مقالات

14 ایده‌ی هدیه ولنتاین برای همسر

هدیه ولنتاین برای همسر

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، ممکن است به فکر خرید یک هدیه خاص و منحصر به فرد برای همسر خود باشید. همیشه در حوالی این روز، همه به این فکر هستند که کادو ولنتاین برای همسرم چی بخرم. روز ولنتاین، روز عشق نامگذاری شده است. همه عاشقان اعم از جوان و میانسال و حتی پیر، سعی دارند در این روز به عشق خود کادو و هدیه‌ای شیک تقدیم کنند. روز ولنتاین در چند دهه اخیر به روزی مهم تبدیل شده است. ممکن است خرید کادو ولنتاین برای همسر یکی از دغدغه‌های عشاق باشد. یعنی در انتخاب کادو دچار سردرگمی شوند. ما در این مقاله سعی داریم راجع به هدیه ولنتاین برای همسر صحبت کنیم و شما را در این باره راهنمایی نماییم.

قصد داریم چند مورد از کادوهای مناسب برای هدیه ولنتاین را به شما معرفی کنیم. لازم است بگوییم که برای روز عشق، درست نیست که مانند روز تولد یا سالگرد ازدواج عمل کنید و هر چه دوست داشتید برای عشق خود بگیرید. به طور مثال خرید لوازم آشپزخانه برای ولنتاین مناسب نیست. حال در پایین اطلاعات مفیدتری در اختیارتان قرار می‌دهیم.

فلسفه روز ولنتاین

اگر دغدغه هدیه ولنتاین برای همسر را دارید، بهتر است بدانید که این روز چه سرگذشتی دارد. همه می‌دانید که ولنتاین، از فرهنگ‌های غربی به کشور ما وارد شده است. در قرن‌های گذشته، حاکمان رم ازدواج را برای سربازان ممنوع اعلام کرده بودند؛ چرا که این اعتقاد را داشتند که سربازان با ازدواج کردن دچار حواس پرتی شده و ممکن است وظیفه خود را به درستی انجام ندهد. پس برای جلوگیری از اختلال در کار سربازان، ازدواج را برای آنها ممنوع کردند. اما در همان دوران کشیشی به نام “ولنتاین” که عشق را بسیار مهم می‌دانست، با ازدواج سربازان موافق بود و این امر را به صورت مخفی برای آنها به اجرا می‌رساند. پس از افشای این رخداد، کشیش را مواخذه کرده و در آخر، در روز 14 فوریه اعدام کردند. به همین دلیل که این کشیش برای عشق اهمیت بسیار بالایی قائل بود، روز مرگ وی به روز عشق یا همان ولنتاین شهرت یافت.

در گذشته، در روز ولنتاین عشاق وقت خود را به هم می‌گذراندند و به همدیگر شکلات کادو می‌دادند و به این فکر نبودند که کادو ولنتاین همسرم چه چیزی باشد. اما با گذر زمان، هر چیزی دچار تغیر و تحول خواهد شد. کادو ولنتاین نیز از این قاعده مستثنی نبود. امروزه برای کادوهای ولنتاین جعبه و باکسی پر از شکلات که معمولا به شکل قلب و قرمز رنگ است، یک یا چند شاخه گل و عروسک خرس که ترجیحا قرمز است نیز کادو داده می‌شود. یعنی تقریبا این اقلام جزو پایه ثابت تمام کادوها می‌باشد. در کنار این اقلام کادوهای دیگری که بسیار خاص و باارزش هستند نیز هدیه داده می‌شود. بدیهی است که کادو ولنتاین برای همسر زن با کادو ولنتاین برای همسر مرد متفاوت است. قطعا کادوهای زنانه و مردانه با هم فرق دارند. در ادامه این کادوها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

کادو ولنتاین به همسر

مقاله پیشنهادی : عقد آریایی

لیست بهترین کادو ولنتاین برای همسر

در این قسمت سعی داریم لیستی از بهترین کادو ولنتاین برای همسر را به شما معرفی کنیم. برخی از کادوها هستند که بین زن و مرد مشترک هستند. یعنی برای جفت آنها قابل استفاده است. مانند دستبند، گردنبند، انگشتر، جاسوئیچی، لیوان‌های سرامیکی، دسته گل یا سبد گل و ساعت. این اقلامی که برایتان نام بردیم را هم خانم و هم آقا می‌تواند تهیه کند. البته لازم به ذکر است که اگر کادوهای گفته شده به صورت ست خریداری شوند برای ولنتاین مناسب خواهند بود. به طور مثال فکر کنید که جاسوئیچی شما و پارتنرتان به شکل قلب نصفه باشد و تکمیل کننده همدیگر باشند. این مدل کادو برای همه جذاب و دوست داشتنی است.

همانطور در که مطالب بالاتر نیز اشاره شد، کادو ولنتاین برای زن و مرد کمی متفاوت است. در پایین بهترین کادوهای برای هر یک را معرفی خواهیم کرد.

🎁 کادو ولنتاین برای زن

همه بانوان دوست دارند که به آنها توجه شود. کادوی ولنتاین یکی از مواردی است که باعث می‌شود بانو حس کند به وی توجه شده است. مهمترین ویژگی کادوی ولنتاین، خلاقانه و خاص بودن آن است. اگر به این فکر هستید که کادو ولنتاین برای همسرم چه چیزی بخرم که خوشحال شود، در ادامه همراه مقاله باشید.

֎ عروسک خرس

اگر به این  فکر می‌کنید که ولنتاین برای نامزدم چی بخرم، این پیشنهاد ما ار از دست ندهید. یکی از رایج‌ترین کادوها برای بانوان، خرس است. عروسک خرسی به یکی از نمادهای کادو ولنتاین برای نامزد تبدیل شده است. زیرا این کادو بیشتر بین خانم‌های جوان محبوبیت دارد. اگر به تازگی نامزد کرده اید و زوجی جوان هستید، حتما خرس را در لیست خرید کادوی ولنتاین قرار دهید.

کادوی ولنتاین برای زن

֎ جعبه شکلات و باکس گل

یکی دیگر از رایج‌ترین هدیه ولنتاین برای همسر این است که یک جعبه و باکس قلبی قرمز را پر از شکلات‌های خوش رنگ کنید و به همسر خود تقدیم نمایید. با این کار، خانم‌ها حس می‌کنند که مورد توجه قرار گرفته اند و حسابی خوشحال خواهند شد. گل نیز برای هر مناسبتی پیشنهادی بسیار عالی است و جعبه شکلات و باکس گل به عنوان کادوی ولنتاین برای زن بسیار مناسب است.

کادو ولنتاین برای همسر زن
کادو ولنتاین برای زن
هدیه ولنتاین به همسر

برای آشنایی با لیست هزینه های عروسی مقاله ” هزینه های عروسی ” را بخوانید.

֎ طلا و جواهر

همه بانوان به طلا و جواهر علاقه دارند و از کادو گرفتن آن بسیار خوشحال می‌شوند. شما می‌توانید برای هدیه ولنتاین به همسر خود گردنبند، دستبند، پابند، گوشواره، النگو و یا انگشتر طلا تهیه نمایید. این هدیه برای ولنتاین، یکی از بهترین هدیه‌ها است که خوشحالی بینهایت همسرتان را در پی دارد. می‌توانید برای رمانتیک شدن کادو، به طور مثال تاریخ آشنایی خود را پشت النگو یا انگشتر حکاکی کنید. این ایده نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کادوی روز ولنتاین برای همسر

֎ تابلو یا دیوارکوب

یکی دیگر از محبوب‌ترین کادوی روز ولنتاین برای همسر این است که برای او مطابق با سلیقه‌ای که دارد، تابلو تهیه کنید. تابلو نقاشی، تابلو فرش یا حتی دیوارکوب با طرح دلخواه همسرتان یک هدیه بسیار خوب برای ولنتاین است. دیوارکوب‌های سفالی مدتی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و قیمت بسیار مناسبی دارند. به طور مثال شما می‌توانید سایزهای مختلف از آنها با طرح‌های رمانتیک برای ولنتاین تهیه کرده و به عشق خود هدیه نمایید.

کادو ولنتاین برای همسر

֎ پازل با طرح عکس دو نفره

یکی دیگر از خاص‌ترین هدیه ولنتاین برای همسر، این است که عکس‌های دو نفره خودتان را به عنوان پازل در هر سایزی که دوست دارید سفارش دهید. این عکس بهتر است مورد پسند جفتتان باشد. با این ایده، وقتی که پازل را به همسر خود هدیه دادید علاوه بر خوشحال کردن وی، می‌توانید وقت زیادی را با همسرتان بگذرانید تا پازل را تکمیل کنید. در نهایت نیز می‌توانید آن را قاب کرده و به دیوار اتاق یا هال نصب نمایید. این کادو ولنتاین به همسر بسیار منحصر به فرد و خاص است.

کادو روز ولنتاین برای همسر
کادو ولنتاین برای همسرم چی بخرم

🎁 هدیه ولنتاین برای مرد

چون روز ولنتاین نزدیک است، اغلب بانوان دوست دارند که برای عشق خود هدیه‌ای لوکس و جذاب تهیه نمایند. در کل خرید هدیه و کادو برای مردان بسیار دشوارتر از خرید برای خانم‌ها است. زیرا کادوهایی که لایق مناسبت‌ها باشد و بتوان به مردها هدیه کرد، نسبت به خانم‌ها محدودتر است. در قسمت پایین به معرفی چند کادو ولنتاین برای همسر مرد خواهیم پرداخت و مقداری شما را راهنمایی خواهید کرد. پس همراه ما باشید.

֎ پک کامل ریش تراش

اگر به دنبال یک هدیه ولنتاین برای همسر خود هستید که حسابی کاربردی باشد، ما به شما ریش تراش را پیشنهاد می‌کنیم. قطعا یکی از بهترین کادوی ولنتاین برای نامزد پسر این است که ریش تراش هدیه دهید. با این کار،خریدهای عقدی که باید برای نامزد خود انجام دهید نیز سبک خواهد شد.

کادو ولنتاین برای همسر مرد

֎ عطر و ادکلن

یکی دیگر از مناسب‌ترین هدیه ولنتاین برای همسر، عطر و ادکلن می‌باشد. رایحه و بو، یکی از مواردی است که تا آخر عمر در ذهن انسان باقی می‌ماند. به همین دلیل عطر و ادکلن برای روز ولنتاین مناسب بوده و بسیار خاطره انگیز است. همسر شما با هر بار استفاده از کادوی خود، به یاد عشق بینهایت شما خواهد افتاد.

کادو ولنتاین برای همسرم

مقاله پیشنهادی : لباس عروس برای افراد قد کوتاه

֎ تخته نرد و شطرنج

تهیه تخته نرد و یا شطرنجیکی از بهترین کادو روز ولنتاین برای همسر به حساب می‌آید. این ایده فوق العاده برای کسانی که اهل بازی هستند و به این دو بازی مهیج علاقه دارند مناسب است. این دو بازی جزو بازی‌های بسیار محبوب بین مردان است که حسابی آنها را سرگرم می‌نماید. بهتر است محصولی به صورت پک تهیه کنید که هر دو بازی را با هم دارد.

کادو ولنتاین همسرم

֎ ماگ

همه آقایان به چای علاقه دارند. چه مردانی که پشت میز نشین هستند و شغلشان اداری است، و چه مردانی که کارهای پرتحرک دارند. اگر این پرسش برایتان ایجاد شده است که کادو ولنتاین برای نامزدم چی بخرم، ماگ یک گزینه مناسب است. می‌توانید ماگ‌های درب دار که به “ماگ مسافرتی” مشهور هستند تهیه کرده و نامزدتان را راحت کنید که هر جا و هر زمانی، چای یا قهوه یا نوشیدنی دیگر بنوشد.

بهترین کادو ولنتاین برای همسر

֎ کالاهای دیجیتالی

با پیشرفت تکنولوژی محصولاتی مانند اسپیکر بلوتوثی، ساعت هوشمند، موبایل، لپ تاپ، هندزفری یا هدفون بلوتوثی و پاور بانک بسیار پرکاربرد و پرطرفدار شده اند. می‌توانید برای هدیه ولنتاین برای همسر، یکی از این اقلام را تهیه کرده و به وی تقدیم نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله از سری مقالات ماه گاردن راجع به هدیه ولنتاین برای همسر صحبت شد. چون نزدیک به روز ولنتاین هستیم، ممکن است ندانید که چه کادویی مناسب است و این پرسش که کادو ولنتاین برای نامزدم یا همسرم چی بخرم برایتان پیش آمده باشد. قطعا با مطالعه این مقاله، پرسش شما رفع خواهد شد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای روز ولنتاین از خرید کادوهایی مانند لوازم خانگی، کالای خواب، لباس و پوشاک، لوازم مربوط به ماشین وکارت هدیه خودداری کنید. زیرا این کادوها بسیار دم دستی بوده و مناسب ولنتاین نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *