مقالات

جدیدترین مدل‌ها و طرح‌های ناخن عروس

ناخن عروس

انتخاب طرح ناخن عروس برای خانم‌هایی که قصد حضور در مراسم ازدواج خود را دارند شاید از نظر بسیاری کار سختی باشد اما اگر بر اساس اصول پیش بروید و تمامی استانداردها را رعایت کنید، می‌بینید که هم انتخاب برایتان آسان‌تر می‌شود و هم واقعاً باتوجه ‌به بایدها و نبایدهای طراحی مدل ناخن عروس، متوجه می‌شوید که اصلاً انتخاب بسیاری از مدل‌ها مناسب این مراسم نیست. بخصوص اگر در جایگاه عروس هستید که در نهایت تمام توجه‌ها به شما خواهد بود. اجازه دهید که در ادامه چند مورد از مهم‌ترین، ترندترین و جذاب‌ترین طرح‌های مورداستفاده برای ناخن عروس را به شما معرفی کنیم.

طرح‌های محبوب و پرطرف‌دار مدل ناخن عروس

البته تعداد طرح‌ها واقعاً زیاد است اما سعی کردیم ترندها، جدیدها و البته محبوب‌ترین‌ها که واقعاً مناسب مراسم عروسی است را معرفی کنیم. ممکن است وقتی عبارت مدل ناخن عروس جدید را جستجو می‌کنید با طرح‌هایی مواجه شوید که بسیار بروز باشند اما متأسفانه اصلاً مناسب استفاده در یک مراسم مهم مثل عروسی نیستند.

طراحی لاک اکلیلی

استفاده از طراحی لاک اکلیلی

طرح‌های اکلیلی در سطوح لاکچری یکی از بهترین و ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها خواهد بود. درصورتی‌که سبک لباس شما خیلی لاکچری است، می‌توانید رنگ آن را از طیف‌های صورتی، کرم، قهوه‌ای، شکلاتی، سرخ و… انتخاب کنید. دقت داشته باشید که نوع پاشش اکلیل روی طرح لاک شما باید به‌گونه‌ای باشد که کل فضای آن را در بر نگیرد. ضمن آنکه لاک‌های اکلیلی تنوع زیادی دارند اما از طرفی پیشنهاد می‌شود که خانم‌های بلوند از آن استفاده نکنند. این طرح شاید برای خانم‌هایی که موهای تیره، خرمایی، قهوه‌ای و یا دیگر تناژهای رنگ را دارند گزینه بهتری باشد.

طرح ناخن عروس با فرنچ ساده

طرح ناخن عروس با فرنچ ساده

یکی از لوکس‌ترین، سنگین‌ترین و البته خاص‌ترین طرح‌هایی که این روزها در سالن‌های آرایش محبوبیت زیادی پیدا کرده است با عنوان طراحی ناخن فرنچ ساده شناخته می‌شود. در واقع معمولاً با لاک پایه و لاک سفید انجام خواهد شد. یک لاک به‌صورت پایه در بخش زیرین و سپس یک‌لایه لاک سفید نیز در اطراف و حاشیه‌ها و البته صدف ناخن مورداستفاده قرار می‌گیرد. معمولاً این طرح از ناخن، مناسب برای ظاهر ساده و البته رنگ پوست روشن تا تیره است. البته که می‌توان طرح‌های جذابی نیز روی ناخن‌ها به شکل‌های مختلف خلق کرد. اما پیشنهاد می‌شود که اساساً در انگشت حلقه طرح ناخن عروس ساده باشد. صرفاً به همان حاشیه و صدف و رنگ سفید بسنده کنید.

طراحی ناخن عروس کاشت

طراحی ناخن عروس کاشت

در کاشت ناخن برای عروس شما با تنوع بی‌نظیری مواجه هستید. حتی در سالن‌های آرایشی نیز طرح‌هایی به شما پیشنهاد می‌شوند که بسیاری از آن‌ها می‌توانند ایده‌آل و انتخاب خوبی باشند اما اگر نمی‌خواهید در مراسم عروسی خود دردسر بلند بودن ناخن‌ها و یا شکستن آن‌ها را نیز به استرس و تنش‌هایی که دارید اضافه کنید، بهتر است که کاشت های کوتاه‌تری انجام دهید. به‌طورکلی ناخن عروس می‌تواند کاشت اما ساده باشد. حتی می‌توانید نوع تزئین و نقش و نگاری که مد نظرتان است را نیز پیاده‌سازی کنید. ضمن این که محدودیت اصلی در این سبک طراحی استفاده از اکسسوری است. البته که وقتی ناخن طرح‌های پیچیده و خاص داشته باشد دست شما در استفاده از سبک‌های خاص اکسسوری خیلی باز نیست.

دیزاین ناخن عروس سبک نگینی

دیزاین ناخن عروس سبک نگینی

طراحی ناخن و دیزاین ناخن عروس به سبک‌های نگین‌دار با المان‌های اضافه نیز قابل انجام است. در واقع برای خانم‌هایی که خیلی روی ظاهر خود حساس هستند، این گزینه می‌تواند یک راه نجات قطعی باشد. طراحی ناخن عروس با استفاده از نگین هم شیک، جذاب و البته لوکس به‌حساب می‌آید. البته دیزاین رنگ ناخن عروس بهتر است که شادتر باشد. استفاده از تم‌های صورتی، تم‌های سفید و یا رنگ‌های مایل به قرمز هم می‌تواند انتخاب جذابی باشد.

البته پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ رنگ‌های اصلی نروید. جلوه رنگ‌های اصلی آن‌طور که باید وشاید نمی‌تواند در لباس عروسی ظاهر جذابی را برای شما ایجاد کند. اگر هنوز در این مورد دو دل هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که نگاهی به تصاویری که در اختیارتان قرار داده‌ایم بیندازید تا کمی بازار کار و نحوه اجرای طرح‌ها دستتان بیاید.

نکات کلیدی و مهم در اجراء و طراحی ناخن عروس

یک سری پیش‌نیازها و اصول اجراء وجود دارد که عموماً هم مطابق ژورنال‌های جهانی ایده برداری شده و ترجیح دادیم که در مورد آن‌ها نیز نکات کلیدی و مهمی را به شما گوشزد کنیم؛ به‌طورکلی اگر در انتخاب طرح ناخن دو دل هستید و فکر می‌کنید یک اساس و ویژگی استاندارد را برای اجرای آن نمی‌شناسید بهتر است از این به بعد متن را بادقت بیشتری بخوانید.

فاصله کاشت را کم کنید

دقت کنید که کاشت ناخن شما باید در فاصله کم‌تر از سه روز با عروسی باشد. در واقع افاصله زیاد باعث می‌شود که رشد ناخن شما تبدیل به یک معضل شود. به طبع دو روز باقی‌مانده به مراسم عروسی شما فرصتی برای ترمیم ناخن خود نخواهید داشت. شاید فکر کنید که ناخن‌های عروس اهمیت زیادی ندارد اما باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. این موضوع را بعداً در تصاویر ویدیو‌هایی که از شما ثبت شده است متوجه خواهید شد. این نکته را در نظر بگیرید که ناخن هر فرد یکی از مهم‌ترین المان‌های ظاهری اوست و حتی بسیاری پیش از برخورد و هم صحبت شدن با شما، به ناخن شما نگاه می‌کنند.

رنگ ناخن ست با اکسسوری

یکی از ایده‌های فوق‌العاده برای انتخاب سبک طراحی ناخن عروس، توجه به رنگ اکسسوری‌ها است. البته از نظر ما لازم نیست که خیلی اکسسوری‌های شما شلوغ و پرتعداد باشند اما می‌توانید به سراغ ست‌های خاص، رنگ‌های صورتی، قرمز کم‌رنگ، کالباسی و یا در شرایط خاص زرشکی هم بروید. دقت کنید که شما می‌توانید این رنگ‌ها را با رژ، سنگ تاج، تاج عروس و یا حتی دسته‌گل ست کنید.

اندازه‌ای معقول انتخاب کنید

متأسفانه یکی از بزرگ‌ترین سؤالاتی که برای خانم‌ها ایجاد می‌شود این است که بهترین ابعاد و اندازه برای ناخن در مراسم عروسی تا چه حد خواهد بود؟ در درجه اول باید گفت که ناخن‌های بلند می‌توانند جلوه ظاهر ظریف و زیبای شما را از بین ببرند. البته ناخن‌های بلند در بیشتر شرایط محدودیت‌هایی نیز برای شما ایجاد می‌کنند. از طرفی لازم هم نیست که ناخن‌های عروس خیلی کوتاه باشد. حتی می‌توانید به سراغ اندازه‌هایی تا چند میلی‌متر فراتر از حد معمول بروید.

لاک کروم یک انتخاب خاص اما حساس

دقت کنید که لاک‌های جیوه‌ای یا رنگ کروم که یک انتخاب عالی برای مراسم هستند می‌توانند برای شما یک ریسک هم به‌حساب بیایند. این طرح‌ها خیلی زود آسیب می‌بینند و یا این که دچار لب‌پریدگی می‌شوند، اما اگر بتوانید واقعاً آن‌ها را تا روز مراسم به‌خوبی حفظ کنید به طبع یکی از بهترین و لوکس‌ترین انتخاب‌ها به شما می‌آیند.

در ادامه طراحی ناخن عروس 2022 را باهم خواهیم دید:

جمع‌بندی نهایی

استفاده از طرح‌های ترند و جدید همیشه خوب نیست. در واقع یکی از مداوم‌ترین سؤالاتی که در ذهن خانم‌ها مرور می‌شود این است که آیا طرح ناخن آن‌ها بعد از چند سال که ویدئوها و عکس‌های مربوط به عروسی خود را می‌بینند هنوز هم جذاب به نظر می‌رسد؟ در این مورد به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ طرح‌های ثابتی بروید که در آن‌ها اگرچه از خلاقیت و یا حتی جلوه‌های خیلی متفاوت استفاده شده است، اما در نهایت خیلی پیچیده نیستند. از نظر بسیاری از افراد طرح‌های بلند هم نمی‌توانند در دید عموم مردم گزینه مناسبی حتی برای شرایط معمول باشند. حال تصور کنید که شما قصد طراحی ناخن عروس به شکل بلند را دارید و به طبع مراسم عروسی نقطه اصلی توجه‌ها به سمت شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *