مقالات

جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه / 21 ایده لاکچری 2023

جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه

مراسم عروسی یکی از مهمترین و به یاد ماندنی‌ترین مراسمات طول عمر هر کسی است. گرفتن عکس یکی از کارهایی است که می‌توان برای ثبت خاطرات و لحظات خوش روز عروسی انجام داد. اغلب عروس و دامادها چند ساعت قبل از این که مراسم عروسی شروع شود، به آتلیه رفته و عکاسی می‌کنند. این اقدام یکی از کارهای مهم عروسی به شمار می‌رود. تقریبا می‌توان گفت که هیچ زوج جوانی نیست که برای عکاسی به آتلیه مراجعه نکند. از فاکتورهای مهم عکاسی در آتلیه می‌توان به لباس عروس و داماد، میک آپ عروس، مدل موی عروس و داماد، تاج و دسته گل عروس، فیگور و ژست‌های تکی یا دو نفره و … اشاره نمود. ما در این مقاله قصد داریم اختصاصا راجع به جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه به همراه 21 ایده لاکچری در سال 2023 صحبت کنیم. در ادامه نیز با عکس این ژست‌ها را معرفی کرده و شما را راهنمایی می‌کنیم. پس اگر مراسم عروسی شما نزدیک است و به دنبال ژست عروس و داماد یا (bride and groom pose) برای عکاسی می‌گردید، با ما همراه باشید.

جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه / 21 ایده لاکچری 2023

در کل عکس‌هایی که در آن ژست، لبخند، فیگورهای دست و یا هر چیز دیگری طبیعی و رئال نباشد، عکس زیبا نخواهد بود. ژست‌های عروس و داماد باید کاملا طبیعی، جذاب، رئال و شیک باشد تا عکس شما گیرایی خوبی داشته باشد. حتما دیده اید که برخی آتلیه‌ها از ژست‌های قدیمی و از مد افتاده برای عکاسی استفاده می‌کنند. این عکس‌ها دیگر زیبایی نداشته و آلبوم شما را جذاب نخواهد کرد. ما در این مقاله با معرفی جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه به شما کمک می‌کنیم تا عکس‌های زیبایی در روز عروسی خود بگیرید و از آنها لذت ببرید. زیرا داشتن یک آلبوم عکس که از عکس‌های زیبا، لاکچری و خاص پر باشد آرزوی هر عروس و دامادی است.

برای داشتن یک آلبوم عکس عروسی بی‌نقص می‌بایست تنوع را در اولویت کارمان قرار دهیم؛ این موضوع بدین معنی می‌باشد که شما می‌بایست در انتخاب ژست عروس و داماد در آتلیه حساسیت زیادی به خرج دهید؛ در مرحله اول می‌بایست بهترین آتلیه‌ی ممکن را انتخاب کنید، برگزیدن مجموعه‌ای که تنوع لوکیشنی زیادی دارد می‌تواند به غنی شدن آلبوم عکس عروسی شما با بالا بردن توانایی در بکارگیری ژست عکس عروس و داماد متنوع کمک شایانی کند.

اما هرچقدر هم شما تنوع لوکیشنی زیادی را در اختیار داشته باشید اما خلاقیت را چاشنی کار نکنید به هیچ عنوان نتیجه‌ی دلخواهی نخواهید داشت؛ یکی از بهترین روش‌ها برای جمع‌آوری آلبوم عکس عروسی گرفتن ایده از افراد خلاق می‌باشد؛ از این رو ما در این مقاله قصد برای شما عزیزان چند نمونه از ژست‌ عروس و داماد در آتلیه را به نمایش بگذاریم تا شما عزیزان بتوانید هرکدام از این عکس‌ها را به دقیق‌ترین شکل ممکن زیر ذره‌بین سلیقه‌ی خود ببرید و در نهایت بهترین انتخاب را برای ژست عکس عروس و داماد داشته باشید.

  • جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه بر روی پله 

یکی از جذاب‌ترین و لاکچری‌ترین ایده ژست عکس عروس و داماد در سال ۲۰۲۳ بهره‌گیری از پله‌های دیزایین شده می‌باشد؛ این معیار به شما عزیزان این امکان را می‌دهد تا بتوانید ژست‌های خلاقانه‌ای همچون ایستادن بر روی پله، بوسیدن در محل ثابت و … آلبوم عکس عروسی خود را بسیار غنی‌تر کنید؛ اگر تمایل دارید از پله برای‌ ژست آلبوم عکس عروسی خود استفاده کنید ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان ایده‌هایی که در ادامه برای ژست عروس و داماد در آتلیه بر روی پله را آورده‌ایم نادیده نگیرید و از این ایده‌ها برای غنی‌تر شدن آلبوم عکس عروسی خود استفاده کنید.

فرمالیته یک مراسم اختیاری برای انداختن عکس های زیبا بدون استرس است. برای آشنایی بیشتر با این مراسم مقاله “ فرمالیته چیست ” را بخوانید.

  • با پیانو، آلبوم عکس خود را غنی از زیبایی کنید

همیشه از پیانو به عنوان یکی از بهترین المان‌ها برای استفاده در عکس‌ها یاد می‌شود؛ چه عکسی مهم‌تر عکس عروس و داماد؟ از این رو ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان از این معیار برای ژست عکس عروس و داماد در آتلیه غافل نشوید،‌ پیانو در زیباسازی آلبوم عکس عروسی‌تان معجزه می‌کند؛ اگر به دنبال ایده‌ای خاص و تک برای گرفتن عکس عروس و داماد در آتلیه هستید، این ایده را در ذهن خود داشته باشید.

  • بوسه داماد بر پیشانی عروس؛ چاشنی احساس را فراموش نکنید

بدون شک این فیگور عکس عروس و داماد را می‌توان جزو بهترین فیگورهای عکس عروسی دانست؛ این ژست هیچ وقت قدیمی نمی‌شود و جزو معمول‌ترین ژست‌های عکاسی برای مراسم عروسی است، عکس‌هایی که داماد در حال بوسیدن پیشانی عروس است، همیشه زیبا، به یاد ماندنی و تازه خواهند بود که حس بسیار قشنگی بری زوج به همراه خواهد داشت؛ ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در آلبوم عکس عروسی خود تا می‌توانید آن را با چاشنی احساس غنی کنید، بلکه تمام زیبایی این شب به یاد ماندنی به پیوند خوردن دل‌های عاشق شما می‌باشد از بروز دادن آن نترسید.

ژست عروس و داماد با بوسه بر پیشانی

عکس های ” ژست عکس عروس و داماد با ساقدوش ” را میتوانید در مقاله دیگر ما مشاهده کنید.

  • بوسه بر دست عروس؛ جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه

یکی دیگر از ژست‌های رایج برای عکاسی در مراسم عروسی، بوسه زدن داماد بر دست عروس خانم است، این ژست علاوه بر زیبا و شیک بودن، حس احترام و علاقه داماد به عروس را منتقل کرده و یکی از دوست داشتنی‌ترین عکس‌های آلبوم شما خواهد بود، این ژست هم برای عروس و هم برای داماد حس خوب ایجاد کرده و عکس را جذاب می‌نماید.

  • دکوراسیون آتلیه؛ ضامن کیفیت آلبوم عکس عروسی شما

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین معیارها در روند جمع‌آوری آلبوم عکس عروسی انتخاب آتلیه می‌باشد؛ دکوراسیون آتلیه مهم‌ترین نقش را در بالا بردن کیفیت‌ عکس‌های عروسی شما دارد؛ هرچه این دیزایین غنی‌تر باشد شما هم دستتان برای انتخاب ژست عکس عروس و داماد در آتلیه باز تر است و می‌تواند به سلیقه‌ی خود بیشتر اجازه‌ی دخالت در انتخاب‌تان دهید، اما اگر این معیار برای شما عزیزان فراهم نباشد ممکن است شرایط ایجاب نکند تا ژست عروس و داماد در آتلیه دلخواه خود را پیاده سازی کنید.

  • عکاسی در لوکیشن باغ عمارت؛ لاکچری خاطراتتان را به ثبت برسانید

یکی از بهترین انتخاب‌هایی که می‌توانید برای غنی سازی آلبوم عکس عروسی خود استفاده کنید باغ عمارت می‌باشد؛ شکوه و زیبایی باغ عمارت می‌تواند بانی این موضوع شود که خاطرات شما به لاکچری‌ترین شکل ممکن به ثبت برسد؛ ژست‌های ساده مانند ایستادن کنار هم، در آغوش گرفتن و نگاه کردن عروس و داماد به هم در این مکان بسیار زیبا جلوه خواهند کرد، عکس عروس و داماد ایرانی در آتلیه با لوکیشن عمارت و ژست‌های ساده، جزو عکس‌های رئال و طبیعی شما خواهد بود.

  • عکس با آینه؛ جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه

یکی دیگر از جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه، عکاسی در آینه است. این ایده هم برای عکس دو تایی عروس و داماد و هم برای عکس‌های تکی کاربرد دارد. اگر به چنین ایده‌ای علاقه دارید، وقتی که به دنبال آتلیه هستید به این نکته دقت گنید که آینه شیک و زیبا برای عکاسی داشته باشد.

  • با ژست بوسه؛ عشق را در یک عکس معنی کنید

عکس‌هایی با ژست و فیگور بوسه، به علت این که شیطنت و بامزگی در آن موج می‌زند، عکس‌هایی خاص و تک خواهند بود. برای این که چنین عکس‌هایی داشته باشید، خلاقیت و سلیقه خودتان نیز دخیل است. البته این مدل ژست بیشتر در بین عروس و دامادهای خیلی جوان به کار برده شده است.

مقاله پیشنهادی : هزینه های عروسی

  • عکاسی با حلقه؛ نشان تعهد خود را به رخ دوربین بکشید

نشان دادن حلقه در عکس نیز یکی از ایده‌های جذاب و جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه است؛ برای اجرا کردن این ایده نیز شما باید سلیقه خود را به رخ کشیده و کمی شیطنت دخیل کنید، این ایده برای زیباتر کردن آلبوم شما بی نظیر است.

سخن پایانی

ما در این مقاله راجع به فیگورهای مراسم عروسی برای شما صحبت کردیم. همچنین چند مدل از جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه را به همراه عکس به شما ارائه دادیم. عکاسی برای مراسم عروسی یکی از مهمترین تشریفات و تدارکات این مراسم به یاد ماندنی است. آتلیه‌های زیادی هستند که برای جشن عروسی عکاسی می‌کنند. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای این که از عکس‌های خود رضایت کامل داشته باشید، قبل از مراسم عروسی به چند آتلیه سر بزنید و لوکیشن‌های آنها را مورد بررسی قرارد هید. زیرا جشن عروسی تکرار نخواهد شد و باید در اجرا کردن تشریفات خود، نهایت دقت را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *