بله برون یک انتخاب هوشمندانه است. چرا که در روف گاردن‌های مخصوص برگزاری بله برون، نه تنها جایگاه مناسبی برای مهمان‌ها و عروس داماد وجود دارد، بلکه میز‌های مناسبی جهت قرار دادن هدایای داماد در نظر گرفته شده است. به این ترتیب شما دیگر نگرانی بابت دیزان مجلس بله برون و پذیرایی از مهمان‌ها نخواهید داشت.

اجاره روف گاردن برای عقد

اجاره روف گاردن برای عقد

اجاره روف گاردن ارزان معمولا جهت برگزاری مراسم عقد انجام می‌شود. در واقع روف گاردن‌هایی که مخصوص برگزاری مراسم عقد هستند علاوه بر این که مجهز به سفره عقدی بسیار زیبا می‌باشند، امکان ثبت ازدواج نیز در آن‌ها فراهم است. به این ترتیب شما عزیزان برای برگزاری مراسم عقدی متفاوت و جذاب، می‌توانید به جای مراجعه به محضر، به روف گاردن مخصوص مراسم عقد مراجعه فرمایید. به شما عزیزان توصیه می‌کنیم پیش از اجاره روف گاردن در تهران نکات ذیل را مد نظر قرار دهید.

چیدمان سفره عقد

کادر اجرایی روف گاردن‌ها معمولا چند مدل سفره عقد را به شما نشان خواهند داد و شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید. نحوه چینش اجزای سفره عقد بسیار مهم است و به همین دلیل باید توسط افراد ماهر صورت بگیرد. این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که جنس ظروف استفاده شده در سفره عقد، در قیمت آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود. همچنین دیزاین سفره با گل‌های طبیعی، شمع و … به زیبایی هر چه بیشتر سفره عقد خواهد افزود که شامل هزینه جداگانه خواهد شد.

فصل برگزاری مراسم عقد

از آنجایی که روف گاردن یک محیط سر باز می‌باشد، شرایط آب و هوایی بر مراسم شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. از این رو به شما عزیزان توصیه می‌کنیم که برگزاری مراسم مراسم عقدتان در روف گاردن را به فصل بهار و تابستان محدود کنید و وضعیت آب و هوایی روز مراسم را حتما بررسی نمایید. به این ترتیب اجاره سالن اجتماعات برای جشن عقد در فصول سرد سال(پاییز و زمستان) انتخابی هوشمدانه‌تر خواهد بود.

تعداد مهمان‌ها

این نکته را حتما در نظر داشته باشید که روف گاردن‌ها مخصوص برگزاری مراسم‌های با تعداد مهمان محدود می‌باشد. بنابراین لازم است که شما عزیزان ابتدا تعداد مهمان‌های خود را مشخص کنید و در صورتی که تعداد مهمان‌ها بیش از ظرفیت روف گاردن بود، برگزاری مراسم را به یک تالار بسپارید.

نحوه پذیرایی

برخی از روف گاردن‌ها وابسته به امکاناتی که دارند در پذیرایی از مهمان‌ها ممکن است با محدودیت مواجه شوند و لازم است تا شما قبل از اجاره روف گاردن حتما درباره نحوه پذیرایی از مهمان‌ها با مدیریت اجرایی مجموعه گفت و گو داشته باشید. برای مثال در برخی از روف گاردن‌ها امکان سرو شام و نهار وجود ندارد و پذیرایی از مهمان‌ها تنها با میوه، چای و فینگر فود انجام می‌شود.

اجاره روف گاردن برای عروسی

 باید عنوان کرد که روف گاردن اجاره‌ای صرفا برای برگزاری جشن‌های کوچک مثل تولد و عقد نمی‌باشد. شما عزیزان می‌توانید این مکان زیبا را برای برگزاری مراسم عروسی نیز اجاره کنید. روف گاردن‌های بزرگ و مجهزی در تهران وجود دارند که توانایی پذیرایی از مهمان در تعداد بالا دارند و شما می‌توانید برگزاری مراسم عروسی خود را به آن‌ها بسپارید.

اجاره روف گاردن برای عروسی

اجاره روف گاردن برای مهمانی

 برگزاری مهمانی‌های مفصل و پر تجملات خانوادگی مثل پا گشای عروس و داماد در منزل کار بسیار سختی خواهد بود و علاوه بر این بسیاری از خانواده‌ها همه افراد شاغل هستند و وقت کافی برای برگزاری مهمانی را ندارد. در چنین شرایطی شما می‌توانید روف گاردن‌هایی با لژ خانوادگی اجاره کنید و از برگزاری یک مهمانی خانوادگی در محیط جدید و شیک لذت ببرید.

سالن اجتماعات برای جشن

سالن اجتماعات محیطی شبیه به تالار عروسی اما در ابعادی کوچک‌تر دارد و جهت برگزاری مراسم‌هایی مثل تولد، بله برون، عقد و … بسیار مناسب است. در واقع می‌توان تمامی ویژگی‌های گفته شده برای روف گاردن را به سالن اجتماعات برای مهمانی نیز نسبت داد. تنها تفاوت روف گاردن و سالن اجتماعات در دیزاین محیط و سقف مجموعه می‌باشد. روف گاردن محیطی سر باز است که آب و هوا در برگزاری جشن بسیار تاثیر گذار است اما سالن اجتماعات محیطی سر بسته بوده و برای برگزاری مراسم در فصل سرد سال مناسب‌تر است. همچنین باید اشاره کرد که برای برگزاری مراسم‌های بسیار رسمی مثل ختم، بزگداشت و … اجاره سالن اجتماعات در غرب تهران مناسب‌تر است. شما حتی می‌توانید گزینه‌های مناسب با بودجه و ظرفیت میهمانان را برای اجاره سالن اجتماعات در کرج نیز در نظر داشته باشید.

مجموعه ماه گاردن می‌تواند در اجاره سالن برای تولد، اجاره سالن اجتماعات برای عروسی، سالن اجتماعات برای ختم و هماهنگی سالن اجتماعات برای نامزدی و سایر مراسم‌های شما، راهنمایی‌های لازم را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همچنین می‌توانید برای اجاره سالن اجتماعات ارزان با این مجموعه در تماس باشید تا با توجه به بودجه مورد نظر شما، گزینه‌های مناسب ارائه شود.

اجاره سالن اجتماعات

هزینه اجاره روف گاردن در تهران

تامین بودجه و برنامه ریزی برای برگزاری یک جشن مسئله بسیار مهمی است. از این رو داشتن اطلاعات کافی درباره قیمت اجاره روف گاردن در تهران و قیمت اجاره سالن اجتماعات می‌تواند به شما در برگزاری جشنی آبرومند کمک زیادی بکند. تعیین قیمت روف گارن در تهران، به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین عوامل عبارتند از: امکانات روف گاردن، نحوه پذیرایی از مهمان‌ها، تعداد مهمان‌ها، دیزاین فضا و مدت زمان جشن.

برای مثال اگر روف گاردن مورد نظر به پارکینگ مهمان مجهز باشد، لازم است تا هزینه بیشتری برای اجاره آن بپردازید. اجاره روف گاردن یا سالن اجتماعات برای نامزدی معمولا برای اجرای مراسم به مدت دو ساعت می‌باشد. در صورتی که بخواهید زمان مراسمتان طولانی‌تر باشد، می‌توانید بابت هر ساعت اضافه‌تر مبلغ مشخصی را پرداخت نمایید.

هزینه اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی

همانطور که اشاره کردیم، برای میهمانی و مراسم مختلف، انواع متفاوتی از سالن اجتماعات اجاره داده می‌شود. انتخاب سالن اجتماعات برای تولد و سالن اجتماعات برای عروسی با توجه به ظرفیت میهمانان ممکن است هزینه‌های متفاوتی را برای شما رقم بزند. به طور مثال هزینه اجاره سالن اجتماعات برای 100 نفر با هزینه اجاره سالن اجتماعات کوچک برای تولد با تعداد کم میهمانان قطعا کمتر خواهد بود. همچنین ممکن است برخی امکانات و خدمات در بسیاری از سالن‌ها ارائه نشوند و بالطبع این مسئله در تعیین قیمت اجاره سالن تاثیرگذار خواهد بود.

سخن پایانی

با کوچک شدن خانه‌ها و زندگی آپارتمانی، شرایط جهت برگزاری جشن‌هایی مثل تولد، بله برون و … بسیار سخت شده است؛ از این رو اجاره سالن اجتماعات در کرج و تهران بسیار رایج شده است. در واقع برگزاری مراسم در روف گاردن و سالن اجتماعات این امکان را به افراد خواهد داد که جشن‌های خود را در محیطی زیبا برگزار کنند و دیگر بابت پذیرایی از مهمانان دچار مشکل نشوند.

با اجاره سالن اجتماعات کوچک برای تولد هم می‌توانید از فضای زیبای آنجا استفاده کنید و هم پذیرایی از مهمان‌های جشن را به پرسنل آنجا بسپارید و از جشن خود نهایت لذت را ببرید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اجاره روف گاردن و اجاره سالن اجتماعات برای جشن و مراسم‌های خود، از طریق ره‌های ارتباطی با مجموعه ماه گاردن تماس حاصل فرمایید.