مقالات

چگونه یک جشن تولد پسرانه به یاد ماندنی داشته باشیم

چگونه یک جشن تولد پسرانه به یاد ماندنی داشته باشیم

در گذشته برگزاری جشن تولد پسرانه بزرگسالان امر مرسومی نبود اما در چند سال اخیر استقبال بسیار بالایی از آن شده است. همچنین با توجه به این استقبال، انواع تم جشن تولد نیز به وجود آمده اند.

البته بدیهی است سن و سال در انتخاب تم و تزئین جشن تولد تأثیر بسزایی دارد و تم جشن تولد پسرانه بزرگسال با کودکانه دارای تفاوت‌های آشکاری است. از این رو لازم است که در انتخاب دکور جشن تولد پسرانه، نهایت دقت به کار گرفته شود.

در این مقاله ابتدا مواردی جهت راهنمایی انتخاب تم جشن تولد پسرانه عنوان می‌شود. سپس چند نمونه از پرطرفدارترین انواع تم و دکور جشن تولد پسرانه معرفی می‌شود. در نهایت نیز برخی نکات تکمیلی که بایستی در تزیین جشن تولد پسرانه آن‌ها را رعایت کرد، آورده می‌شود.

راهنمای انتخاب تم تولد پسرانه بزرگسال

مهم‌ترین موضوعات در انتخاب تم تولد پسرانه بزرگسال توجه به علایق، سن و سال، نوع شخصیت و حتی شغل و رشته تحصیلی فرد متولد است. چراکه انتخاب شیک‌ترین و حتی گران‌ترین دکور جشن تولد در صورتی‌که متناسب با سلیقه و علاقه‌مندی‌های فرد متولد نباشد، قطعاً ارزش خود را از دست می‌دهد.

از این رو چنانچه قصد سوپرایز کردن دوست، نامزد، همسر، فرزند و… را دارید علاقه‌مندی‌ها و سن و سال و شخصیت او را در اولویت قرار دهید و با توجه به این موضوعات تم جشن تولد وی را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب تم تولد پسرانه بزرگسال

چنانچه‌ایده خاصی نیز مدنظر ندارید، توصیه می‌شود به سایت ماه گاردن(www.mahgarden.com) سر بزنید و انواع تزیین جشن تولد پسرانه بزرگسال را مشاهده کنید و‌ایده بگیرید و یا اینکه با یک تلفن(۰۹۱۲۳۶۸۶۵۱۳/۹۳۶۸۸۲۹۹۶۵ ) تمامی امور برگزاری جشن را به کادر متخصص و متبحر و خوش ذوق ماه گاردن بسپارید.

انواع تم تولد پسرانه بزرگسال

انواع مختلفی از تم جشن تولد وجود دارد که هرکدام نیز زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. اما انتخاب بهترین دکور جشن تولد پسرانه بزرگسال بدون توجه به علاقمندی‌ها و علائم خاص هر تم، قطعاً ممکن نخواهد بود. به عنوان مثال تم جشن تولد پسرانه پاییزی برای فردی که در فصل تابستان متولد شده است، انتخاب اشتباهی است.

اگر میخواهید تولدی ساده و کم هزینه اما زیبا داشته باشید بلاگ تزیین میز تولد ساده و کم هزینه 1402 را بخوانید.

در ادامه چند مورد از بهترین تزیین جشن تولد پسرانه بزرگسال که طرفداران بی‌شماری دارند، معرفی می‌شوند. این موارد عبارتند از:

تم سیبیل یا جنتلمن

یکی از جذاب‌ترین تم‌های جشن تولد پسرانه که برای هر رده سنی از پسران و مردان قابل استفاده است، تم سیبیل یا تم جنتلمن است. در این تم تمامی دیزاین تولد دارای یک نماد سیبیل هستند. بادکنک‌های بزرگ و کوچکی با تم سیبیل وجود دارند. بر روی کیک تولد نیز یک سیبیل بزرگ با فوندانت طراحی می‌شود و حتی شمع تولد نیز به شکل سیبیل است. سیبیل به رنگ مشکی است و در کنار این تم، رنگ سفید و طلایی نیز برای بادکنک‌ها و سایر دیزاین استفاده می‌شود.

تم پاپییون

تم پاپیون نیز یکی از بهترین تم‌های جشن تولد پسرانه است. این تم نیز همچون تم سیبیل برای تزیین جشن تولد پسرانه در هر رده سنی از کودکان تا بزرگسالان مناسب است. تم پاپیون هم، همچون تم سیبیل است که بر روی تمامی وسایل و تزئینات تولد، یک نشان پاپیون وجود دارد. کیک تولد در این تم معمولاً شبیه یک بلوز مردانه است که پاپیون‌زده است. گا‌هاً در این تم مهمانان حاضر در جشن نیز از بلوز مردانه سفید و شلوار مشکی به همراه پاپیون استفاده می‌کنند. همین ست بودن لباس مهمانان حاضر در جشن هم به توازن و زیبایی این تم کمک ویژه‌ای می‌کند.

تم پاپییون برای تولد پسرانه

تم ورزشی

دکور جشن تولد با تم ورزشی نیز بسیار جذاب است. مخصوصاً در صورتی که فرد متولد به ورزش خاصی علاقه وافری داشته باشد. به عنوان مثال چنانچه تیم فوتبال خاصی مدنظر است با توجه به رنگ تیم، بادکنک‌ها جهت بادکنک‌آرایی انتخاب می‌شوند و کیک تولد با نماد آن تیم و یا به شکل یک توپ فوتبال سفارش داده می‌شود.

گاهی نیز فرد متولد، لباس تیم منتخب خود را برای پوشیدن در شب تولد انتخاب می‌کند و بدین صورت با این انتخاب، به تم تولد زیبایی بیشتری می‌بخشد.

تم فصلی

یکی دیگر از بهترین تم‌های جشن تولد، تم فصلی است. تم فصلی به بهار، تابستان و پاییز و زمستان تقسیم می‌شود و تمامی وسایل مورد استفاده دکور جشن تولد پسرانه با نماد فصل مربوطه هماهنگ تهیه می‌شوند. به عنوان مثال تم متولدین فصل زمستان، دانه‌های برف است که این نماد بر روی کلیه تزیینات تولد از بادکنک، کیک و لوازم پذیرایی قرار می‌گیرد.

تم‌های فصلی را معمولاً در فضای باز پیاده‌سازی می‌کنند، چراکه محیط اطراف نیز تکمیل‌کننده تم فصلی می‌شوند و به زیبایی بهتر آن کمک می‌کنند. البته برخی از مکان‌ها نیز هستند که این تم را به بهترین شکل اجرا می‌کنند. مرکز تشریفات ماه گاردن با دارا بودن فضای باز گسترده، بهترین مکان برای پیاده‌سازی تم‌های جشن تولد پسرانه و دخترانه فصلی است.

اگر متولد فصل زمستان هستید، بهتر است برای تولد خود از تم تولد زمستانی استفاده کنید.

تم دلخواه

بی‌شک تم دلخواه از بهترین تم‌های جشن تولد بزرگسال محسوب می‌شود. تم دلخواه از یک علاقه ذاتی نشات می‌گیرد. به عنوان مثال فردی که دانشجوی پزشکی است، تم تولد خود را هم مرتبط با رشته خود انتخاب می‌کند.

در این تم ممکن است بر روی کیک تولد یک گوشی پزشکی و شیشه‌های دارو با فوندانت طراحی شده باشد و یا اینکه همین نماد بر روی دیگر لوازم تزیینی نیز قرار گیرد.

البته تم پزشکی به عنوان مثال بود و هر فردی با توجه به علاقمندی خود به موضوع خاصی، تم تولد خود را انتخاب کند. اجرای این سبک تزیین جشن تولد پسرانه کار چندان ساده‌ای نیست و برای اینکه این سبک دکور جشن تولد پسرانه، به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی شوند نیاز به یک مکان مناسب با کادری متخصص است.

تولد در فضای باز

مرکز تشریفات عقد و عروسی و تولد ماه گاردن دارای مکانی خاص و منحصر به فرد برای برگزاری مراسم‌های شادی است که دارای کادری متخصص و خوش ذوق نیز هست. این کادر متخصص‌ایده‌های شما را به بهترین شکل ممکن اجرا می‌کنند و قطعاً شبی خاص و به یاد ماندنی را برای شما و مهمانان شما رقم می‌زنند.

جهت مشاهده انواع دکور جشن تولد پسرانه بزرگسال به سایتwww.mahgarden.com مراجعه کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر هم با شماره تلفن‌های۰۹۱۲۳۶۸۶۵۱۳/۹۳۶۸۸۲۹۹۶۵ تماس بگیرید.

اگر مایل به برگزاری مراسم تولد در فضای باز هستید توصیه میکنیم بلاگ آشنایی با انواع تزیین تولد در فضای باز را ازدست ندهید.

نکات تکمیلی برای تعیین تم تولد پسرانه بزرگسال

برخی از نکات تکمیلی جهت برگزاری یک جشن تولد بزرگسال با شکوه عبارتند از:

۱)سن و سال فرد متولد باید مدنظر قرار داده شود.
۲)علایق شخصی و رنگ مورد علاقه فرد باید در نظر گرفته شود.
۳)تم برگزاری جشن تولد از قبل به مهمانان اعلام شود تا با توجه به تم، لباس خود را انتخاب کنند.
۴)آهنگ‌های انتخابی برای جشن تولد پسرانه باید با تم انتخابی متناسب باشد. به عنوان مثال آهنگ‌های تولدت مبارک کودکانه برای پخش در جشن تولد بزرگسالان مناسب نیستند.
۵)چنانچه از تم فصلی استفاده می‌شود بهتر است خوراکی‌های مناسب با همان فصل سرو شوند.

سخن پایانی

در این مقاله انواع تم‌های جشن تولد معرفی شدند و ویژگی‌های هرکدام نیز بیان گردید، اما انتخاب هرکدام از این تم‌ها به سلیقه شخصی افراد بازمی‌گردد. در واقع آنچه مهم است حس خوبی است که از سبک دکور جشن تولد پسرانه، به فرد متولد و سایر مهمانان منتقل می‌شود و هر چقدر که این تم شادتر و سرزنده‌تر باشد، قطعاً در انرژی حاضران نیز تأثیر خواهد داشت.
چنانچه برای تزیین جشن تولد پسرانه دوست، نامزد، فرزند خود‌ایده خاصی دارید می‌توانید این‌ایده را در مرکز تشریفات ماه گاردن به خوبی پیاده‌سازی کنید و یا اینکه ریش و قیچی را به کادر هنرمند این مجموعه بسپارید و از نتیجه بی‌نظیر کار لذت ببرید.

در انتها اگر میخواهید تولد دخترانه جذابی داشته باشید بهتر است به بلاگ تم تولد دخترانه ساده و کم هزینه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *