مقالات

بهترین کادو سالگرد ازدواج

بهترین کادو سالگرد ازدواج

انسان ها به دلایل مختلفی روز خوب و بد در زندگی دارند. سالگرد ازدواج، روز مهمی برای هر زوجی است که بودن در کنار هم در تمام روز و سال های زندگی را جشن بگیرند. ازآنجایی که روز سالگرد ازدواج برای هر زوجی از اهمیت خاصی برخوردار است، انتخاب برای کادو سالگرد ازدواج سخت و دشوار می شود. تعدادی از هدیه هایی مانند ساعت هوشمند، گوشی، جواهرات، لوازم خانه و غیره که از محبوبیت خاصی برخوردار هستند را در قسمت زیر آماده کرده ایم. می توانید با کمک آنها، هدیه برای سالگرد ازدواج را به همسر خود کادو بدهید.

کادو سالگرد ازدواج چی بخریم؟

اگر برای کادو سالگرد ازدواج دچار مشکل شده اید و انتخاب برای شما سخت است، می توانید با کمک ایده هایی که ما به شما می دهیم، کادوی خود را انتخاب کنید. در قسمت زیر به تعدادی از ایده هایی که می توانید به عنوان کادو به همسر خود بدهید، اشاره کرده ایم.

کادو سالگرد ازدواج چی بخریم؟

ایده هدیه گران قیمت برای سالگرد ازدواج

اگر برای خریدن کادو مشکل مالی ندارید، می توانید کادو های گران قیمت و لوکس را برای هدیه دادن به همسرتان انتخاب کنید. تعداد زیادی ایده برای انتخاب کادوهای گران قیمت وجود دارند که ما به برخی از آن ها را در قسمت زیر اشاره کرده ایم.

ساعت

ساعت مچی، اولین گزینه برای هدیه دادن است. می توان گفت ساعت های هوشمند جزو خاص ترین کادو روز سالگرد ازدواج هستند. ساعت های مچی تنوع بسیار زیادی دارند که قیمت های آن ها به نوع ساعت که عقربه ای یا دیجیتالی باشند، بستگی دارد؛ بنابراین، ساعت هوشمند انتخاب خوب و مناسبی برای آقایان و خانم ها است.

14 ایده‌ی هدیه ولنتاین برای همسر

ساعت، هدیه گران قیمت برای سالگرد ازدواج

گوشی و موبایل

گوشی های آیفون، سامسونگ، شیائومی و غیره با این که قیمت های آن ها بسیار زیاد شده است، اما طرفداران خاص خودشان را برای هدیه دادن دارند. شما می توانید با انتخاب هر یک از مدل های گوشی، هدیه خاص و منحصربه فردی را به همسر خود هدیه بدهید.

گوشی و موبایل،هدیه گران قیمت برای سالگرد ازدواج

پاوربانک

اگر همسر شما در مسافرت و بیرون رفتن ها مشکل شارژ گوشی دارد و از این اتفاق ناراضی است، شما می توانید با خرید پاوربانک این مشکل را برای او حل کنید و همچنین همسر خود را از این هدیه باارزش خوشحال کنید. انواع مختلفی از مدل های پاوربانک وجود دارند که شما می توانید، نوعی پاوربانک که با هزینه شما هم متناسب باشد، تهیه کنید و به عنوان کادو سالگرد ازدواج به همسر خود هدیه بدهید.

پاوربانک هدیه نسبتا گران قیمت برای سالگرد ازدواج

اسپیکر و پارتی باکس

اگر در زندگی خود به تفریح و مهمانی اهمیت می دهید، می توانید اسپیکر و پارتی باکس را به عنوان هدیه برای سالگرد ازدواج خریداری کنید و به همسر خود هدیه بدهید. اسپیکر ها قطعا هدیه های جذابی برای طرف مقابل هستند؛ چون شما به آن ها شادی، هیجان و حس خوب را می توانید از طریق اسپیکر و گوش دادن به موسیقی، هدیه بدهید.

اسپیکر و پارتی باکس، هدیه نسبتا گران قیمت برای سالگرد ازدواج

لپ تاپ و تبلت

ایده های زیادی برای کادو وجود دارند که می توانید هدیه بدهید که لپ تاپ و تبلت ایده های مناسبی هستند، اما این نوع هدیه ها در کنار جذاب بودن، هزینه های زیادی دارند. اگر همسر شما کار هایی مانند طراحی، برنامه نویسی، گیمینگ و غیره انجام می دهد، با خریدن لپ تاپ و تبلت می توانید هدیه خوبی متناسب با کار هایش به او بدهید.

لپ تاپ و تبلت، کادو سالگرد ازدواج گران قیمت

لوازم خانه و آشپزخانه

این نوع از هدیه ها قطعا برای خانم های خانه دار می تواند ایده خوب و مناسبی باشد. لوازم خانه و آشپزخانه باتوجه به نوع وسیله، هزینه های مختلفی دارند. اما به این نکته توجه داشته باشد که وسایل خانه و آشپزخانه، تنها برای همسر خانه دار خود به کار برده نمی شود و به عبارت دیگر، هدیه منحصربه فردی نیست؛ پس بهتر است برای همسر این نوع هدیه ها را نخرید.

لوازم خانه و آشپزخانه کادو سالگرد ازدواج

خرید ست جواهرات

اگر به دنبال هدیه خاص و باارزشی هستید، همیشه ست جواهرات ایده بسیار جذابی برای کادو سالگرد ازدواج بوده است. با خریداری کادوی لوکس و گران قیمت همسر خود را سورپرایز کنید و مطمئن باشید که این کار همیشه در یاد و خاطره او می ماند. جواهرات طلا و نقره برای آقایان و خانم ها، جزو کادو مناسب سالگرد ازدواج هستند.

خرید ست جواهرات کادو گران قیمت سالگرد ازدواج

کیف چرم

کیف های مجلسی، نوعی هدیه خاص هستند که می توانید برای همسر خود خریداری کنید. این نوع هدیه ها هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب و جذاب هستند و همچنین از این نوع هدیه های به عنوان کادو های باارزش و باکلاس یاد می شود که می توانید به عنوان هدیه آن را انتخاب کنید.

کیف چرم برای هدیه سالگرد ازدواج

تابلو های نقاشی و ابریشم دست بافت از چهره همسرتان

اگر به دنبال هدیه های خاص و باکلاسی هستید که هرکسی از آن ها به عنوان هدیه استفاده نمی کنند، می توانید تابلو های نقاشی و همچنین تابلو های فرش دست بافت یا ماشینی، از چهره همسرتان یا عکس های دونفره خودتان را سفارش دهید. این نوع ایده ها بسیار جدید و جذاب و همچنین باارزش هستند.

لوازم آرایشی و مراقبت های پوستی

انتخاب لوازم آرایشی به عنوان کادو سالگرد ازدواج برای خانم ها می تواند هدیه بسیار جذابی باشد که قطعا آن ها با این کادو خوشحال و هیجان زده می شوند. همچنین می توانید برای لوازم آرایشی و مراقبت های پوستی که به عنوان هدیه می خواهید کادو بدهید، یک کیف چرمی خریداری کنید به همراه مابقی کادوها به همسر خود هدیه بدهید.

دغدغه کادو تولد چی بخرم را فراموش کن

لوازم آرایشی و مراقبت های پوستی برای کادو سالگرد ازدواج

ایده هدیه ارزان قیمت برای سالگرد ازدواج

بسیاری از کادو های ارزان قیمت وجود دارند که شما می توانید کادو های متناسب باتوجه به هزینه ای که می توانید پرداخت کنید، بخرید و به همسرتان در روز سالگرد ازدواج هدیه بدهید. این که شما مبلغ کمتری برای کادو هزینه کنید، دلیل بر این که کادوی شما معمولی و بی ارزش است، نیست؛ بلکه می توانید باتوجه به سلیقه و خلاقیت هایی که دارید بهترین، باارزش ترین و خاص ترین کادو ها را به همسرتان هدیه دهید.

تهیه یک کتاب از عکس های دونفره خودتان

شما می توانید تمام عکس هایی که در سال های زندگی تان با همدیگر گرفته اید را در یک کتاب بچسبانید و در زیر آن یک نوشته زیبا بنویسید و به همسر خود هدیه بدهید. این کار باعث مرور تمام خاطره هایی که در سال های زندگی تان داشته اید می شود. می توان گفت این نوع هدیه جذاب ترین و به یاد ماندنی ترین کادو سالگرد ازدواج است.

تهیه یک کتاب از عکس های دونفره خودتان کادو ارزان قیمت سالگرد ازدواج

دسته گل و نامه عاشقانه

بسیاری از افراد به گل ها علاقه خاصی دارند. شما می توانید باتوجه به سلیقه همسرتان یک دسته گل سفارش بدهید و در کنار آن یک نامه با دستخط خودتان از احساس و عشقی که نسبت به همسرتان دارید بنویسید و به او تقدیم کنید.

دسته گل و نامه عاشقانه کادو ارزان قیمت سالگرد ازدواج

شاسی کردن عکس

شما می توانید در بین عکس های دونفره تان و حتی عکس های خانوادگی که به شما حس خوبی می دهند و زیبا هستند چند عکس را انتخاب کرده و آن ها را شاسی کنید. البته می توانید همسر خود را سورپرایز کنید و آن را به عکاسی ببرید و با هم عکس بگیرید.

شاسی کردن عکس کادو ارزان قیمت سالگرد ازدواج

خرید ست لباس

انتخاب ست لباس برای همسرتان می توانید یک ایده جذاب باشد. شما می توانید ست لباس خانگی، بیرونی، مجلسی و حتی تیشرت را باتوجه به سلیقه همسرتان انتخاب کنید و برای خودتان و همسرتان بخرید. این کار باعث خوشحال شدن همسرتان می شود و شما لباس های شبیه به همدیگر را دارید.

خرید ست لباس کادو ارزان قیمت سالگرد ازدواج

جدیدترین ایده های لباس سالگرد ازدواج

شکلات و لواشک با بسته بندی جذاب

بسیاری از افراد به خوراکی های مختلفی مانند شکلات و لواشک علاقه خاصی دارند، می توانید تعدادی از آن ها را خریداری کنید و باتوجه به سلیقه همسرتان آن ها را بسته بندی کنید و به همراه چند شاخه گل به او تقدیم کنید. به این نکته توجه داشته باشید که همسرتان به چه خوراکی هایی علاقه بیشتری دارد.

شکلات و لواشک جذاب کادو ارزان قیمت سالگرد ازدواج

بهترین کادو سالگرد ازدواج برای مرد

آقایان باتوجه به سلیقه های که دارند،  می توان گفت که انتخاب کادو سالگرد ازدواج برای آن ها بسیار سخت و دشوار است. اما ما در این مقاله به شما چند ایده مناسب که می توانید به عنوان هدیه برای آن ها خریداری کنید، اشاره می کنیم. شما می توانید با خریداری این کادو ها، همسرتان را در روز سالگرد ازدواجتان سورپرایز کنید.

 • ست سویشرت و شلوار اسپرت
 • کنسول های بازی
 • کیف های چرم
 • کمربند و کیف پولی چرم
 • ساعت هوشمند
 • هدفون های بی سیم
 • کت شلوار و ست کراوات
 • لباس های رسمی و اسپرت
 • دوربین عکاسی
 • دوچرخه
 • عطر و ادکلن مردانه
 • کیف و کفش
 • پک اصلاح صورت
 • سر کلیدی حکاکی شده از جنس قلع
 • برنامه ریزی یک شب رمانتیک
بهترین کادو ازدواج برای مرد

بهترین کادو سالگرد ازدواج برای زن

بهترین روز زندگی هر فردی، می تواند روز سالگرد ازدواج او باشد. اگر می خواهید در این روز مهم به همسر خود هدیه ای بدهید و در انتخاب آن مشکل دارید که آیا خانم ها چه نوع هدیه هایی را می پسندند، ما به شما در این مقاله ایده های مختلفی می دهیم که می توانید با کمک آن ها برای همسر خود هدیه های خاص و موردنظر خود را تهیه کنید.

 • آلبوم عکس
 • ساعت هوشمند
 • اکسسوری زنانه
 • جواهرات
 • لباس های مجلسی و اسپرت
 • دسته گل (باتوجه به سلیقه و علایق همسرتان گل ها را انتخاب کنید)
 • فرنچ پرس
 • لوازم آرایشی و مراقبت های پوستی
 • عطر و ادکلن
 • قاب های عکس خودتان
 • برنامه ریزی یک شب رمانتیک
 • کیک سالگرد ازدواج
 • کیف و کفش
 • گوشی
 • خوراکی هایی مانند شکلات و لواشک

15 ایده برای سالگرد ازدواج خاص و به یاد ماندنی

بهترین کادو ازدواج برای زن

بهترین کادو سالگرد ازدواج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کادویی که شما می خواهید به همسرتان بدهد، باید دارای ویژگی هایی باشد که وقتی به او هدیه مان را می دهید، خوشحال شود، راضی باشد و حس خوبی از طریق آن کادو به او منتقل شود. در قسمت به برخی از آن ویژگی ها اشاره شده است. می توانید با خواندن آن ها به این نکته توجه داشته باشید که هدیه مناسبی برای طرف مقابلتان خریداری کنید.

 1. به سلیقه همسرتان توجه کنید و به آن اهمیت بدهید: نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که موقع خرید کادو، سلیقه همسرتان را اولویت قرار دهید تا وقتی که آن را به او هدیه دادید، خوشحال و هیجان زده شود.
 2. چه کادو هایی همسرتان را خوشحال می کند: زمانی که سلیقه همسرتان را در اولویت قرار دهید، باعث می شود که هدیه هایی که همسرتان با دیدن و گرفتن آن خوشحال می شود را برای او خریداری کنید.

سخن پایانی

همان طور که در قسمت های بالا گفته شد، ایده های مختلف و متنوعی برای کادو سالگرد ازدواج وجود دارند که می توانید با انتخاب هر کدام از آن ها، هدیه خاص و به یادماندنی را به همسر خود هدیه بدهید و او را خوشحال کنید. تعداد زیادی از کادو مناسب سالگرد ازدواج وجود دارند که با تهیه هر کدام از آن ها می توانید به همسرتان و یا دوستانتان هدیه دهید. به این نکته توجه داشته باشید که کادویی که انتخاب می کنید متناسب باسلیقه و علاقه همسرتان باشد. در این مقاله تعدادی از ایده های جذاب کادو روز سالگرد ازدواج را به شما معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *