آتش بازی

امروزه، یکی از مواردی که در برگزاری مراسم و مجالس جشن عروسی و تولد توجه افراد را به خود جلب کرده و محبوبیت فراوانی دارد، آتش بازی مراسم است. اگر شما هم قصد دارید که مراسم عروسی و جشن تولد شما با شکوهی دوچندان برگزار شود، حتماً مراسم آتش بازی را به لیست تشریفات مجالس خود اضافه کنید. آتش بازی عروسی و تولد می‌تواند به برگزاری مراسمی هرچه مجلل‌تر کمک کند. مراسم آتش بازی لحظاتی سرگرم کننده و به یادماندنی را برای میزبانان و میهمانان رقم می‌زند. بادکنک آرایی و گل آرایی مراسم، صرفاً در زیبایی و جلوه فضا تأثیرگذار است؛ اما مراسم آتش بازی، شور و هیجان خاصی به مراسم شما می‌بخشد.

مراسم آتش بازی یکی از دیگر خدماتی است که مجموعه‌های تشریفاتی به افراد ارائه می‌دهند. در انتخاب بهترین مراسم آتش بازی عروسی و تولد باید بدانید که آتش بازی انواع مختلفی دارد و به نحوه‌های متفاوتی اجرا می‌گردد. با شناخت انواع آتش بازی تولد و مراسم عروسی می‌توانید با توجه به فضای تالار یا باغ تالار، تمی که در نظر دارید، لحظه‌ای که می‌خواهید به مراسم آتش بازی اختصاص دهید و همچنین بودجه خود، بهترین آتش بازی را انتخاب کنید.

مجموعه ماه گاردن، آماده ارائه خدمات آتش بازی در جشن تولد و مجالس عروسی به شما عزیزان است.

 انواع آتش بازی

برای برگزاری مراسم آتش بازی در مجالس عروسی یا تولد شما، بسته به فضا و سلیقه میزبان، انواع آتش بازی به شرح زیر است:

֎ آتش بازی زمینی

آتش بازی زمینی در مراسم عروسی و تولد کاربرد بیشتری دارند و خود به دو دسته آتش بازی گرم و آتش بازی سرد تقسیم می‌شود.

آتش بازی گرم :

آتش بازی گرم عروسی و تولد، به دلیل تولید دود و همچنین خطرناک بودن نحوه آتش بازی در فضای باز اجرا می‌شود؛ بنابراین بهتر است این مراسم داخل باغ تالار و یا خارج تالار مسقف انجام شود. در اجرای آتش بازی تولد و عروسی از افراد متخصص و باتجربه استفاده می‌شود چرا که لازم است تمامی وسایل به‌صورت دستی روشن گردند. همچنین لازم است تمامی میهمانان در فاصله احتیاطی تعیین شده قرار بگیرند در نتیجه این نوع آتش بازی به مدیریت حرفه‌ای نیاز دارد تا به بهترین نحو اجرا شده و لحظاتی هیجان‌انگیز در مجالس و میهمانی‌ها رقم بزند.  همچنین هرکدام از وسایل آتش بازی، ویژگی‌های بصری متفاوتی دارند و می‌توان بر اساس سلیقه میزبان و تم مراسم، نحوه اجرا را مشخص کرد.

آتش بازی سرد :

آتش بازی سرد عروسی و تولد نسبت به آتش بازی گرم، هیچ‌گونه خطری به همراه ندارد و در نتیجه بهترین گزینه برای استفاده در مکان‌های سربسته یا تالار عروسی است. تمامی وسایل آتش بازی سرد به‌صورت الکتریکی کنترل می‌شوند و دود یا شعله به همراه ندارد. همچنین به دلیل تنوع نحوه اجرا، رنگ، ویژگی‌های بصری و کنترل بهتر، این نوع آتش بازی می‌تواند به مجلس شما جلوه‌ای خیره کننده و باشکوه ببخشد. آتش بازی سرد هیچ‌گونه سر صدایی نداشته و برای اجرا نیازی به شعله‌ور شدن یا انفجار ندارد؛ بنابراین بهتر است برای میهمانی‌هایی که کودکان در آن حضور دارند از این نوع آتش بازی استفاده کنید.

֎ آتش بازی هوایی

آتش بازی هوایی یا نورافشانی آسمانی، توسط دستگاه‌های مخصوص اجرا می‌شود و منظره‌ای چشمگیر و باشکوه را ایجاد می‌کند. آتش بازی هوایی در فضای باز اجرا می‌شود و فرصت فوق‌العاده‌ای برای غافلگیر کردن میهمانان و ایجاد فضایی حیرت‌انگیز و جذاب است. این نوع آتش بازی تنوع زیادی در رنگ و جلوه‌های بصری دارد و می‌تواند مراسم عروسی یا جشن تولد شما را به رویدادی فوق‌العاده خاص و باشکوه تبدیل کند.

تم آتش بازی عروسی

مجموعه‌های تشریفات که خدمات آتش بازی تولد و مراسم عروسی را ارائه می‌دهند، برای برگزاری مراسم آتش بازی، تم‌های مختلفی را به عروس‌ها و دامادها پیشنهاد می‌کنند. از جمله تم‌های منحصر به فرد آتش بازی عروسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

⇐ آتش بازی عروسی در حین ورود عروس و داماد

آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد، لحظه باشکوهی ایجاد می‌کند. یکی از مهم‌ترین لحظات مجالس عروسی، لحظه ورود عروس و داماد است. آتش بازی هنگام ورود، فضایی شاد و پرانرژی را برای ورودی مجلل و رؤیایی آماده می‌کند. برای ورود عروس و داماد معمولاً آتش بازی سرد به‌صورت تونلی در مسیر ورود عروس و داماد اجرا می‌شود.

⇐ آتش بازی کیک عروسی

یکی دیگر از بهترین زمان‌ها برای اجرای آتش بازی عروسی، لحظه بریدن کیک عروسی توسط عروس و داماد است. این نوع از آتش بازی به این گونه است که با هر برش از کیک عروسی، جرقه‌ای شعله‌ور می‌شود و زیبایی این لحظه را دوچندان می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم در مجالس عروسی برای اینکه فیلم عروسی خاص‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد، آتش بازی کیک عروسی را فراموش نکنید.

⇐ آتش بازی عروسی هنگام رقص عروس و داماد

یکی از انواع آتش بازی مراسم عروسی که به مدیریت، کنترل و مهارت بسیار زیادی نیاز دارد، آتش بازی هنگام رقص دونفره عروس و داماد است. بسیاری از عروس و دامادهای خوش ذوق و خلاق، رقص دونفره مخصوصی را برای مراسم عروسی خود در نظر می‌گیرند تا شور و عشقی که میانشان هست را با میهمانان به اشتراک بگذارند.

این، یکی از رؤیایی‌ترین لحظات مراسم عروسی است؛ بنابراین آتش بازی رقص باید بدون نقص اجرا شود. مشخصاً آتش بازی سرد مناسب‌ترین انتخاب برای چنین لحظه‌ای است. این نوع آتش بازی با موسیقی هماهنگ بوده و نسبت به حرکات عروس و داماد، کم و زیاد می‌شود تا جلوه این لحظه به یادماندنی را دوچندان کند.

⇐ آتش بازی عروسی در حین استراحت مهمان‌ ها

آتش بازی عروسی در باغ تالار تنوع بیشتری دارد. یکی از انواع آتش ‌بازی‌ مراسم عروس، هنگامی است که میهمانان برای استراحت وارد فضای باغ شده‌اند. در این حین می‌توانید برای سرگرم شدن میهمانان، مراسم آتش بازی در نظر بگیرید. آتش بازی هوایی نیز می‌تواند ایده فوق‌العاده‌ای برای چنین لحظاتی باشد.

خدمات آتش بازی مجموعه ماه گاردن

مجموعه ماه گاردن، متشکل از افراد حرفه‌ای و باتجربه، همواره سعی دارد با توجه به بودجه و انتظارات مشتریان گرامی، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه داده و شبی رؤیایی و خاطره‌انگیز را برای شما رقم بزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آتش بازی مجموعه ماه گاردن، از طریق راه‌های ارتباطی، با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.