مقالات

جدیدترین رنگ مو هایلایت عروس

رنگ مو هایلایت عروس

یکی از مسائلی که خانوم‌ها قبل از مراسم ازدواج خود با آن درگیر هستند، انتخاب رنگ مو هایلایت عروس زیبا و مناسب است. امروزه بیشتر عروس‌ها از هایلایت را برای مراسم عروسی خود انتخاب می‌کنند. برای نحوه انتخاب و پروسه قبل از انجام دادن رنگ موی هایلایت عروس یک سری نکات وجود دارد که باید به آن‌ها توجه شود و رعایتشان کنید. حالا بیایید به قسمت سرگرم کننده آن بپردازیم: انتخاب یک رنگ مو هایلایت عروس مناسب. پیشنهاد معمول ما برای عروس‌ خانوم‌ها این است که برای داشتن هاله‌ای شاداب‌تر در روز عروسیشان، اگر قبلا سعی نکرده‌اند موهایشان را رنگ کنند رنگ موهایشان را کمی روشن‌تر کنند، مانند هایلایت قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای شکلاتی. این تغییر ظریف فوراً باعث می‌شود که تار موهای شما به‌طور طبیعی براق‌تر به نظر برسند، و حتی زمانی که آن‌ها را مدل می‌دهید، بیشتر و حجیم‌تر به نظر می‌رسند. از سوی دیگر، اگر از قبل موهای روشنی دارید یا می‌خواهید تغییری قوی‌تر داشته باشید، آرایشگر توصیه می‌کند که از رنگ موی هایلایت روشن برای عروس استفاده کنید تا بافت و ابعاد بدون زحمتی به شما اضافه شود.

چه زمانی رنگ مو هایلایت عروس را انجام دهیم؟

برای انجام هایلایت مو عروس، باید دو تا سه هفته قبل از روز بزرگ عروسی خود این کار را انجام دهید. در آن زمان، بدون اینکه بیش از حد در ریشه یا اطراف صورت ظاهر شود، هایلایت موی شما تازه خواهد بود. همچنین یکی دیگر از دلایلی که باید رنگ موی خود را چند روز جلوتر انجام دهید این است که اگر آن را به هر دلیلی نپسندیدید بتوانید عوض کنید. البته نباید هفته‌ها قبل از روز عروسی خود یک ظاهر جدید را امتحان کنید. هر آرایشگری تکنیک‌های خاص خود را دارد و تا زمانی که خیلی دیر نشده است، نمی‌دانید که آیا آن‌ها با موهای شما مطابقت دارند یا خیر. اگر به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ در رنگ موی خود هستید (مانند تغییر رنگ از روشن به تیره یا تیره به روشن)، مطمئن شوید که آرایشگر شما در این کار تبحر دارد.

اگر شما در شرف ازدواج هستید بهتر است با خواندن مقاله “لیست هزینه های عروسی سال 1401″ برنامه ریزی بهتری برای مراسم خود داشته باشید .

انتخاب رنگ مو هایلایت عروس با توجه به رنگ پوست

همانطور که می‌دانید انتخاب رنگ موی هایلایت عروس درست به اندازه انتخاب لباس و کفش و اکسسوری اهمیت دارد زیرا تغییر زیادی در چهره شما ایجاد می‌کند. هایلایت یکی از روش‌هایی است که هیچوقت قدیمی نمی‌شود و زیبایی خود را در طول زمان هم حفظ می‌کند. بنابر این اگر قصد دارید موهای خود را هایلایت کنید بهتر است به این نکته که چه رنگی به پوست شما می‌آید نیز توجه کنید. برای مثال اگر پوست شما تناژ سرد دارد نیاز به این دارید که گرمای بیشتری به صورت خود ببخشید بنابراین هایلایت‌های گرم و تیره‌تر انتخاب‌های بهتری برای شما هستند. اما اگر پوست شما دارای تناژ گرمی است بهتر است که از رنگ‌های هایلایت با زمینه روشن‌تر با لایت‌های تیره‌تر استفاده کنید تا زیبایی خود را دو چندان کنید.

به ادامه مطلب بیایید تا عکس چند مورد از رنگ مو هایلایت عروس را برای شما ارائه دهیم:

جمع‌بندی

اگر به دنبال رنگ مو هایلایت عروس بودید و در میان هزاران مدل موجود دچار سردرگمی شده بودید که چه رنگی را انتخاب کنید، با خواندن این مقاله راهنمایی خواهید شد که چه رنگ مویی به تناژ پوست شما می‌آید. همچنین می‌توانید از میان عکس‌هایی که برای شما جمع‌آوری کردیم مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *