مقالات

آیا مدل مو فر برای عروس مناسب است ؟

مدل مو فر برای عروس

جشن عروسی یکی از جشن‌های مهم زندگی هر شخصی است. میک آپ و مدل موی عروس نیز یکی از مهمترین مسائل جشن عروسی است. خانم‌ها اغلب تمایل به زیبایی دارند و دوست دارند در تمام لحظات، زیباتر به نظر برسند. در جشن عروسی هم که مهمترین جشن طول زندگی است، می‌خواهند که به میزان زیادی بدرخشند. خانم‌ها ممکن است موهای لخت، حالت‌ دار، فر، مجعد و سیم تلفنی داشته باشند. برای روز عروسی خود ممکن است مدلی غیر از مدل موهای طبیعی خود بپسندند. امروزه مدل مو فر برای عروس بسیار رایج شده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. موی فر جذابیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل خیلی از افراد دست به کار می‌شوند تا با بابلیس، بیگودی، اتوی مو، دستگاه فر کننده و دیگر ابزارها بر روی موهای خود فر ریز یا درشت اعمال کنند. ما در این مقاله قصد داریم چند مدل مو فر عروس به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

چرا موی فر؟

همانطور که گفتیم، موهای فر زیبایی خاصی به همراه دارند و موها را دلربا و جذاب می‌نمایند. بیشتر اوقات افرادی که موهای لخت و صاف دارند، به این فکر هستند که موهایشان را فر کنند؛ با این کار تنوع ایجاد کرده و به چهره خود یک مدل جدید داده اند. فرهای ریز و درشت بنا به سلیقه شما، به راحتی می‌تواند روی موهایتان اعمال شده و قشنگی آنها را افزایش دهد. شما برای مراسماتی از قبیل تولد، دورهمی دوستانه، مهمانی‌ها، مراسمات عقد و عروسی خودتان و یا بستگان، می‌توانید به موهای خود مدل داده و آنها را فرفری کنید. مدل موی فر باز و بسته می‌تواند برای این جشن‌ها مورد استفاده قرار گیرد. شما با توجه به سلیقه و همچنین مدل لباستان، می‌توانید مدل موی مناسب خود را انتخاب نمایید. اگر برای عروسی خودتان به دنبال یک مدل مو فر برای عروس هستید که خاص‌تر به نظر بیایید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال نمایید. چون ما قصد داریم جدیدترین مدل مو فر عروس را توسط عکس برایتان بیاوریم.

مدل مو فر برای عروس

معرفی مدل مو فر برای عروس

موهای فر را برای عروسی به چندین شکل می‌توان حالت داد. به طور مثال شما می‌توانید ابتدا موهای لخت خود را فر کرده و سپس آن را شینیون نمایید. ما در قسمت‌های پایین چند ایده به همراه عکس برای شما می‌آوریم تا بتوانید به راحتی مدل مو انتخاب کنید.

موی کوتاه فر

مدل موی فر کوتاه یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مجلسی است. اگر موهای صاف و کوتاهی دارید، می‌توانید آنها را فر کنید. سپس به صورت باز یا جمع شده به آنها مدل داده و از انواع تاج کوچک و بزرگ، سنجاق سر، تل و هر وسیله زینتی استفاده نمایید.

موی کوتاه فر

مقاله پیشنهادی : شینیون موی کوتاه عروس

فر ریز

برخی از بانوان به صورت طبیعی دارای موهای فر ریز هستند که اصطلاحا به آنها “موی فر سیم تلفنی” نیز گفته می‌شود. فر سیم تلفنی بدون شک یکی از زیباترین نوع موی فر است. اگر جزو این دسته افراد هستید، می‌توانید آنها را به یک سمت آورده و زیبایی موهایتان را به رخ بکشید. با انواع دستگاه‌ها فر کننده نیز می‌توان به این مدل موی فر دست یافت.

فر ریز برای عروس

مدل موی فر به همراه بافت

یکی دیگر از پرطرفدارترین‌های مدل مو فر عروس بدین گونه است که موها را فر می‌کنند و به همراه آن، قسمتی از موها را می‌بافند تا زیبایی مو چند برابر شود. برای این منظور هم می‌توان آنها را به صورت باز یا بسته و همچنین شینیون کرده‌ی نیمه باز و یا بسته انجام داد. این مدل گفته شده چهره شما را دلربا و فریبنده خواهد کرد.

مدل موی فر به همراه بافت

موی بلند و باز فر شده

موهای بلند اگر فر بشوند، زیبایی خیره کننده‌ای به همراه خواهند داشت. این مدل مو فر برای عروس بسیار رایج بوده و مورد پسند اغلب افراد است. اگر موهای بلندی دارید و علاقه دارید که آنها را فر نمایید، این مدل برای شما مناسب است. می‌توانید پس از فر کردن موهایتان برای افزایش جذابیت خود، آن را با تاج، سنجاق‌های متنوع، انواع تل مناسب عروس و تاج گل، تزیین نمایید.

موی بلند و باز فر شده

مدل مو فر دم اسبی برای عروس

یکی از راهکارهای ساده و زیبای مدل دادن به مو، این است که آنها را به صورت دم اسبی ببینید؛ سپس به فر کردن موهای خود اقدام کنید. این مدل مو فر عروس اغلب برای عکاسی فرمالیته کاربرد دارد. می‌توانید برای اینکه مدل موهایتان از سادگی خارج شود، چند دسته از موهای خود را جلو صورتتان بریزید. می‌توانید این دسته‌ها را نیز فر نمایید.

فر کردن جلوی مو

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای زیباتر کردن چهره خود انجام دهید، این است که جلوی موهایتان را زینت دهید. فر کردن موهایی که در صورتتان می‌ریزد، تاثیر به سزایی در تغییر چهره شما خواهد داشت و صورتتان را شیک خواهد کرد.

فر کردن جلوی مو

موی فر با شینیون

در کل، بیشترین و پرطرفدارترین مدل مو برای تمامی جشن‌ها و برای تمامی سلایق، شینیون است. شینیون بسیار شیک و با کلاس بوده و ظاهر شما را خاص و منحصر به فرد می‌کند. در مدل مو برای عروس نیز شینیون بسیار پرکاربر است. اگر دوست دارید در روز عروسی خود حسابی بدرخشید و همچنین موهای فرفری داشته باشید، این مدل بهترین گزینه است. ابتدا موهای خود را فر کنید، سپس آنها را شینیون نمایید. می‌توانید از تل، گل‌ها زینتی یا سنجاق نیز استفاده کرده و زیبایی آنها را به حداکثر برسانید.

مدل مو فر برای عروس با شینیون نیمه باز

اگر مراسم شما قرار است در سالن یا باغ برگزار شود، مدل شینیون نیمه باز جلوه بسیار زیادی به موهای فر شده‌ی شما خواهد داد. این مدل مو فر برای عروس یکی از مناسبترین و لوکس‌ترین مدل‌ها می‌باشد. شینیون نیمه باز این گونه است که کل موهای شما بسته نخواهد بود. بخشی از موهایتان به صورت باز و آزاد بوده و زیبایی مدل موی شما را افزایش می‌دهد. می‌توانید چند دسته از تار موها را روی صورتتان بریزید و آنها را نیز فر کنید. استفاده از تاج هم در این مدل رایج است.

شینیون نیمه باز با موی فر

مدل های شینیون نیمه باز برای عروس را میتوانید در مقاله “شینیون نیمه باز عروس” ببینید.

موی فر آزاد

اگر موهایتان نه خیلی کوتاه است و نه خیلی بلند، می‌توانید آنها را فر کرده و به صورت آزاد بگذارید. استفاده از تاج و تل برای این مدل بهترین راهکار است.

موی فر آزاد

جدیدترین مدل مو فر عروس

سخن پایانی

در این مقاله گفتیم که مدل مو، برای افزایش دلربایی، زیبایی و جذابیت چهره عروس بسیار مهم است. مدل مو علاوه بر لباس و میک آپ، باید به درستی انتخاب شوند و با هم تناسب داشته باشند. اگر مدل مویی که انتخاب می‌کنید با فرم صورت، میک آپ و مدل لباس شما همخوانی نداشته باشد، عروس بی نظم و شلخته به نظر خواهد رسید. حتما در انتخاب مدل موی خود دقت کنید. در این مقاله چند مورد از جدیدترین مدل مو فر عروس را معرفی کردیم و برای هر یک عکس ارائه دادیم. اگر موهایتان فر است یا به موهای فر علاقه دارید و به دنبال مدل مو فر برای عروس هستید، مطالعه این مقاله بسیار به شما کمک خواهد کرد. امیدواریم که عکس‌های این مقاله بتواند به خوبی شما را برای گزینش مدل مو راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *