مقالات

مدل دسته گل عروس اروپایی 2023 + نکات مهم در انتخاب آن

دسته گل عروس اروپایی

دسته گل عروس اروپایی یکی از مهم‌ترین المان‌هایی است که در روز عروسی از آن استفاده می‌کنیم و جلوه بی‌نظیری به عکس و فیلم و به طور کلی حس و حال عروس و داماد می‌دهد. این روزها دسته‌ گل‌های بسیار متنوع و خوش آب و رنگی در دستان عروس‌ها می‌بینیم. دیگر زمانی که همه دسته گل‌های عروس یک شکل و یک رنگ بود تمام شده و انواع دسته گل با تنوع گل و رنگ و اندازه به بازار آمده‌اند. در این مقاله قصد داریم انواع دسته گل عروس اروپایی 2023 را معرفی کنیم و مدل‌های جدیدترین دسته گل اروپایی عروس را به شما نشان دهیم.

دسته گل عروس اروپایی
دسته گل عروس اروپایی
دسته گل عروس اروپایی
دسته گل عروس اروپایی

برای دیدن ” مدل مو فر برای عروس ” بع مقاله دیگر ما مراجعه کنید .

انواع دسته گل عروس اروپایی

دسته گل عروس مدل‌های بسیار زیاد و متنوعی دارد ک در این قسمت به آن‌ها اشاره‌ای می‌کنیم. برای مشاهده انواع مدل‌ها و عکس دسته گل عروس اروپایی در ادامه با ما همراه باشید.

دسته گل اروپایی مدل ساده

این مدل دسته گل هیچ شکل و فرم مخصوصی ندارد و هر دسته گلی می‌تواند دسته گل محسوب شود. این مدل معمولا برای ازدواج‌هایی است که مراسم غیر رسمی دارند.

مقاله پیشنهادی : لباس عروس دنباله دار

دسته گل مدل گرد

مدل گرد و توپی یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های دسته گل می‌باشد و با انواع مدل لباس و اندام افراد مطابقت دارد. به همین دلیل بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در زیر چند مدل دسته گل عروس اروپایی گرد قرار داده‌ایم.

دسته گل اروپایی مدل هلالی

در این مدل از نوعی تقارن و هماهنگی بین گل‌ها و برگ‌های آن استفاده می‌شود که زیبایی چشم‌نوازی به آن می‌بخشد. در این مدل دسته گل برگ‌ها معمولا آویز هستند. عکس دسته گل هلالی را در زیر مشاهده می‌کنید.

دسته گل اروپایی مدل مجلل

در این مدل گل‌ها و برگ‌ها، شاخه‌ها و ساقه‌های خیلی بلندی دارند که برخی سلایق به آن بیشتر متمایل‌اند. این شاخه‌های بلند به راحتی روی دست قرار می‌گیرند و به همین دلیل حمل آن آسان‌تر است.

دسته گل اروپایی مدل تخم مرغی

دسته گل مدل تخم مرغی

در مدل بیضی یا تخم مرغی دسته گل کمی بزرگ‌تر از حد معمول می‌شود. به همین دلیل برای لباس‌های باز و پف‌دار زیاد مناسب نیست. همچنین بهتر است در این مدل تنها از دو رنگ گل استفاده شود.

دسته گل اروپایی عروس آبشاری

لباس عروس اروپایی یکی از انتخاب های عالی در کنار دسته گل عروس اروپایی است، جدیدترین مدل های این لباس را در مقاله دیگر ما ببینید.

دسته گل اروپایی عروس آبشاری

این یک مدل دسته گل اروپایی عروس جدید است که طرفداران بسیاری دارد و بسیار زیباست. در این مدل گل‌ها و گیاهان بیشتری مورد استفاده قرار می‌گیرند و به صورت آبشاری سرازیر می‌شوند.

دسته گل مدل قلبی

این مدل دسته گل بیشتر مورد علاقه افراد رمانتیک قرار می‌گیرد. در این مدل دسته گل به شکل قلب تزئین می‌شود و معمولا از گل رز یا گل‌های دیگر به صورت تک‌رنگ در آن استفاده می‌گردد.

سخن پایانی

در پایان بد نیست به این نکته اشاره ‌کنیم که با اینکه برخی گل‌های مصنوعی بسیار زیبا و طبیعی هستند اما استفاده از دسته گل مصنوعی در روز عروسی هرگز پیشنهاد نمی‌شود. عطر و بوی گل طبیعی و لطافت گل‌ها انرژی عجیبی دارد که در هیچ گل مصنوعی یافت نمی‌شود. علاوه بر این برخی گل‌های خیلی زیبا اصلا به صورت مصنوعی یافت نمی‌شوند. در این مقاله سعی کردیم جدیدترین مدل‌های دسته گل عروس اروپایی را به شما نشان دهیم. امیدواریم با مطالعه این مطلب ایده مناسب را برای سفارش دسته گل خود به دست آورده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *