مقالات

تجربه یک جشن تولد لاکچری در ماه گاردن

تجربه یک جشن تولد لاکچری در ماه گاردن

در طریقه برگزاری جشن تولد لاکچری، آنچه در درجه اول اهمیت قرار دارد برنامه‌ریزی دقیق و سنجیده برای مراسم است. در واقع صرف هزینه‌های هنگفت بدون برنامه‌ریزی دقیق جهت اجرای مراسم تولد لاکچری، قطعاً محکوم به شکست است. از این رو لازم است پیش از هر اقدامی جهت برگزاری جشن تولد لیستی از تمامی مواردی که می‌تواند در اجرای یک جشن تولد لاکچری تأثیر داشته باشد تهیه شود. این لیست از انتخاب رنگ و تم مراسم تا نحوه تزئینات و نحوه پذیرایی را شامل می‌شود.

رنگ‌های مراسم تولد لاکچری

بخش مهمی از یک جشن تولد لاکچری، انتخاب رنگ و تم مناسب برای تولد است. برخی از رنگ‌ها همچون قرمز مشکی و یا سفید مشکی و یا طلایی مشکی، شامل جنسیت خاصی نمی‌شوند و هر دو گره از خانم‌ها و آقایان می‌توانند از این رنگ‌ها در مراسم تولد لاکچری خود استفاده کنند.

اما برخی از رنگ‌ها همچون آبی آسمانی و صورتی و یاسی صرفاً برای تولد خانم‌ها مناسب هستند و انتخاب آن‌ها برای تولد آقایان اصلاً زیبا نخواهد بود.

در واقع اولین اصل در طریقه برگزاری جشن تولد لاکچری انتخاب رنگ مناسب جهت دیزاین محیط است. البته این رنگ انتخابی معمولاً همان رنگی است که صاحب تولد و سایر مهمانان نیز لباس خود را با آن هماهنگ می‌کنند. از این رو انتخاب رنگ مناسب بسیار اهمیت دارد.

جدیدترین‌ایده‌های تزئین جشن تولد لاکچری

از اصول مهمی که در طریقه برگزاری جشن تولد لاکچری اهمیت دارد برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگ کردن تمامی تزئینات با یکدیگر است. در واقع در یک جشن تولد لاکچری این موضوع حرف اول را می‌زند.

به عبارت دیگر مهم نیست چقدر هزینه جهت برگزاری مراسم تولد صرف می‌شود، چنانچه بین تزئینات انتخابی هماهنگی و توازنی نباشد، قطعاً نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود. در ادامه برخی از تزئینات و‌ایده‌هایی که می‌توان در یک مراسم تولد لاکچری آن‌ها را اجرا کرد آورده می‌شوند.

برگزاری مراسم تولد با یک تم منحصربفرد می‌تواند خاطره شیرینی را برای فرزند شما به جا بگذارد برای همین بهتر است بلاگ تم تولد کودک را مورد مطالعه کنید.

سالن برگزاری جشن

اولین و مهم‌ترین موردی که در یک جشن تولد لاکچری دارای اهمیت است انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن تولد است. مکان‌های همچون کافه، رستوران، باغ و محیط‌های باز معمولاً برای برگزاری یک مراسم تولد لاکچری مناسب هستند. اما انتخاب مکانی که همه ویژگی‌های مکان‌های گفته شده را داشته باشد، قطعاً انتخاب سنجیده‌تری است.

باغ تالار ماه گاردن دارای فضایی باز و بسته و با دیزاینی بسیار شیک و زیبا و همینطور کادری متخصص است و یک گزینه عالی جهت برگزاری مراسم تولد لاکچری محسوب می‌شود.

بادکنک‌های هلیومی

بادکنک‌های هلیومی نقش قابل توجهی در یک جشن تولد لاکچری ایفا می‌کنند. این مدل بادکنک‌ها تا سقف مکان‌های بسته بالا ‌می‌روند و درصورتی که با ربان‌های هم رنگ خودشان هم بسته شده باشند با آویزان شدن ربان‌ها از سقف، فضای بی‌نظیری را خلق می‌کنند. بدیهی است که هر چقدر تعداد بادکنک‌های هلیومی بیشتر باشد، زیبایی سالن برگزاری مراسم بیشتر می‌شود.

البته یک‌ایده‌ای که می‌توان به کمک بادکنک‌های هلیومی آن را اجرا کرد این است که هر کدام از مهمانان یک بادکنک هلیومی را در دست داشته باشند و با ورود صاحب تولد و با پخش موزیک بادکنک‌ها را ر‌ها کنند و بادکنک‌ها همه با هم بالا بروند.

البته این‌ایده در مواقعی که تولد سوپرایزی برگزار می‌شود و صاحب تولد از وجود تولد بی‌خبر است بیشتر جواب می‌دهد.

اگر مایل به برگزاری مراسم تولد در فضای باز هستید توصیه میکنیم بلاگ آشنایی با انواع تزیین تولد در فضای باز را ازدست ندهید.

ریسه‌های الکترونیکی ساده

در یک مراسم تولد لاکچری می‌توان از ریسه‌های الکترونیکی هم استفاده کرد. این ریسه‌ها در شب و نور کم محیط، جلوه خاصی به سالن برگزاری جشن می‌بخشند. این ریسه‌ها را در روی میز پذیرایی و یا لابه‌لای گل‌آرایی سالن می‌توان استفاده کرد.

گل‌آرایی

برگزاری یک جشن تولد لاکچری با گل‌آرایی جایگاه نشستن صاحب تولد، زیبایی خاص‌تری خواهد داشت. در واقع گل‌آرایی با گل‌های طبیعی و خوشبو نه تنها زیبا است بلکه عطر حاصل از پخش بوی گل‌ها در محیط نیز حس خوبی را به مهمانان حاضر در جمع انتقال می‌دهد.

میوه‌آرایی

از دیگر مواردی که باید در یک جشن تولد لاکچری از آن استفاده کرد، میوه‌آرایی است. میوه‌آرایی مخصوصاً در صورتی که از میوه‌های استوایی هم استفاده شده باشد، تکمیل‌کننده یک مراسم تولد لاکچری است.

تزئین میز

در یک جشن تولد لاکچری باید نسبت به تزئین میز و دکور قسمتی که کیک و خوراکی‌ها در آن قرار می‌گیرد توجه ویژه‌ای شود. تزئین میز می‌تواند به کمک ظرف‌های یک شکل و با چیدمان زیبا باشد. بر روی میز از شمع با اندازه‌های متعدد و گل‌های طبیعی نیز می‌توان استفاده کرد.

اگر میخواهید تولدی ساده و کم هزینه اما زیبا داشته باشید بلاگ تزیین میز تولد ساده و کم هزینه 1402 را بخوانید.

نور پردازی

نورپردازی استیج رقص نیز از جمله مواردی است که در یک جشن تولد لاکچری باید به آن دقت شود. در واقع نورپردازی که با موزیک انتخابی جشن هم هماهنگ شود برای همه مهمانان حاضر در جشن هم جذاب است.

نحوه پذیرایی در مراسم تولد لاکچری

نحوه پذیرایی در یک مراسم تولد لاکچری بسیار اهمیت دارد. استفاده از انواع کاپ کیک‌ها و همینطور فینگرفود‌های متعدد، دسر‌ها، به همراه نوشیدنی‌های خاص با طعم‌های متفاوت می‌توانند انتخاب مناسبی جهت پذیرایی باشند.

البته نحو سرو خوراکی‌ها نیز با اهمیت است. در واقع بهتر است یک میز با شکوه برای قرار دادن انواع خوراکی‌ها تدارک دیده شود تا مهمانان بتوانند به راحتی به تمامی انواع خوراکی‌ها دسترسی داشته باشند. البته بهتر است که سرو شربت و قهوه و چای و یا بستنی در بدو ورود مهمانان انجام شود.
البته در بدو ورود مهمانان می‌توان در مورد نوشیدنی از آن‌ها سؤال شود و همان نوعی سرو شود که مطلوب آن‌هاست.

ناگفته نماند که یکی از آیتم‌های ثابت پذیرایی در جشن تولد لاکچری، انتخاب میوه‌های مراسم است. البته همه انواع میوه‌ها در تمامی فصول سال موجود نیستند و از این نظر شاید کمی محدودیت وجود داشته باشد.

در این مواقع استفاده از میوه‌های استوایی می‌توانند جایگرین مناسبی باشند.

اگر میخواهید تولد دخترانه جذابی داشته باشید بهتر است به بلاگ تم تولد دخترانه ساده و کم هزینه مراجعه کنید.

سخن پایانی

همانطور که گفته شد اجرای یک جشن تولد لاکچری بی‌عیب و نقص به برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد. البته تخصص در دکوربندی و تزئینات و‌ایده‌پردازی در نحوه برگزاری مراسم نیز بسیار با اهمیت است.

از این رو بهترین‌ایده برای تحقق یک مراسم تولد لاکچری، این است که تشریفات و تدارکات مراسم را به افرادی سپرد که در این زمینه تخصص کافی دارند.

باغ تالار ماه گاردن دارای یک تیم متخصص و خوش ذوق است که دقیقا‌ایده‌های شما را نسبت به یک جشن تولد لاکچری به واقعیت تبدیل می‌کنند.

جهت مشاهده نمونه دیزاین‌های ارائه شده توسط این مجموعه به سایت
www.mahgarden.comمیتوانید مراجعه کنید و یا با شماره تلفن‌های۰۹۱۲۳۶۸۶۵۱۳/۹۳۶۸۸۲۹۹۶۵ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *