مقالات

 ثبت تولدی خاطره‌انگیز با ارائه بهترین خدمات کترینگ تولد ماه گاردن

Birthday catering services

کترینگ تولد شامل کلیه برنامه‌هایی می‌شود که در اجرای یک مراسم جشن تولد نیاز است. البته لیست این خدمات ممکن است از نظر افراد مختلف، متفاوت باشد. برخی از افراد به دنبال کترینگ مراسم تولد بسیار مجلل و پر هزینه هستند اما برخی دیگر از افراد کترینگ جشن تولد ساده‌ را می‌پسندند. این امر کاملا سلیقه‌ای است.

اما آنچه مهم است این است که خدمات کترینگ تولد به خوبی مدیریت شوند تا خاطره‌ای زیبا و به یادماندنی از روز تولد در ذهن فرد متولد و مهمانان ثبت شود.

در این مقاله ابتدا توضیح داده می‌شود که کترینگ عروسی چیست و شامل چه خدماتی می‌شود. سپس خدمات کترینگ جشن تولد مجموعه ماه گاردن به اختصار بررسی می‌شوند. در نهایت نیز، در قسمت گالری، نمونه دیزاین‌های ارائه شده توسط این مجموعه بی نظیر قرار داده می‌شود.

بهترین خدمات کترینگ تولد ماه گاردن

کترینگ تولد چیست؟

کترینگ تولد به مجموعه خدمات و برنامه‌هایی گفته می‌شود که جهت برگذاری یک جشن تولد خاطرانگیز انجام می‌گیرد. این خدمات شامل تزئین میز تولد، گل‌آرایی، بادکنک‌آرایی، موسیقی، منوی غذا و پذیرایی از مهمانان، عکاسی و فیلم‌برداری و… می‌شوند. البته اگرچه تمامی این موارد در کنار یکدیگر کترینگ تولد را کامل می‌کنند اما مهم‌تر از انجام این امور، وجود نظم در برگذاری مراسمات و مدیریت صحیح است. چراکه هرچقدر هم هزینه بالایی صرف مراسم تولد شود اما مدیریت و نظمی در امور تولد نباشد، قطعا نتیجه مطلوبی را در پی نخواهد داشت.

کترینگ تولد چیست؟

تجربه یک جشن تولد لاکچری در ماه گاردن

خدمات کترینگ جشن تولد ماه گاردن

خدمات کترینگ جشن تولد ماه گاردن، مجموعه‌ای از برنامه‌هایی است که جهت برگذاری یک مراسم تولد خاص و جذاب و به یادماندنی نیاز است. البته اگرچه مهم است که در لیست خدمات کترینگ تولد، برنامه‌های متنوعی قرار داده شود اما مهم‌تر از تعداد خدماتی که ارائه می‌شود، نحوه ارائه خدمات است. نظم و هماهنگی بین اجرای برنامه‌ها و مدیریت زمان و هزینه‌ها نیز موضوع بسیار با اهمیتی است. از این رو مجموعه ماه گاردن نه تنها در لیست خدمات کترینگ جشن تولد، برنامه‌های متنوعی را گنجانده است، بلکه وظیفه مدیریت و نظم و ترتیب اجرای برنامه‌ها را نیز عهده‌دار می‌شود. ماه گاردن با کادر متخصص و آموزش دیده خود هر آنچه مدنظر متقاضیان باشد را به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی می‌کند.

خدمات کترینگ ماه گاردن عبارتند از:

باغ، تالار و سالن اجتماعات

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمات کترینگ تولد، مکان برگذاری جشن است. در واقع هرچقدر فضا بازتر باشد، مهمانان احساس راحتی بیشتری خواهند کرد. مخصوصا در برگذاری جشن تولدهایی که دارای تم خاصی هستند بهتر است که از فضای باغ و تالار استفاده شود. البته برخی از نکات دیگری هم هستند که یک سالن را ارتقا می‌دهند این موارد شامل سیستم تهویه مناسب در سالن، سیستم گرمایشی و سرمایشی متناسب با هر فصل، چیدمان صندلی‌ها، دیزاین سالن و… می‌شود.

عکاسی و فیلم برداری

عکاسی و فیلم‌برداری نیز در لیست کترینگ مراسم تولد ماه گاردن قرار می‌گیرد. در واقع این روز برای بسیاری از افراد روز خاصی است، مخصوصا در مواقعی که برای فرد متولد، تولد سوپرایزی برگذار می‌شود. از این رو ثبت لحظه به لحظه یک مراسم تولد می‌تواند لذت‌بخش و خاطره‌انگیز باشد.

موسیقی

 در لیست کترینگ مراسم تولد، موسیقی نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. چراکه تکمیل کننده شادی جمع است. در مجموعه ماه گاردن سیستم صوتی بسیاری مجهزی در همه قسمت‌های سالن قرار گرفته است که سبب می‌شود موسیقی دلخواه فرد متولد و یا مهمانان در تمام فضای سالن به صورت یکنواخت پخش شود. البته انتخاب نوع موسیقی کاملا سلیقه‌ای است و افراد می‌توانند درخواست پخش موسیقی دلخواه خود را داشته باشند.

گل‌آرایی

گل‌آرایی نیز در لیست کترینگ جشن تولد و کترینگ هر مراسمی که در مجموعه ماه گاردن برگذار می‌شود قرار می‌گیرد. در واقع زیبایی گل‌های طبیعی به همراه عطری که در هوا منعکس می‌کنند فضای سالن را فوق‌العاده زیبا و خاص می‌کنند. البته در صورتیکه گل‌آرایی سالن و میز تولد با تم مراسم نیز ست باشد قطعا زیبایی آن دو چندان می‌شود.

شمع‌آرایی

شمع‌آرایی یعنی استفاده از شمع‌های متعدد که معمولا در کنار گل‌آرایی استفاده می‌شود و معمولا در دیزاین میز تولد، فضای بسیار جذابی را ایجاد می‌کند. شمع‌آرایی نیز در لیست برنامه‌های کترینگ جشن تولد هست و بنا به سلیقه فرد متولد از آن استفاده می‌شود.

دغدغه کادو تولد چی بخرم را فراموش کن

بادکنک‌آرایی

بادکنک آرایی که موضوع ثابت کترینگ تولد است. اگرچه امروزه در کترینگ مراسمات دیگر نیز از آن استفاده می‌شود، اما معمولا کاربرد آن بیشتر در جشن تولد است. بادکنک آرایی بنا به انتخاب و سلیقه افراد می‌تواند در اشکال مختلف انجام شود. در لیست کترینگ مراسم تولد مجموعه ماه گاردن نیز، توجه ویژه‌ای به بادکنک آرایی شده است و متقاضیان در این زمینه دایره انتخاب متعددی دارند.

منوی پذیرایی از مهمانان

از مهم‌تریت خدمات کترینگ تولد مجموعه ماه گاردن منوی پذیرایی از مهمانان است که در چند سطح طبقه‌بندی شده است. به عبارت دیگر در کترینگ تولد ماه گاردن می‌توانید مجلل‌ترین و متنوع‌ترین منو را انتخاب کنید و یا با توجه به نیاز و هزینه مدنظرکترینگ تولد کم هزینه‌تری را انتخاب کنید.

این موضوع نشان می‌دهد که مجموعه ماه گاردن به تمامی اقشار جامعه با هر میزان بودجه و هزینه‌ای که مدنظر دارند خدمات ارائه می‌دهد.،

دیزاین جایگاه فرد متولد

معمولا در هر تولدی، میزی را به عنوان میز تولد دیزاین می‌کنند و کیک را نیز بر روی آن قرار می‌دهند. مهمانان نیز به محض ورود متوجه میز تولد می‌شوند و کادوهای خود را بر روی آن قرار می‌دهند. با توجه به اینکه این میز کاملا جلب توجه می‌کند، بایستی فضای اطراف آن نیز بسیار زیبا دیزاین شود و معمولا از بادکنک‌آرایی، گل‌آرایی و شمع‌آرایی در روی میز تولد و یا اطراف میز استفاده می‌شود. در کترینگ تولد ماه گاردن دیزاین این جایگاه و میز تولد هم قرار داده شده است، که توسط کادر متخصص و خوش‌ذوق ماه گاردن انجام می‌شود.

البته امکان اجرای ایده‌های خاص برای برگذاری جشن تولد نیز توسط کادر متبحر ماه گاردن وجود دارد. تنها کافی است هرآنچه مدنظر دارید را کمی شرح دهید تا به بهترین شکل ممکن توسط مجموعه ماه گاردن پیاده‌سازی شود.

کیک تولد

از مهم‌ترین خدمات کترینگ تولد مجموعه ماه گاردن،  تهیه کیک تولد است. کیک تولد با توجه به تعداد مهمانان، سن فرد متولد و تم در نظر گرفته شده برای تولد، می‌تواند دارای تنوع بالایی باشد. البته با توجه به ذوق و سلیقه افراد، امکان تهیه کیک تولد به اشکال مختلف وجود دارد.

آتش‌بازی

آتش‌بازی نیز در لیست کترینگ تولد مجموعه ماه گاردن، وجود دارد. البته زیبایی عملیات آتش‌بازی به این است که در شب انجام شود. فلذا در صورتی که قصد برگذاری جشن تولد در روز مدنظر است، استفاده از این برنامه را می‌توان فاکتور گرفت.

با انواع کیک تولد مردانه جدید آشنا شوید

گالری تصاویر

سخن پایانی

در این مقاله کترینگ تولد شرح داده شد و بیان شد که شامل چه برنامه‌هایی می‌شود. همچنین خدمات کترینگ تولد مجموعه ماه گاردن کاملا تشریح شدند. البته همانطور که گفته شد مدیریت و نظم و ترتیب در اجرای برنامه‌هاست که می‌تواند یک جشن تولد را خاص و به یاد ماندنی کند.

مرکز تشریفات ماه گاردن، یک مجموعه بی نظیر در ارائه انواع خدمات جشن تولد و سایر جشن‌ها است که دارای کادری متخصص و خوش ذوق نیز هست که همین امر سبب شده است که این مجموعه هر روز به بهترین شکل ممکن خدمات خود را ارائه دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن های09123686513 /09368829965 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *