مقالات

۳۰ متن تبریک کریسمس به انگلیسی با ترجمه ۲۰۲۴

متن تبریک کریسمس به انگلیسی با ترجمه ۲۰۲۴

جشن کریسمس یکی از جشن‌هایی است که هر ساله در غروب ۲۴ دسامبر برگزار می‌شود و باید گفت که این جشن بزرگ‌ترین جشن در دنیای غرب است. متن تبریک کریسمس، در این روز توسط افراد مختلف برای اقوام و دوستان فرستاده می‌شود‌. روز کریسمس به صورتی است که از شب قبل با نواختن ناقوس کلیساها شروع می‌شود و در کل ۱۲ روز است. اولین روز کریسمس هم، ۲۵ دسامبر است که با ۴ دی ماه مصادف است. علت برگزاری جشن کریسمس، به این خاطر است که این روز، روز تولد حضرت عیسی مسیح (ع) است و معمولا مسیحیان آن را برگزار می‌کنند. ما در این محتوا قصد داریم چندین نمونه از پیام‌های تبریک کریسمس را به انگلیسی و فارسی، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.تبریک کریسمس به دوست صمیمی

کریسمس چه روزی است؟

کریسمس چه روزی است؟ کریسمس روزی است که به جشن مسیح معروف است و این مراسم به جشنی گفته می‌شود که مسیحیان به مناسبت گرامیداشت حضرت عیسی مسیح علیه السلام، این جشن را برگزار می‌کنند‌ همانطور که اشاره کردیم، این جشن در سالروز میلاد مسیح و در تاریخ ۲۵ دسامبر هر سال آغاز می‌شود و تا روز ۶ ژانویه هم ادامه پیدا می‌کند. درخت کریسمس یکی از وسایل مهمی است که در این جشن وجود دارد و با استفاده از ابزارهای تزیینی مزین می‌شود. در روز کریسمس مسیحیان آداب و رسوم خاصی دارند، مانند خواندن آهنگ‌های مخصوص کریسمس، تزیین درخت کریسمس، هدیه دادن، تزیین خانه و خیابان‌ها، پخش خوراکی و غذا، فرستادن کارت تبریک به عزیزان و غیره.

شعر کریسمس انگلیسی

متون تبریک کریسمس به انگلیسی با ترجمه

برای تبریک کریسمس هم مانند عید نوروز، متن‌ها و شعرهای زیبا و به یاد ماندنی وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را به عزیزان خود بفرستید و کریسمس را به آن‌ها تبریک بگویید. این متن‌ها شامل:

همچنین بخوانید: ۵ نکته که قبل از نوشتن متن کارت عروسی باید بدانید

متن استوری برای کریسمس به انگلیسی

The season of merriment is here. The day is joyous, the air smells festive and everything is beginning to look up. The festival of Christmas — celebrated to mark the birthday of Jesus Christ — brings with it lots of happiness. Christmas is the time when the whole community comes together and bids adieu to the year, praying for a prosperous and peaceful New Year

اکنون فصل شادمانی فرارسیده. یک روز شادی آفرین و خجسته است. بوی عید و نو شدن همه چیز می آید. کریسمس همراه با خود شادمانی های زیادی را آورده است. کریسمس زمانی است که همه اعضای جامعه گرد هم می آیند در حالی که سال جدیدِ آرام و شادی را آرزو می‌کنند و به سال گذشته درود می فرستند.

There are parties, community gatherings, games, love and laughter. Christmas carols are heard everywhere and houses are decorated with bright lights. As people reminisce the year, they prepare hearty meals and graciously host friends and family.

We wish you a merry Christmas and a happy New Year.

مهمانی، دورهمی های دسته جمعی،بازی و سرگرمی و خنده و شادی است. از همه جا خوشحالی به گوش میرسد. خانه‌ها و سایر مکان ها با چراغ های زینتی تزئین شده اند. مردم همانطور که سال جدید را یادآور یکدیگر می ‌شوند، غذاهای دلچسب و خوش طعم را آماده و فروتنانه میزبان خانواده و دوستان می‌شوند. ما برای شما یک کریسمس فرخنده و سالی جدید و سرشار از شادی را آرزومندیم.

There is no better time for friends and family to come together such as Christmas. May the true meaning of this season fill our hearts, and that is, to appreciate the love given to us by not taking it for granted. 

برای اعضای نزدیک خانواده و دوستان هیچ موقعیتی بهتر ازکریسمس و دورهمی های آن نیست. با اهمیت دادن به این مناسبت قلب خود را از معنای واقعی آن پر می‌کنیم و با عشقی که کریسمس به ما می‌دهند آن را ارزشمند می‌شماریم.

I couldn’t imagine a Christmas season withou

 you. Love to the whole family!

کریسمس بدون تو تصور شدنی نیست. با عشق برای همه خانواده.

May your holiday season be filled with joy, kindness, and cookies

امیدواریم که تعطیلات شما سرشار از شادی و مهربانی و شیرینی باشد!

The countdown has begun! Wishing you a beautiful holiday season

آغاز شمارش معکوس! آرزومندیم تعطیلات فصلی زیبایی داشته باشید.

I feel blessed to have you in my life, sweetheart. All I want to spend today and the rest of my life with you. Merry Christmas

در صورتی در زندگیم احساس خوشبختی می‌کنم که تو رو داشته باشم عشقم. هر آن چیزی که می‌خواهم گذراندن تمام عمر و امروزم با تو است. کریسمس مبارک .

I am grateful to have you in my life. You are my best Christmas present ever. I’m happy to be with you. Merry Christmas Love

شادمانی برای من داشتن تو در زندگیم است. تو بهترین هدیه‌ای هستی که کریسمس به من داده است. خوشحالی من بودن با توست کریسمس مبارک عشقم

More exciting than opening a gift it is to open our hearts and be surprised by the many beautiful feelings we have inside us. Merry Christmas

مهیج‌تر از باز کردن هدیه، گشودن قلب‌هایمان و هیجان زده شدن با احساسات زیبایمان است که در درون خود آنها را گنجانده‌ایم کریسمس مبارک.

Listen to the whispers of the wind this Christmas. They carry a message of love, peace, hope and happiness for you. Merry Christmas

به صدای وزش باد در کریسمس گوش بده. این صدا پیام آور عشق و آرامش و امید و خوشحالی برای شما به همراه دارد. کریسمس مبارک.

In this loveliest season may you find many reasons for happiness. Merry Christmas

امیدواریم که در عاشقانه‌ترین فصل دلایل بیشتری برای خوشحالی و شادی پیدا کنید کریسمس مبارک.

This Christmas, you’re the best gift I could ask for

بهترین هدیه‌ای که در کریسمس امسال می‌توانم آرزو کنم تو هستی.

Wishing you a relaxing and stress-free holiday

کریسمسی فاقد هرگونه استرس و سرشار از آرامش و راحتی را برای شما آرزو می‌کنیم.

Wishing you nothing but the best this holiday season

برای تو به جز بهترین فصل تعطیلات چیز دیگری نمی‌خواهم

May your holidays sparkle with joy and laughter

برای شما آرزو می‌کنم که تعطیلاتتان با خنده و شادی گذرانده شود.

Merry Christmas! I hope you receive one blessing after another this coming year

کریسمس را تبریک می‌گویم. آرزو می‌کنم که در سال جدید برکت و پرباری یکی پس از دیگری دریافت کنید.

We clap hands and welcome the peace of Christmas

با دست زدن آرامشی که کریسمس به همراه دارد را خوش آمد می‌گوییم.

My wishes for you, Great start for Jan, Love for Feb, Peace for March, No worries for April, Fun for May, Joy for June to
Nov, Happiness for Dec, Have a lucky and wonderful New Year 2024

آرزویی که من برای تو دارم یک شروع باشکوه و در آرامش در ماه ژانویه و عشق فراوان در ماه فوریه، صلح و دوستی در ماه مارس، نداشتن دغدغه و چالش در ماه آوریل، سعادت و خوشبختی در ماه می، خوشحالی در ماه ژوئن و نوامبر و شادی در دسامبر است. سالی سرشار از شانس و موفقیت را برای تو آرزومندم.

Lets welcome the year which is fresh and new,Lets cherish each moment it beholds, Lets celebrate this blissful New year. Merry Christmas

همراه من شو تا به این سال جدید خوش آمد گویی کنیم و تک تک لحظه‌های آن را ارزشمند شماریم و این سال نو پر از برکت و نعمت را جشن بگیریم کریسمس مبارک.

متن استوری برای کریسمس به فارسی

یکی از دغدغه‌های مهمی که همیشه مردم با روبرو بودند، متن تبریک کریسمس بوده است و آن دسته از افرادی که می‌خواهند این مناسبت را برای افراد خاصی تبریک بگویند، دنبال متن‌های خاص و زیبا می‌گردند. در سال‌های گذشته مردم ایران علاقه خاصی به روز کریسمس پیدا کرده و مانند مردم اروپا رسم خاصی را برای این روز انجام می‌دهند. یکی از رسم‌های عادی روز کریسمس، تبریک آن به افراد دیگر است. البته شما برای انجام این کار، باید از یک سری متن‌های خاص استفاده کنید. در سال‌های اخیر استفاده از یک سری متن‌های خاص برای افراد مختلف تکراری شده و آن‌ها دیگر علاقه زیادی به آن متن‌ها ندارند و به دنبال متن‌های بهتری هستند تا بتوانند این روز را به صورت متفاوت‌تری به عزیزان خود تبریک بگویند. در ادامه مطلب قصد داریم بهترین متن تبریک کریسمس را در انواع مختلف برای شما عزیزان بیان کنیم تا بتوانید با توجه به علاقه خود، بهترین متن‌ها را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید با استفاده از این متن‌ها و انتخاب یکی از آن‌ها، متن استوری برای کریسمس به فارسی را آماده کنید. این متن‌ها شامل:

از خانه ما تا خانه شما، کریسمس  مبارک؛ فصل تعطیلات خوشی را برای شما آرزو می‌کنیم!

باشد که فصل کریسمس فقط شادی را برای شما و خانواده به ارمغان بیاورد.

آرزو می‌کنم عشق، صلح و خوشبختی اتفاقاتی باشد که در کریسمس تجربه می‌کنی.

امیدوارم جشن‌های تعطیلات کریسمس شما، پر از سرگرمی، شگفتی و لحظات جادویی باشد؛ کریسمس مبارک

در  باشکوه‌ترین فصل سال، ممکن است دلایل زیادی برای شادی پیدا کنید؛ کریسمس مبارک، با عشق فراوان از سوی خانواده ما به شما

ممنون که بخش مهمی از زندگی من هستی؛ امیدوارم کریسمس فوق‌العاده‌ای داشته باشی و سال پیش رو برکت فراوانی برای تو به ارمغان بیاورد.

تبریک کریسمس به دوست صمیمی

هنگامی که کریسمس فرا می‌رسد، یکی از کسانی که ما تمایل داریم کریسمس را صمیمانه به او تبریک بگوییم، دوست صمیمی ما است. دوستان واقعی و صمیمی، در روزهای غم و شادی کنار یکدیگر هستند و اگر شما می‌خواهید پیام تبریک کریسمس به دوست صمیمی خود بفرستید، ما چند پیام را در این قسمت ارائه می‌دهیم تا از بین آن‌ها یک پیام زیبا را انتخاب کنید.

همینطور بخوانید: عقد آریایی چیست ؟ محتوای متن عقد آریایی چیست؟

کپشن برای پست کریسمس به انگلیسی

برای دشمن خود: بخشش
برای رقیب: تحمل
برای دوستانت: قلبت
برای خودت: احترام
کریسمس مبارک

 

دو تا چیز که توی چرخش زمین
نه تموم میشه و نه تغییر میکنه،
یکیش شکوه تولد عیسی مسیحه و
یکیش عشق دوست به دوسته!
کریسمس مبارک

 

هیچ کریسمسی ایده آل نخواهد بود
مگر اینکه تو تصمیم بگیری اون رو
به بازتابی از ارزش ها، خواسته ها،
علاقه ها و قوانین خودت تبدیل کنی
کریسمس مبارک دوست باوفای من

 

یک عمر خوشبختی
یک عشق الهی
یک دنیا آرزوی خوب
یک کریسمس شاد
برای تو دوست خوبم، لطفا امضا کن
تا برای همشون، هر روز آمین بگم
کریسمس مبارک

 

لذت در قلب کسانی که
به معجزه ی کریسمس اعتقاد دارند بازتاب میکند
برای تو تمام صلح
لذت و عشق این فصل رو آرزو میکنم
تغییر فصل رو بهت تبریک میگم دوست خوبم

 

کریسمس فصل امید
عشق
برکت و لطف است
امیدوارم که نورهای الهی کریسمس در این فصل
زندگیتان را درخشان و پرنور کنند
کریسمس و سال نو مبارک

 

به یک کریسمس سفید فکر میکنم
با هر کارتی که برای کریسمس می نویسم
آرزو میکنم که همه ی روزهات شاد و آفتابی (روشن) باشند
و امیدوارم که همه ی کریسمس هات سفید باشند
کریسمس مبارک

 

دوستی با تو همچون چوب سرخ مشعلی می ماند که تمام سال را روشن می نماید
هر سال در ماه دسامبر از گرمای این شعله ها تاریکی را روشن می نماییم
و از تشعشعات نورانی آن درخت ایمان خود را در شب کریسمس روشن می کنیم
کریسمس مبارک

تبریک کریسمس عاشقانه

دسته‌ای از پیام‌های تبریک کریسمس، به صورت عاشقانه هستند و شما می‌توانید برای همسر یا عشق خود، این پیام‌ها را ارسال کنید و کریسمس را به او تبریک بگویید. پیام‌های تبریک کریسمس عاشقانه عبارتند از:

کریسمس مبارک به انگلیسی

امیدوارم بابانوئل به جای کادوی زیبا تقدیر زیبا

برای تو هدیه بیاره تقدیر خوب رو نمیتونی الان حس کنی

اما در آینده میفهمی بهترین آرزو رو برات داشتم

 

کریسمس مبارک

هیچ کریسمسی ایده آل نخواهد بود

مگر اینکه تو تصمیم بگیری اون رو به بازتابی

از ارزش ها، خواسته ها، علاقه ها و قوانین خودت تبدیل کنی

 

باشد که تمام گل هاي‌ سرخ خوش بو باشند
دنیا روشن باشد و از تیرگی ها بدور و بچه ها لبخند بر لب داشته باشند
امیدوارم که تمام آرزوهایت به حقیقت بپیوندند
سال نو مبارک

هدیه کوچک من عشق است

که با ارادت پیچیده شده و با توجه دور آن را با نخ پیچیده ام
و مهر ان را نعمتها و حمایت های الهی قرار دادم
باشد که در طول عمرت شاد و در امان باشی

 

با نزدیک شدن به سال جدید میلادی، متوجه می‌شوم که چقدر خوش شانس هستم که تو را در زندگی خود دارم. من واقعاً برای همه کارهایی که برای زندگی‌مان انجام می‌دهی سپاسگزارم.

تصمیم سال نو من این است که زمان بیشتری را برای رسیدن به زندگی ایده آل در سال آینده اختصاص دهم، مهم نیست که رسیدن به آن روز چقدر سخت باشد.

سال نو مبارک باد

سخن پایانی

ما در این محتوا توضیح دادیم که جشن کریسمس یکی از مهمترین جشن‌ها در دنیای غرب به حساب می‌آید و مردم در این روز خوشحال هستند و با تزیین درخت کریسمس و کوچه‌ها و خیابان‌ها، شادی خود را دوچندان می‌کنند. یکی از کارهایی که در این روز انجام می‌شود، تبریک روز کریسمس به اعضای خانواده و همینطور اقوام و دوستان است. ما متن تبریک کریسمس را در انواع گوناگون برای شما عزیزان ارائه دادیم تا بتوانید این روز را به دوستان، همسر و خانواده خود تبریک بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *