مشاور عروس و داماد

مشاور عروس و داماد : جشن عروسی یکی از زیبا‌ترین و مهم‌ترین مراسماتی است که در سراسر دنیا با آداب و رسوم مختلف برگزار می‌شود. نحوه برگزاری این جشن از گذشته تا به حال تغییرات زیادی داشته است. در واقع باید گفت که جشن عروسی‌های امروزی شکل پر تجملاتی‌تر و مدرن‌تری به خود گرفته‌اند به گونه‌ای که اگر شما اطلاعات کافی در زمینه برگزاری مراسم به شکلی مدرن نداشته باشید، ممکن است دچار مشکل شوید.

از همین رو، مجموعه ماه گاردن به صورت تخصصی در زمینه ازدواج و نحوه برگزاری مراسم عروسی، عقد و … فعالیت می‌کند و به عروس‌ داماد‌هایی که قصد برگزار کردن جشن عروسی دارند، مشاوره می‌دهد که چگونه می‌توانند مراسم شیک، مدرن و با شکوه را تدارک ببینند.

مشاوره برگزاری مراسم عروسی

این روز‌ها افراد به برگزاری یک مراسم عروسی بی نقص و با کیفیت اهمیت زیادی می‌دهند، تا در نهایت هم خودشان از مراسم لذت کافی را ببرند و هم مطمئن شوند که تمامی مهمان‌های حاضر در جشن اوقات خوشی را سپری کرده‌اند. اما طبیعتا بسیاری افراد تجربه کافی برای برگزاری چنین جشنی را نداشته و به همین دلیل نیاز دارند که از افراد متخصص کمک بگیرند. مشاور عروس و داماد به این دسته از افراد کمک خواهد کرد که بتوانند با انتخاب‌هایی درست و هوشمندانه مجلس فوق‌العاده‌ای را تدارک ببینند.

1. تخمین هزینه جشن:

مهم‌ترین و اولین اقدام جهت برگزاری یک جشن عروسی، برآورد هزینه آن و تامین بودجه مورد نظر است. از آنجایی که قیمت‌ها مدام در حال تغییر است لازم است برای برآورد هزینه از افراد متخصص کمک بگیرید. مشاور عروس و داماد هزینه‌های کلی و جزئی جشن عروسی در کیفیت‌های مختلف را در اختیارتان قرار خواهد داد.

2. نحوه برگزاری جشن:

در برگزاری مراسم عروسی آیتم‌های مختلفی اجرا می‌شود. ورود عروس و داماد، آتش بازی، رقص، برش کیک و … از آیتم‌های جشن عروسی می‌باشد. مشاور برنامه را ارائه خواهد داد تا هر کدام از این موارد سر ساعت معینی انجام شود و مهمانان بتوانند از جشن عروسی نهایت لذت را ببرند. تالار‌های برگزار کننده عروسی ممتاز حتما از مشاوران بسیار حرفه‌ای در تیم اجرایی خود استفاده می‌کنند.

مشاوره عروس و داماد

3. نحوه پذیرایی از مهمان‌ها:

پذیرایی از مهمان و خرید موارد پذیرایی از جمله کار‌هایی می‌باشد که صاحب مجلس را با چالش‌های زیادی رو به رو می‌کند. در واقع شما برای خرید میوه، شیرینی و … به یک مشاوره خوب نیاز دارید تا به شما بگوید به چه مقدار باید موارد ذکر شده را تهیه کنید تا برای پذیرایی از مهمان‌ها کفایت کند. به عبارتی بهتر مقدار مواد خوراکی نه باید کم باشد و نه آنقدر زیاد که اسراف شود. اگر برگزاری خود را به یک تالار حرفه‌ای و خوش سابقه بسپارید، نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

4. استایل عروس و داماد:

طبیعتا استایل عروس و داماد در زیبایی جشن تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و آن‌ها تلاش می‌کنند که زیبا‌ترین لباس، مدل مو و… را انتخاب کنند. اما گاهی اوقات افراد به دلیل ایجاد تنوع در استایلشان، ممکن است انتخاب‌های نادرستی را انجام دهند. برای مثال عروس خانومی که همیشه سبک آرایش اروپایی را برای خودش انتخاب می‌کرد، برای ایجاد یکی تغییر بزرگ در مراسم عروسی خود، مدل میکاپ اسموکی را انتخاب می‌کند و روز عروسی پس از مشاهده کار آزرده خاطر شده و از انتخاب خود به شدت پشیمان می‌شود. کمک گرفتن از مشاور عروس این مشکل را کاملا بر طرف خواهد کرد. در واقع مشاور عروس به او کمک خواهد کرد که چه نوع لباس، میکاپ، رنگ مو و مدل مویی را انتخاب کند تا بیشترین هماهنگی را با او داشته باشد.

5. کیک عروسی:

خیلی از مواقع تنوع بالایی که در طرح و رنگ کیک‌های عروسی دارد، باعث می‌شود تا عروس و داماد نتوانند کیک عروسیشان را انتخاب کنند. در این مواقع مشاور عروسی شما را برای انتخاب کیک راهنمایی خواهند کرد.

6. رقص عروس و داماد:

در سال اخیر دیده می‌شود که عروس و داماد برای زیباتر کردن فضای جشن، رقص دو نفره‌ای و حرفه‌ای را تدارک می‌بینند. انتخاب رقص و نحوه اجرای آن بسیار اهمیت دارد؛ در واقع شما باید حرکت‌هایی را برای رقص در نظر بگیرید که علاوه بر هماهنگی با آهنگ، توانایی انجام آن را داشته باشید. مشاور عروس و داماد به شما در انتخاب رقص و موزیکی متناسب با آن شما را کمک خواهد کرد و به شما آموزش خواهد داد که جهت آمادگی جسمانی روز جشن که کار‌هایی را باید انجام بدهند.

7. ماشین عروس:

مشاور عروسی شما را برای انتخاب مدل ماشین، رنگ گل، نوع گل و مدل گل آرایی راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید بهترین، زیبا‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین ماشین عروس را داشته باشید.

8. دسته گل عروس:

شاید تصور کنید که انتخاب دسته گل یک انتخاب ساده است که نیاز به برنامه ریزی و مشاوره خاصی ندارد اما این باور غلط است. مشاوره عروس نه تنها به او برای انتخاب دسته گل کمک خواهد کرد بلکه به عروس روش صحیح گرفتن دسته گل و رقصیدن با آن را هم به عروس خواهد آموخت. برخی از افراد بدون در نظر گرفتن هیچ فاکتور خاصی فقط به انتخاب دسته گلی زیبا فکر می‌کنند در صورتی که وزن و حجم دسته گل عروس بسیار مهم است. با یک نظر سنجی ساده متوجه خواهید که افرادی زیادی از انتخاب دسته گلی زیبا اما سنگین پشیمان بوده‌اند.

9. دیزان مراسم:

اگر بودجه کمی برای مراسمتان دارید و به همین دلیل قصد حذف کردن دیزاین مراسم را دارید، بهتر است با یک مشاوره حرفه‌ای مشورت کنید. چرا که در این صورت مشاور به شما کمک خواهد کرد که چگونه بتوانید با کمترین هزینه ممکن دیزان خوبی را برای جشن خود در نظر بگیرید.

10. موزیک:

شاید برایتان پیش آمده باشد که برای مراسمی دنبال آهنگ بگردید و در انتهای مجالس از موزیک‌های پخش شده رضایت کافی نداشته‌اید. انتخاب موزیک خوب در گرم و پر شور برگزار شدن جشن تاثیر زیادی خواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم جهت انتخاب موزیک و دیجی حتما از مشاور عروس و داماد کمک بخواهید.

11. آتش بازی:

آتش بازی مراسم عروسی یک آیتم بسیار هیجان انگیز می‌باشد اما این که آتش بازی در چه مرحله‌ای و به چه شکل برگزار شود، نیاز به برنامه ریزی یک مشاور دارد.

12. سفره عقد:

اگر قصد داشته باشید که در روز عروسیتان جشن عقدی کوچک و نمادین داشته باشید، لازم است که برای انتخاب سفره عقد از مشاور کمک بخواهید. مشاور به شما کمک خواهد کرد که چه تمی را برای سفره خود انتخاب کنید و چه مواردی را به سفر عقد اضافه و چه مواردی را حذف نماید.

مشاور عروس و داماد

سخن پایانی

قطعا خیلی از افراد برای برگزاری یک جشن بزرگ و با شکوه تجربه کافی ندارند و ممکن است در انجام بسیاری از کار‌ها با مشکلات مختلفی مواجه شوند. به همین دلیل لازم است تا برگزاری مراسم عروسی به یک تالار خوش سابقه با تیمی حرفه‌ای سپرده شود. اما در کنار این موضوع راهنمایی گرفتن از مشاور عروس و داماد در موارد مختلف نیز اهمیت داشته و در کیفیت نهایی جشن بسیار تاثیر گزار است.

در واقع باید گفت که عروس و داماد در انتخاب‌های خود احساسی عمل می‌کنند اما مشاور به آن‌ها در انتخاب‌هایی منطقی کمک خواهد کرد؛ به طوری که نتیجه کار برای همه رضایت بخش خواهد بود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه ماه گاردن تماس حاصل نمایید.